Повернутись до головної сторінки фанфіку: Семмі

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

 1. 1

  Надіслав: levast , дата: пт, 11/17/2023 - 22:34
 2. 2

  Надіслав: levast , дата: пт, 11/17/2023 - 22:37
 3. 3

  Надіслав: levast , дата: пт, 11/17/2023 - 22:38
Повний текст

          Пейзажі змінювалися один за одним, залишаючи за собою тьмяні вогники ліхтарів, що проїжджали повз. На трасі не було жодної машини, лише чорна Імпала гнала вздовж лінії, заповнюючи звуками мотора довколишні поселення. Брати вже як дві години тому покинули свою хатину, залишаючи там назавжди гидкі моменти та пережиті страждання. Їхня дорога лежала прямо в штат Мен, і зараз Вінчестери робили те, що так любили. Вони їхали трасою під гучну музику, розглядаючи невигадливі темні краєвиди вдалині. Семмі втомлено сперся на лікоть і дивився у вікно. Образа на Діна вже давно пройшла, більше не залишилося жодних негативних емоцій. Лише пекуче збудження при кожному спогаді про ту ніч. Молодший докоряв собі, що взагалі думає про таке і збуджується від подібних думок. Часом, коли він, нахилившись у душі, засовував у себе черговий продовгуватий предмет, представляючи Діна, йому ставало гидко від самого себе. На жаль, він навіть уявити собі не міг, що бідолаха Дін, ховаючись у душі під гучними звуками стікаючої води, теж торкався себе до настання оргазму, уявляючи невинного Семмі під собою.
       Вони намагалися не говорити на цю тему, ніби нічого насправді не сталося. Ближче до кінця другого тижня вони навіть грали разом у приставку, Дін пригостив молодшого пивом і, будучи в хмелі, давав поради щодо дорослого життя. Сему подобався такий хід справи, оскільки найбільше у світі він боявся зараз дати знати Діну, що він йому симпатичний. А прості братні стосунки були зараз як раз. Сему давно хотілося простого спілкування із братом без сексуального контексту.
       Не можна точно сказати, скільки часу Дін провів за телефоном у пошуках інформації на запит «інцест». Він прочитав безліч статей на цей привід, сподіваючись знайти хоч якесь підтвердження того, що це нормально. Він справді знайшов пару блогів, у яких у людей з подібними смаками не засуджували, у яких він побачив отдушину. Дін навіть реєструвався і написав свою проблему, на що відреагували позитивно і підтримали його пристрасні бажання щодо брата. До речі, він не став згадувати про факт згвалтування.
       З відкритого вікна надходило свіже повітря, а вітер хитав хвилясте волосся Сема. Дін намагався не відволікатися від дороги, хоча іноді бічним зором поглядав на профіль молодшого брата. Тремтливе бажання доторкнутися до Семмі тулилося в грудях.
- Досить дивитися, - раптом промовив Семмі, подивившись на Діна.
- Я просто хотів запитати, чи все у тебе гаразд, - оторопів Дін.
       Молодший косо посміхнувся, роблячи кивок головою, ніби даючи зрозуміти, що все гаразд. Дін стиснув кермо міцніше, підтиснув губу і заново дивився на дорогу. Погляд він більше не відводив. Семмі промовчав про те, що перед виїздом бачив відкритий браузер на телефоні старшого з форумом, на якому той залишав повідомлення з приводу інцесту. Він не збентежився через описані бажання Діна, тому що мав такі самі.
       Молодшого почало хилити в сон, очі стрімко заплющувалися і Сем, сперши голову на верх сидіння, вирішив подрімати. Десять хвилин по тому він зробив незграбний рух у бік Діна, скидаючи голову на його плече. Він зробив це навмисно, але старший не зрозумів. Дін оглянув сплячого брата, відчувши радість. Він вдихнув запах дерев’яного шампуню Сема, заплющивши очі. Точно так пахло його волосся того дня, коли Дін торкнувся забороненого.
