Батрахоміомахія
Фільми
12+
Джен
Міні
Гумор
Нецензурна лексика
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 10/27/2022 - 00:53
пн, 01/09/2023 - 00:44
20 хвилин, 8 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

На Гідру працював - здоров’я проїбав (про трагічну долю Брока Рамлоу). 

«Cпочатку було дуже весело й прикольно, а потім стало темно, страшно й больно» - цитата з пісні ВУЗВ, Newzcool та XS «Штольня».

 

Частина 1. Весело й прикольно

 

«Попалися, гади!» - зрадів Брок Рамлоу. Поки хлопці брали Романову та Вілсона, він зайнявся Роджерсом.

- Кинь щит, Кеп! – закричав Брок. – На коліна, сука! На коліна! Упав! Став на коліна, сука, блядь! І не смикайся!

Він влупив Роджерса по нозі. «Це тобі, падла, за ліфт», - подумав, вкладаючи в удар всю свою ненависть. Брока аж тіпало, коли згадував, як всі покотом лежали в тому йобаному ліфті. І як сам отримав в пику – досі в голові гуде. Блядь, який же ж він злий на цього недоноска – не передати словами.

Поставивши Роджерса на коліна, Рамлоу надів на нього наручники. При цьому звернув увагу, що з ним щось не те – він наче в ступорі. «Прихуїв, напевно, трохи – не щодня його арештовують», -  подумав Брок.

Роллінз прицілився безпомічному Роджерсу в потилицю.

- Блядь, Роллінз, опусти зброю, - прошипів Брок. – Ти з дуба впав?

Він показав угору, на вертоліт преси над ними. Роллінз невдоволено скривив морду, але наказ виконав.

Полонених посадили в фургон – Романова і Вілсон в наручниках, а Роджерса Брок особисто прикував так, щоб той навіть поворухнутись не міг.

- Завжди мріяв це зробити! – сказав Рамлоу, милуючись своєю роботою.

Роджерс сидів, опустивши голову, ще більш нещасний на вигляд, ніж тоді, коли його брали. Він ніби не розумів, де він і що взагалі відбувається.

«І все-таки, що це з ним? - подумав Брок. – Як мішком прибитий. Наче пороблено йому. Але похуй – мені ж краще».

- Чого такий невеселий? – знущально спитав він. – Може, ще заплачеш, символ нації хуєв? А який борзий був тоді, в ліфті!

- Ну ти, блядь, і паскуда! – не витримав Вілсон.

- Ти зате молодець, - вишкірився Брок. – Так за друга жопу рвеш. Чуєш, Кеп, тобі повезло з товаришами. А от їм із тобою не дуже – через твої вибрики помруть молодими.

По дорозі на місце страти Брок подумав, що треба було перев’язати поранену Романову – запаскудить кров’ю фургон, відмивати потім заїбешся… А, до пизди – це не його проблеми.

Коли приїхали, він наказав викопати три могили. Тоді разом з Роллінзом підійшов до фургона, відчинив двері…  

- Йобаний в рот!

Якщо не рахувати охоронця, що валявся у відключці (а може, й мертвий), в фургоні не було нікого.

- Блядь, а куди вони ділись? – тупо запитав Роллінз.

Роллінзу сьогодні, походу, теж пороблено, подумав Брок.

- Я їбу, куди вони ділись? Через дірку он повилазили! – він показав на величезну діру в підлозі.

- Пиздець!

- Ага, пиздець, - Брок сплюнув. – Матиму, блядь, що слухати від Пірса.

 

Частина 2. Темно, страшно й больно

 

- Буде боляче. Гідра в полон не бере. Такий порядок. А порядок приходить через біль. Готовий до болю, засранець малий? – спитав Брок Рамлоу Сема Вілсона, якому щойно надавав чортів.

- Слухай, завали єбало! – огризнувся той і знову кинувся в бій.

- Щоб ти так бився, як пиздиш!

Вілсон явно переоцінив свої сили – від ударів Брока він літав, як всраний віник. Скінчилось би все для нього трагічно, але на допомогу прийшов вертоносець, що врізався в Тріскеліон.

- Йоб твою мать!!! - тільки й устиг сказати Брок, перш ніж опинився під завалами.

***

Рамлоу спав з блаженною усмішкою на обгорілій мордяці. Йому снилося, що він пиздить Роджерса. Розбиває в хлам красиву нахабну пику, пускає з носа юшку, їбашить кулаками по чому бачить, вибиваючи з Кепа все лайно. А той під ударами тільки кавкає…

Прокинувся Брок щасливий і обісцяний. Санітарка, в стонадцятий раз міняючи йому білизну, уже навіть не матюкалася, до того це її дістало.

