равлик-павлик
Серіали
12+
Змішані
Міні
Алкоголь
Постканон
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 10/25/2022 - 22:40
пт, 07/07/2023 - 02:20
26 хвилин, 10 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

вранці джонатан дізнається, що у нього більше немає дівчини. а ось у його колишньої дівчини тепер є дівчина.

і що робить аргайл у його ліжку? 

Прокидається Джонатан з сильним головним болем, від чого йому доводиться сильно скрутитися на ліжку, ховаючи обличчя в подушці. Сонце світить занадто яскраво через відкрите вікно, і складається відчуття, що машини катаються десь у нього в голові, а не під вікнами. І чого їх так багато в таку рань?

Горло болить від сухості, і навіть ковтати стає важко. Біля ліжка знаходиться тільки пуста пляшка з-під вина. І не одна. І ще його недопалок.

В ліжку з іншого боку знаходиться Аргайл. Хоча мала б лежати Ненсі.

Дивно.

Хлопець кліпає очима та сліпо шукає хоч ковток води, щоб не вставати з ліжка хоча б кілька годин (або навіть днів).

Пляшку подає Аргайл. Після першого ковтку свідомість повертається, а разом з нею і можливість думати.

З’являється питання: чого в ліжку Аргайл, а не Ненсі?

І де вони всі?

– Ти чого тут? — Джонатан швидко піднімає ковдру, щоб перевірити наявність одягу. На місці. В обох. Це радує.

– Сплю.

– Я це бачу. А Ненсі де? І всі інші?

Наскільки Байєрс може згадати, то вони вчора вирішили посидіти всі разом старою і новою компанією. Випити. Він запросив Ненсі, вона притягла Стіва, а Стів притягнув Робін, з якою йшов Едді. Аргайл вже з якогось жива був у кімнаті і курив свою самокрутку. Пили всі, і це одне з єдиного, що Джонатан взагалі зміг запам’ятати.

Хоча ні, є ще щось.

Вони тільки почали пити, згадавши всі свої колишні претензії одне до одного, і тема зайшла за стосунки. Робін зізналась, що лесбійка і закохана в дівчину, Стів ніяково почухав підборіддя, а Едді кинув, що йому все одно на труси, а потім …

Стійте, чи там дійсно були труси? До чого вони тут?

І де його дівчина, зрештою?

– Так де Ненсі?

Аргайл лише криво посміхається та протягує якісь пігулки. Джонатан навіть не думає запитати, від чого вони і чи не є вони отрутою. Зараз, коли він має такий біль, йому воно буде тільки плюсом.

Але Аргайл шкіриться, його волосся заплутане на маківці, і пов’язка з’їхала ледь не на лоб. Тобто нічого дивного.

– Не пам’ятаєш?

Джонатан тільки хитає головою; хіба воно не очевидно? Далі обговорення трусів його пам’ять не дійшла.

– Ти вирішив пограти в купідона.

Мабуть, алкоголь ще не вийшов повністю. Який, до біса, купідон? Скільки треба було випити, щоб забути весь вечір? Як вони дійшли до цього і який зв’язок то має з його дівчиною?

– Шо?

– Ну у тебе більше немає дівчини.

Байєрс хмуриться та робить ще один ковток води з пляшки, яку так мило подав Аргайл. Що тут взагалі сталось? Що було в тому вині? Зараз вже навіть сонце та машини не мають значення, най собі катаються хоч по ньому зверху.

– Аргайл, що ти верзеш?

Хлопець лише знизує плечима та дивиться на нього уважно.

– Ти б краще запитав, що ти верзев … верзів … верз? — він так і продовжує перебирати форми слів, поки Джонатан сповзає на ліжку та закриває обличчя ковдрою.

Здається, він починає згадувати.

Почалися обговорення переваги у стосунках, Робін впевнено сказала, що ніяких чоловіків не хотіла б бачити у себе в ліжку, а Едді почав казати про байдужість до … трусів, так, він дійсно казав, що йому все одно, а потім Стів почав ставити забагато уточнюючих питань, які почали наводити на певні думки, після яких Джонатан вирішив …

– Так, якраз після цього ти вирішив освоїти професію свахи.

О боже. Невже він намагався звести свою ж дівчину з її колишнім? А як він взагалі хотів змусити Робін, відому лесбійку, яка про це не збиралась мовчати ні секунди за той вечір, з хлопцем? І з чим залишився сам Джонатан?

– Якщо тобі цікаво, то Ненсі ти звів не зі Стівом.

