nesteria
hwanight
Відомі люди
16+
Слеш
K-pop » ATEEZ
Міні
AU, Соулмейти
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
ср, 10/12/2022 - 14:30
пн, 01/23/2023 - 15:40
36 хвилин, 26 секунд
5
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

В один із днів народження людині дана можливість дізнатися ім’я свого соулмейта. Це відбувається уві сні і від цього не можна втекти.

Але не всі хотіли б знати, кого приготувала їм доля. Особливо, якщо ця людина раніше була особливою, але обставини змінили значення цього слова.

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  hwanight

  Дуже чудова робота! Вона викликає в мене лише світлі почуття, хоча тут такий сюжетний поворот… Те, як вони один одного кохали навіть не знаючи чи є вони соулмейти, чи ні робить мене калюжею crying  Доля і справді винна Сану :(

  Сподіваюсь, ми побачимо ще багато Ваших робіт, бо Ви дуже чудово пишете. Натхнення Вам та велике дякую за таку гарну, що викликає тремтіння та зупинки серця, роботу heart

  кохані

  ОГО… 

  «Тепер же Уйон не розмовляє з Саном. Ні з ким зі своїми знайомими.
  Сьогодні двадцять перший день народження вже Сани, і день, коли як рік помер його соулмейт.
  » оцей абзац просто розмолотив мене в блендері, розтоптав серце, відірвав голову, прострелив легені, відірвав руки, а потім спалив живцем. таку класну штуку ви зробили з «не розмовляє з саном» змушує засмутитись такому розставанню чи розлютитись, як несправедливо, що він покинув його, а потім «рік, як він помер» ТІ САМІ ЕМОЦІЇ тільки вперемішку з шоком.. сумно і ще раз сумно, дуже гарний фанфік, після прочитаного враження, ніби самі його пережили) 

  а також є питання щодо всесвіту: якщо ім‘я соулмейта тобі показується уві сні на ДН, то що буде, якщо не спати всю ніч на свій ДН?:))

  nesteria

  авввв, я дуже щаслива, що мій текст передає такі емоції. Ще завдяки вам я знайшла помилку у тексті, сподіваюсь, що таких казусів там більше нема….

  у мене цей всесвіт побудован на тому, що не важливо спиш ти чи ні. тут всесвіт не дає ніяких лазівок, кожен просто має день, коли точно дізнається про особистість соула. якщо ти не спав, то найближчий сон буде з видінням. 

  тут було більше про те, що дн Уйона йде пізніше за Сана)))