Більше місяця Брок Рамлоу перебував у лікарні. Лікарі зробили справжнє диво, повернувши його до життя, але яке це, нахуй, життя? Операції, перев’язки, крапельниці, уколи в сраку, різні процедури. А ще медсестри й санітарки, що дивляться на нього з гидливою жалістю… Той, хто ставив на коліна Капітана Америку, тепер лежить весь перебинтований, як йобаний Тутанхамон, та ходить на судно, а буває, що й під себе, як от сьогодні.

Наступного разу, коли захотілося сцяти, Брок подумав: «Мужик я чи ні?» і обережно, тримаючись за стінку, почовп у туалет. Дійшов нормально, але як тільки спустив штани, в голові замакітрилося й бідолаха гепнувся на підлогу.

Знайшла його санітарка, яка прийшла мити туалет. Добре, що головою об унітаз не вдарився, подумала вона, а то, не дай Бог, тріщина – шкода було б, унітаз же зовсім новий, тільки недавно поставили за спонсорські гроші.

- Диви, мумія повертається, - сказала одна медсестра іншій на вухо. Та хихикнула, відвернувшись, щоб не помітив Рамлоу, що саме шкандибав коридором із туалету назад до палати, підтримуваний під руку санітаркою.

«Я вам, бляді, вхихикаю! - подумав Брок, який все прекрасно чув і бачив. – Я вам дам таку мумію, що вам повилазить!». Зрозуміло, що нікому він нічого не дасть. По-перше, здоров’я не вистачить, по-друге, після останніх подій краще поводитися культурно, щоб не загриміти замість лікарні в тюрячку.

У палаті, після традиційного уколу в жопу, Брок задрімав. Снилася якась беліберда, навіть не запам’ятав, що саме. Прокинувшись – для різноманітності, сухим – він довго дивився в стелю, думав про життя, згадував своїх хлопців з УДАРу: Роллінза та інших. Вже не вперше Брок задумався над тим, де вони зараз і що з ними було, поки їхній командир лежав тут, як сраний Хеопс у їбучій піраміді. Блядь, яка ж скотина Роджерс! Скільком людям життя перепаскудив! Брок завжди вважав, що в Роджерса мозгів, як у інфузорії. Сила є – розуму не треба. В принципі, правильно вважав – за час недовгої співпраці не раз у цьому переконався. Але, як кажуть, дурне-дурне, а хитре. Хто ж знав, що він таке витворить? Брок не думав, що може ненавидіти цю сволоту ще сильніше, ніж після ганьби в ліфті.

Помішався, блядь, на тому Роджерсі, сказав він собі. Забий. Все одно ти зараз до нього не доберешся. Уяви, що його немає, що він здох. «Та ні, блядь, - з сумом подумав Брок. – Це я здох».

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Cassimira

  Боже як же ж добре ЯК ЖЕ Ж БЛЯХА ДОБРЕ ПРОПИСАНИЙ БРОК РАМЛОВ МАМА РІДНА я зараз буквально кайфанула від вашої роботи Я ВЖЕ ПИСАЛА НАСКІЛЬКИ ВІН КАНОНІЧНА ПАДЛА У ВАС??? ВІН  ОХ РІ НІ ТИ  ЯКИЙ БАЛДЬОЖНИЙ ВИЙШОВ!!!!!!

  «Прокинувся Брок щасливий і обісцяний» на цьому моменті в мене кола носом пішла НУ ЦУКЕРОЧКА А НЕ ФАНФ

  Цьомаю ваші руці 😘😘😘 І дякую за вечір, тепер посмішка не сходить з обличчя.

  Чи буде продовження? Чи це чудова коротка замальовка під настрій? 👀

  taika_i_titi

  Оце натрапила на Вашу роботу з дуже хуйовим настроєм і так харашо стало. Стиль у Вас шикарний, неповторний такий і живий (а шо ж). А ще я прям обожнюю, коли в Марвелі пишуть по друго/третьорядних персонажах, яким зазвичай часу мало приділяють. Я прям чуствую Брока, теж Роджерс іноді так бісив шо придушить скотиняку хотілося.
  Дякую, пані Авторко!

  Батрахоміомахія

  Дякую за відгук! Рада, що сподобалося. Я якраз дуже люблю писати про друго/третьорядних персонажів, особливо таких колоритних падлюк, як Брокsmiley (правда, на відміну від Брока, мене Роджерс не бісить, навпаки - чомусь весь час його жаль, навіть у «Протистоянні», де він творить чортзна-що).