Akemi Tsukime
18+
Слеш
Драбл
Дружба
ООС, Укрреал
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 07/10/2022 - 19:04
чт, 09/15/2022 - 00:11
20 хвилин, 28 секунд
5
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Тонтони в АТБ. Будь ласка, не ставтеся до роботи серйозно це написано виключно в цілях іронії . TW може зустрічатися неграмотність, я не проти якщо ви повідомите про це.

Повний текст фанфіку

«До закриття 10 хвилин, шановні покупці, будь ласка, покиньте приміщення »

— Панове ви сказали що на складі у вас свіжіша випічка, а тепер не забираєте руку з моєї задниці

— Й не збрехав. — Високий чоловік в формі пекаря на секунду забрав свою руку і зняв маску з лиця — Не пам’ятаєш мене?

— Нортон з Донецьку? — Покупець струхнув залишки муки з плеча пекаря, на що той здавалося ніяк не зреагував, чи скоріше його щось хвилювало.

— Так, а ти все ж щось пам’ятаєш, приємно це чути зачекай тут кілька хвилин я маю перевірити наявність продукції яку ти просив. — Майку вже не подобалася обстановка навколо але той зачекав. Зачекав чортові пів години.

Коли Нортон вернувся то не тримав в руках абсолютно нічого, тільки розводив плечима.

— Було очікувано, пане Відповідальність, твої жарти не міняються, мабуть здибаємось наступного….Разу.

В АТБ тільки що виключилось світло, схоже на те що магазин закрився.

Закрився з ними всередині 

В минулому Нортон працював в шахтах та мав звикнути до темряви, от тільки виглядало навпаки.

— Все добре? В тебе мають бути ключі аби вийти звідси, в мене в будь-якому випадку немає часу на те щоб зависати зі старими друзями на складі, хоча я би провів з тобою ті чи інші вихідні, якщо ти так сумуєш за старими знайомими — Майк включив ліхтарик на своєму телефоні і почав обшукувати Нортона, на що той, взявши його за волосся, забрав його допитливість подальше.

— Відчиняє та зачиняє магазин охорона, в мене немає доступу до ключів та інших систем захисту, гайда краще увімкнем світло — Аокупець знову увімкнув свій ліхтарик щоб підійти до увімкача світла, але Нортон позаду не рухався, тож Майк взявши його за руку підійшов туди разом. Коли блондин ввімкнув освітлення то замість просторого приміщення помітив карі очі прямо навпроти своїх.

— Світяться прямо як на твоїх виступах — Чоловік провів своєю пекарською рукавичкою по губам старого друга. Тепер було яскраво видно вираз його обличчя.

— Я більше не займаюсь акробатикою, ця справа давно закрита. 

— Невже свою розтяжку також втратив? — після цього вислову можна було помітити роздратованість та авантюризм в очах Майка, який вирішив все ж почати відповідати на флірт, раз застрягли вони тут надовго.

— Будеш перевіряти? Я бачу як ти оглядаєш мене весь цей час, тим паче ти скоріш за все знав, що магазин вже буде зачинений зсередини — Минулий акробат наче забув за чим він тут, його нога вже була закинута на плече пекаря, а в його голові було тільки тільки виграти суперечку, вже й не цікавить як саме і чи була це суперечка. 

Світло на просторому складі горіло яскравим білим що ніяк не додавало моменту романтики за те давало можливість роздивитися кожну плямку получену за робочий день на одязі Нортона 

— Завжди подобалося те як легко ти заводишся з будь яких фраз — Минулий шахтар не те щоб мав бажання тримати Майка на руках тому поклав його на картонки, що раніше служили коробками для печива, та на мішки, в яких раніше лежала мука. Здається, це не сподобалося наступному, костюм якого виглядав досить новим, але той швидко відволік свою увагу на друга. Руки акробата вже знімали фартух та сорочку, іноді обіймаючи руками шию

— Міг би сказати щось хороше і про тебе, якби ти мився трішки частіше — В цей момент Майк якраз закінчував з ширінкою щиро надіючись що Нортон хоча б підмивається.

— Бесті на цій роботі платять 5 тисяч гривень в місяць за 60 годин роботи в тиждень, якби ти купував мені шампунь я міг би тебе послухати — Після цих слів обличчя Майка виглядало вже не наскільки впевнено в тому що він же й почав.

— Подумаю над цим — блондин допоміг зняти свій одяг, відразу ж після цього продемонструвавши що все ще може розвести ноги прямо по периметру, неначе той знову виконує акробатичний трюк, а не розводить ноги на складі повному муки перед працівником АТБ який мав упакувати йому три пиріжка з яблуками та часниковий багет. 

— Вид такий ніби ти хочеш все вже й негайно, тільки не думаю що тобі сподобався б подібний підхід — Нортон просунувся на кілька секунд ліворуч взявши в руки ящик з упаковками Олейни. Він змочив свої пальці щойно відкритою пляшкою сонячникової олії й почавши з двох підготовував ними партнера. Майк не виглядав пригніченим з приводу подібного лубриканта, наївно було очікувати, що у людини, якій не вистачає на шампунь, буде з собою щось адекватне, тож він просто насолоджувався процесом не думаючи про це, сконцентрувавши увагу на тому як рухалися пальці всередині.

— В мене був досвід, не так давно. Не тягни з цим довго. — Колишній шахтар добавляв третій палець коли рука акробата відштовхнула його руку від своєї задниці а ноги обвивали талію, різко підштовхуючи тіло поруч ближче до себе.

Член пекаря відчувався сильніше чим було звично блондину і на початку це збивало його подих. 

Нортон не любив в сексі лишні ніжності чи зміни обстановки його влаштовувало насолоджуватися партнером в місіонерці. 

А от Майк хоче цілуватися. А ще Майк хоче міняти пози 

Він повалював свого друга то на підлогу, демонструючи як він може рухатися з піднятими вгору руками, то спирав його на стелажі поруч. В один моментів акробат навіть розказував жарти про клоунів і від цих жартів йому прилітало лобом в лоб . Кінцівки ніг обох мерзли та були холодні але тілу було жарко 

На складі все ще сліпило яскраве світло лампи, але в очах наче темніло.

Вони закінчили обваляними мукою і трохи олією, дивлячись один одному в очі, тяжко дихаючи і зажмурюючись.

— Знаєш, до млинців якраз наприкінці додають молоко.

— Нортон закрий рот…Ой — Мужчина спробував змити з себе всі інгредієнти бутилями з водою, перед цим голим пройшовшись по приміщенню декілька раз аби знайти їх, сказати що на складі було досить холодно це мягко сказати, на дворі стояла осінь. Через три години мав продзвеніти будильник на ранок, тоді вони й розберуться і з наслідками і заодно він нарешті купить випічки, вже хоча б на сніданок. 

 

Розділи:
Теґи
  Примітки
  Хотілося би щоб на сайті був розділ для Ідену, я не знайшла як добавляти сюди нові, менш відомі фанхати.
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки