nightcsheo
Оріджинали
16+
Джен
Драбл
Від першої особи
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 08/13/2022 - 01:44
пт, 01/13/2023 - 23:23
4 хвилини, 34 секунди
4
1
Навіґація

Біль себе

Боляче. Дуже боляче. Я обіймаю себе руками, пальцями торкаючись лопаток. Дивлюсь на себе у дзеркало. Яскрава пляма лампочки наді мною кидає різку тінь на моє обличчя. Останні дні я сама себе не впізнаю – бліда, очі червоні від сліз. Відображення відштовхує мене. Мені тошно. Опускаю погляд.

Пальцями відчуваю щось мокре на спині. Дивлюсь на них – червоне, свіже, стікає. Кров. Та біль у лопатках, біль по всій спині, по тілу, наче ток лініями проходить по м’язах, венах. Невимовна біль. Вертаюсь на ліжко. Сиджу на ньому, обійнявши себе, хитаюсь. Трясе. Гаряче, надто гаряче. Важко дихати.

Я загубилась у часі, не знаю навіть, скільки днів та ночей я вже так. Щось, щось намагається вирватись із мене. Із спини. Щось, що завдає мені болю. Хочу ридати, хочу щоб сльози падали з моїх очей, але не можу. Сльози закінчились, я ізлила їх всі на свою сорочку, підлогу, ліжко, подушку.

Заплющила очі. Темрява. Пару секунд і я бачу знайомі, яскраві, невловимі плями. Зосереджуюсь на диханні. Пульсуюча біль. Тріск кісток. Полегшення. Несподіване відчуття чужорідного на спині.

Я розкрила очі. По спині стікає тепле. Кров, це кров. Щось тремтить позаду мене. Дивлюсь на дзеркало навпроти ліжка, бачу у власних очах усвідомлення. За моєю спиною скривавлені крила, із сірими плямами.

Я підняла погляд до стелі, звертаючись до того, хто зробив це зі мною:

— Навіщо ти дав мені крила, якщо я не вмію літати?

  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  waitedd

  Файно написано, добре прописані почуття і відчуття головної героїні. 

  Хотіла зауважити, що на рахунок слова «ізлити» не впевнена, але можу помилятись. Як на мене, краще підходить «вилити», але це чисто моя думка!

  Фік коротенький, але доповнений. Нічого лишнього, всього вистачає. Загалом, мені подобається)

  Остання фраза додала трішки інтрижки навіть, але прекрасно закінчила твір. Вписалась просто ідеально!