Байєрс кидає погляд, повний нерозуміння.

– Що? Ти думаєш голосно.

– Я не про це. З ким я Ненсі звів? Невже з Едді?

Аргайл тільки голосно сміється, відкидаючи голову назад. Джонатан помічає, як рухається його кадик, і трясе головою такою силою, що його ледь не нудить. Не треба думати про таке на п’яну голову. Не вистачало ще цього.

– Нє, Едді зі Стівом тепер.

Механізми голови Байєрса починають працювати з такою ефективністю, що скоро звідти піде дим – і все загориться. Не варто розбиратися з таким після п’янки.

– Як я і казав, у тебе більше немає дівчини. А ось у твоєї колишньої дівчини тепер є дівчина.

Ага. Тобто він пропив свою дівчину, подарував їй нові стосунки з подругою, звів друзів, а сам п’яним залипає на кадику Аргайла. Складається відчуття, що щось тут не дуже чисто і справедливо.

– Отже, Ненсі з Робін? Я навіть не знав, що їй подобаються дівчини … дівчата?

Аргайл знов фиркає, немов він знає краще. І чого йому так гарно зараз, коли сам Джонатан вмирає від вчорашнього? Як він міг не поділитися своїм секретом.

– Вона теж не знала. Але ось вчора довелось дізнатися. Стіву, до речі, теж.

Голова все же продовжує боліти, і трохи хриплий голос Аргайла, який сам нещодавно прокинувся, не допомагає зосередитися. Немов після вчорашнього у ньому щось замінили, і тепер він відчуває щось таке, чого не відчував до того. Йому … не шкода, що Ненсі тепер з Робін. Ба більше, він навіть радий за неї, що хоч у неї все складається в житті.

– І вони погодились?

– Справа в тому, що вони не дуже і були проти.

Це мало б вдарити по серцю, що Ненсі надала перевагу Робін, а не йому, але знову ж таки, цього немає. Можливо, похмілля дає про себе знати, але ж раніше, коли вони тільки починали зустрічатися, і Джонатан прокидався після ночі алкоголю, навіть головний біль не давав забути про почуття до Ненсі. А тут бац, немов і не було їх ніколи. Хоча ні, він же її все ще любить, хоч і … хоч і як подругу.

Він ховається знов під ковдру, з-під якої він навіть не помітив, як виліз, та намагається не думати наступну думку. Він цього не скаже, ні за що. Досить з нього цих стосунків. Він втомився.

– Ти ж навіть не запитав, з ким ти себе хотів звести.

– Хотів? А чого не звів?

Аргайл не піднімається зі спини і продовжує розмовляти, дивлячись в стелю. Щось осідає в животі, бо Джонатан здогадується, яка буде наступна відповідь. Не скаже точно, але щось підказує.

– Бо мені треба була твоя твереза згода. Активна згода і ніякого інтиму з п’яними – мої правила життя. Хоча у мене не було інтиму і з тверезими, якщо чесно, але з п’яними – то моє табу.

Бо це було якраз те, від чого він хотів сховатися під ковдрою.

– Тобто ти хочеш сказати, що всім достатньо було п’яної обіцянки?

Знов сміється. Джонатан робить ковток води і помічає, що її вже немає.

– Та вони вже все обговорили. Зараз третя дня.

Третя дня … третя. Баєрс настільки різко підривається, що голову немов прострілюють, від цього він замертво падає назад. Погана ідея, дуже погана. Але ж він не може стільки спати, у нього були плани. Він не пам’ятає, які точно, але вони ж були. Він відповідальний, він завжди має список справ. Здається, він загубив той список. А може, його і не було ніколи?

– А де мої цьомікі-бомікі?

Джонатан кидає долонь йому на обличчя та прикриває очі. Голова від таких зізнань почала боліти ще більше, і пігулка нічого не допомогла.

– Що то була за пігулка?

Аргайл знизує плечима.

– Я не знаю. У кишені була.

Отже, він зараз таки помре.

– У мене чи тебе?

– Не знаю, в штанах.

– Ти не знаєш, з чиїх штанів ти дав мені пігулку?

– Ну вони просто тут лежали. Хто буде наркоту носити з собою?

Аргумент. Проте очі вже починають закриватися, і Байєрс вирішує, що його, власне, то вже не так і хвилює. Зрештою, всі здаються задоволеними його спробами у свахи. Та і він не пропаде.

 

  Примітки
  написано на червопис2022
  слово: вино

  ноу крімінал онлі хіханькі-хаханькі
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки