donqna
Книги
16+
Змішані
Фіклет
Стьоб
ООС
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

моїй коханій

Немає схованих позначок
ср, 10/05/2022 - 00:23
пт, 10/28/2022 - 13:56
6 хвилин, 58 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Абсолютний кріндж не вартий вашої уваги, якщо ви тільки не прагнете сміятись з недокінця зрозумілих жартів. 

 

Мінерва відклала звіти й вийшла в коридор, варто було зробити швидкий позаплановий обхід і, в цілому, можна йти спати. Знала б вона чим це обернеться… У житті б цього не зробила.

Жінка пройшлася вже майже по усіх коридорах, полякала декілька парочок, які цілувались і спускалася на перший поверх. У самому низу, на східцях сиділи двоє дівчат, старшокурсниці. МакКішка набрала в легені більше повітря і випалила.

- Дівчатка, ви народжувати взагалі збираєтесь? - і тут же зрозумівши, що ляпнула продовжила: - Не сидіть на холодному, і взагалі марш по кімнатам! - на цьому моменті одна з них обернулася, у світлі місяця було легко впізнати кращу ученицю Гоґвартса, Герміона. А ось коли друга «дівчинка» обернулася Мінерва помітно зблідла.

- Дівчатка? - голосом повним отрути поцікавився Снейп, встаючи зі сходів, ще й брову питально вигнув для повного ефекту. Макґонеґел якось незв’язно пробурмотіла вибачення. 

А поруч, ніби вони не порушували комендатську годину, йшли Уизли і Поттер. Рудий завзято жестекулював: - Та вони хлопців з хуями по коліно водять! - обурено парирував Рон, а потім різко замовк помітивши Макґонаґел.

- Як цікаво, містер Уизли. - протянув Снейп. - Такі хлопці прямо в моєму смаку. - голосом повним сарказму продовжив зіллєвар. Але безнадійно закоханий в нього Поттер сприйняв це занадто серйозно і тут же перевірив свій.

- Ех, не по коліно… - пошепки помітив зеленоокий, а Напівкровний принц зробив глибокий фейс-паум.

- Северус, хлопчик мій. - почав Дамблдор що з’явився буквально нізвідки, - А шо таки, якщо по коліно? 

Дзвінкий ляпас від Герміони не змусив себе чекати, Северус потирав ушкоджену щоку. А ще через секунду з темної ніші коридору вийшов Люциус Мелфой. Ну як вийшов… Вискочив, як хер з табакерки.

- Сев, а ти випадково не свінґер? - навіть без вітання запитав Лорд Мелфой.

- Випадково ні. - відрізав Северус, щока від ляпаса все ще боліла..

- А шкода. - театрально зітхнув Люциус. - Нарциса роман про них цікавий читала… Вирішили ось сімейне життя урізноманітнити. - вже у відкриту насміхався аристократ.

Снейп застогнав від безвиході.

 

  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  BurningBright

  Ахаха, мабуть мені все ж краще було б сходити написати щось СевЛюцам, але от вже я тут і посміялася
  Цікава задумка саме щоб розслабитися і напихати смішнявок в одну роботу. Ні до чого не зобов’язує і при цьому завжди виграшно. Як на мій смак, тут все ж забагато всього на квадратну букву тексту, але якщо авторка отримала задоволення від написання цієї штуки, то це головніше за мої враження.