ketsuuv
12+
Слеш
Драбл
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 09/22/2022 - 20:08
чт, 09/22/2022 - 20:08
10 хвилин, 27 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Сніг за вікном перетворюється в сильну заметіль, що нагадує почуття цих двох.

Повний текст фанфіку

Сніг, здається, йшов тільки більше. Великі пласти білої маси розливалися вулицями, створюючи комфортну зимову атмосферу. Насправді, як би Чіфую не лаявся на ці кучугури, вони йому подобалися. Але теплий дім подобався йому набагато більше. А може йому подобався не дім, а той, хто в цьому теплому домі живе?
Мацуно спішив. Голодний і холодний він залітає у під’їзд, в темноті намацуючи у рюкзаку ключі, а потім відкриваючи ними двері. Тільки ступивши за поріг світлого коридору він відчуває міцні обійми. Волосся Баджі залазить йому у рота, однак відходити від чорнявого все одно не хочеться.
- Баджі, ти мене задушиш, - тихенько промовляє блондин, скидуючи зі спини рюкзак. Вона з грохотом падає на підлогу, і він згадує про продукти у сумці.
- Ох, чорт, - Мацуно опускається підняти портфель, але Кейске сам підіймає її.
- Тобі слід більше відпочивати, Чіф.
- Я відпочиваю достатньо.
Баджі ігнорує його, відходячи на кухню. Поки Чіфую миє руки, він чує як той розкладає продукти, наспівуючи дурну пісеньку з тік току. Чіфую виходить з ванни, дивлячись на Кейске з дверей. Хлопець, що перестав співати, обертається, і його лице розпливається в посмішці. Мацуно мимоволі теж посміхається, і обіймає свого хлопця зі спини.
- Вибач, що так рідко буваю вдома, - промовляє на вухо Баджі Чіфую. Блондин заривається в чорну густину, заради того, щоб скрити свої червоні щоки. Але він не помічає, як сам Кейске теж опускає голову, закриваючи лице волоссям.
- Все добре, я просто хвилююся за тебе.
Вечеря протікає зовсім непомітно за переглядом Гаррі Поттера, що став вже невеличкою різдвяною традицією в їх родині. Навіть якщо ця родина нараховує двох хлопців і кота, що лежить між ними під час всієї ночі. Кіновечір закінчується тоді, коли Баджі краде останню чипсинку в свого хлопця. Мацуно пихає Кейске в бік, показуючи своє незадоволення ситуацією.
- Мацуно Чіфую, вибачте свого поганого підлеглого, ну будь ласочка! - вже стоячи на колінах перед ліжком промовляє хлопець, поки сам Чіф сховався під покривалом. Він підіймає уверх жовту ковдру, схожу по кольору на курча, і дивиться на блондина. Той не каже жодного слова, і притягує за нічну сорочку Баджі до себе. На вустах відчувається смак сирних чипсів. Кейске вже хотів перейняти ініціативу на себе, але Мацуно зупиняється, і відповзає на інший кінець ліжка.
- Хоч так спробував сирні чипси, які купував, між іншим, собі! - невдоволено говорить він. Баджі досі на підлозі, і досі на колінах дивується своєму хлопцеві. Він рідко може здивувати його чимось, бо блондин доволі спокійний. Чорнявий все ж залазить на постіль, попередньо скинувши капці. Чіфую відчуває як гарячі ноги торкаються його, а руки обвивають його торс.
- Чого в тебе такі холодні ноги?!
Мацуно мовчить, лише повертається до хлопця лицем. Голубі очі дивляться прямо в карі, і Кейске не може довго сердитися на цього котика.
- Може ще поцілуєш мене якось несподівано? Мені дуже сподобалося, - ледве не мурчить він, притягуючи Чіфую ще ближче.
- Після того, як ти це сказав, це вже не буде несподівано, - сміється Мацуно.
Сніг за вікном перетворюється в сильну заметіль, що нагадує почуття цих двох.

  Примітки
  насправді, ще зарано для таких зимових історій, але що я можу зробити?
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики