A.K.U.L.A
Відомі люди
16+
Слеш
Максі
Наркотики
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Їй

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Рейтинг за жорстокість
вт, 01/24/2023 - 07:39
пн, 11/27/2023 - 13:18
1396 хвилин, 50 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

  Привіт. Мене звати Луі Томлінсон. Мені 21. Я алкоголік і наркоман, не вартий вашої уваги. Ви можете закрити цю книгу і забути про мене. Мені все рівно похуй. Або ж можете залишитися і спостерігати за моєю історією. Це не початок, і не її кінець. Вона не про наркотики, не про мої злети та падіння, не про боротьбу з залежностями, не про дружбу і не про кохання, і навіть не про нього.

  Ця історія про мене. Як я опустився на саме дно, і про те, як  безуспішно намагався вибратися. Про те, зміг я чи ні, і є ця повість. Може, хтось буде мене засуджувати, не розуміти, ненавидіти; а може, хтось впізнає в ній себе. Мене не обов’язково любити. Мені ж похуй, ви пам’ятаєте.

  В цій книзі нема ідеальних Мері Сью, в котру всі закохуються. Ні. Ми справжні, з купою комплексів, страхів та таємниць, про які ніхто не має знати. Про те, що не говориться при людях, про червоний рум’янець, що з`являється від сорому, коли тебе спалили, про те, що не можна робити і про те, що потрібно. Про ті речі, про які не прийнято говорити. Про те, чому люди не сплять вночі, про те, що заставляє напитись  і плакати в самотності, трястись від болю на підлозі ванної  кімнати, про мрії, яким ніколи не збутися, про дрібниці, котрі заставляють посміхатися та закохуватись, людей, про існування яких ви не здогадувались, але вони живуть за вашою стіною, або про те, що у тебе всередині, але ти не наважувався озвучити. Не бійся. Я зроблю це за тебе.

Якщо ти злякався опуститись на 10 поверхів нижче землі,  то закривай книгу, якщо ні, натискай кнопку поїхали.

Абстинентний синдром

Абстинентний синдром — прояв фізичних (тілесних) та психічних розладів, які розвиваються у пацієнтів із залежністю від психоактивних речовин (наприклад, алкоголю, наркотиків) через деякий час після припинення або зменшення дози прийому препаратів, що формують залежність.

Закохуюсь

Не будьте жадінами, залиште коментар. Ви здійсните мрію автора.

 Любов не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини.

«Треба поговорити» - телефон вібрує сповіщенням.

Дихай мною, стань мною

Де є любов – там є життя.

 

Не дивина, що на наступний ранок я прокидаюся з температурою 38,5.

- Потрібно викликати лікаря, - Гаррі турботливо прикладає долоню до лоба.

- Це звичайна застуда, Хаз, - цілую долоньки.

Гірка правда

  Ми у відповіді за тих, кого приручили.

  Якщо у тебе все погано – не хвилюйся – це не назавжди. А якщо все добре – то знай, що це не надовго. Я тримав щастя в своїх руках, але воно вислизнуло від мене, як пісок між пальців.

Якого кольору кохання?

  Померти б з тобою в один день. Та так не буває…

  Того ранку я бачив уві снах червоні пелюстки троянд. «Як губи Гаррі», пробурмотів крізь сон: «мабуть, такий колір у кохання».

    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики