Категорія
Бажана направленість
Жанр
Інші позначки

Опис

Знайомий багатьом фанатам Паука сюжет з екскурсією в Stark Industries. Попри величезну кількість фанфиків на цю тему, завжди приємно почитати щось нове. Постараюсь не надто описувати сюжет, щоб було більше відмінностей.

Пітер з класом(або ж групою в університеті) попадає на екскурсію. Якщо історія йде про школу, Флеш(і можливо вчитель, в залежності від того яким характером ви захочете його наділити) говорять Пітеру про те що йому краще заздалегідь сказати «правду» про те що стажування немає, або ж не йти, щоб не бути осміяними.
Паркер може або працювати суто зі Старком, і його будуть знати тільки наближені до них люди, або ж проходити справжнє стажування і допомагати іншим працівникам і стажерам.
Було б круто побачити більш менш вхарактерну поведінку дорослих героїв, без Месників які намагаються пранкувати Пітера, або чогось подібного.
Події можуть розвиватись як того забажає ваша уява. Його можуть впізнавати, чи ні, працівники. До нього може говорити П’ятниця, можуть випадково зустріти Месники. Він може відповісти на прохання допомоги від стажерів, брати з класом участь у змаганні по створенню роботів і показати свій розум, або ж розкрити свою особистість, захистивши від нападу на Stark Industries. Цікаво також побачити його взаємодію з Тоні.
 

Вподобайка
7
Надіслав: LesLiss , дата: нд, 07/17/2022 - 00:47