Категорія
Бажана направленість
Очікуваний рейтинг
Жанр
Попередження

Опис

Юнак купує квартиру в хорошому районі, а напроти нього, живе дівчина, яка щоразу, як він зазирає до неї у вікно, визирає з-за штор і посміхається до нього і ховається.

Так повторювалося кілька разів: вона бавилася з ним:то визирала то ховалася. Він кидав їй у вікно паперові літачки з проханнями написати свої ім’я та номер телефону, але все марно:дівчина продовжувала свої ігри.

Одного дня, юнак не втримався і спустився щоб завітати до дівчини. Однак не знав номеру квартири, тому звернувся за допомогою до жінки, що виходила з під’їзду того будинку. Він почав розпитувати її про ту дівчину, і на обличчі жінки побачив гримасу жаху. Жінка розповіла, що два роки тому, там жила, як вона вважала, дуже життєрадісна дівчина, що, як потім повідомила поліція, стояла на обліку у психіатричній лікарні з діагнозом «вітальна депресія» ,  (високофункціональна депресія).

Одного дня, сусіди на другому поверсі (себто під квартирою де жила дівчина), почали скаржитися на сморід і плями на стелі. Спочатку думали, що прорвала каналізація, почали стукати до тієї дівчини, а вона не відповідала, тоді приїхала поліція, а згодом виламали двері і побачили, що дівчина звисає зі стелі на мотузці, зі зламаною шиєю, а на її симпатичному обличчі застигла посмішка, що більше схожа на жорстоку гримасу. Судмедекспертиза встановила, що дівчина, прийняла якусь отруту для гризунів(стрихнін), не змогла стерпіти жахливих мук від отрути і повісилася. А на її обличчі, як наслідок отрути, залишилася посмертна посмішка.

(ДАЛІ СЮЖЕТ РОЗВИВАЄТЕ, ЯК ВАМ ЗАМАНЕТЬСЯ

Вподобайка
3