       Треба було уважно стежити за дорогою, але думки настільки стрімко роїлися в голові старшого, що не давали спокою. Він згадав, як на тижні пішов з дому в маркет, сказавши Семмі, щоб той не чекав на нього і лягав спати. Але йшов він не лише за пирогом та кавою, а й за молодим юнаком, який кілька разів усміхався йому на заправці. Дін одразу зрозумів, що цей хлопець повія. Він був високим, темноволосим і ззаду нагадував молодшого брата, тільки тендітнішого і худорлявого. Зайшовши на заправку, юнак відразу ж відвів його в туалет і там, за зачиненими дверима, Дін спробував уявити Семмі, повернувши хлопця до себе задом. Він не хотів бачити його обличчя чи чути голос.
- Просто мовчи, окей? - питав Дін, намагаючись зняти затаскані штани хлопця.
       Він був настільки розробленим, що член Діна увійшов без проблем і це збентежило його. Йому не подобалося відчуття всередині, не подобалося, що він трахає якогось хлопця в туалеті і бреше Семмі, що поїхав до маркету. Так і не закінчивши процес, він засунув у кишеню штанів хлопця п’ятдесят баксів і вийшов із заправки. Тепер, по дорозі в Мен, Дін згадував цей момент із згубним відчуттям у грудях. Особливо, коли на його плечі спав такий рідний брат.
       Нарешті, доїхавши до мотелю, Вінчестери зайнялися звичними справами. Полювання ніколи не чекало і не давало шансу на відпочинок. Брати були свого роду садомазохістами, щоразу ловлячи марні та невловимі пориви до можливого справжнього життя. Але ніхто з них не уявляв життя не в дорозі, без постійного почуття страху та болю, що породжується ранами та душевними муками. Те, що сталося в тому домі, було такою самою гріховною дією, як і все, що вони робили раніше. Не дивно, що Дін взагалі дозволив собі так вчинити з молодшим, адже розум братів уже настільки прогнив під дією надприродного світу, заповненого постійними вбивствами, що іноді такі речі здавались чимось нормальним. Якщо вбивати тварюк це добре, то чому секс, навіть якщо з власним братом, це погано?
       У мотелі дивно були надані ліжка: одне одномісне та одне двомісне. Дін, звичайно ж, з усмішкою на губах, вибрав собі велике ліжко, у мріях вже уявляючи нормальний сон після дороги. Трохи відпочивши, хлопці пішли на справу по лігву вампірів. Все було досить банально та передбачено, жодних нових дій. На такі полювання брати ходили немов у кінотеатр, настільки розслаблено це було. Через довге сидіння в домі, Семмі втратив свою спритність і отримав у бійці значний поріз на плечі. Дін притягнув його до мотелю і заштопав рану, вливши в юне тіло брата не менш не більш, ніж три чарки коньяку. Сам не пив, щоб рухи голки були правильними. Семмі морщив ніс, трохи трясся від рухів голки, а в грудях розливалося тепле почуття від коньяку. Він роздивлявся Діна, що штопав його, і не міг уявити собі, що в нього такий гарний брат. Світло з вікна падало прямо на обличчя старшого, окреслюючи його вилиці та прямий ніс. Зелені очі стали майже смарагдовими від падаючого світла.
- Тепер ти витріщаєшся на мене, - сказав Дін, не відволікаючись від рани, - Щось не так?
- Ні, - з видихом відповів молодший, - Навпаки все так, як треба. Просто я подумав, що ми жодного разу не обговорювали той випадок.
       Дін відклав убік голку і протер ваткою зі спиртом рану. Рухи були повільними, наче він намагався відкласти момент розмови на довше. Інструменти відкладав неквапом, протираючи кожен по кілька секунд. Молодший лише стежив за процесом, залишаючи наступні слова за Діном. Через випитий коньяк Сем не відчував страху за розмову, та й взагалі після полювання по венах біг адреналін, здатний розбудити найвідчайдушніші розмови.
-Тобі є що мені сказати? - спитав Дін, зовні залишаючись холодним.
- Я думав, це тобі є що сказати, - з легкою образою в голосі сказав Сем і обернув поранене плече бинтом.
- Я вже вибачився перед тобою, - голос Діна став огидно грубим для даної ситуації, пальці переплелися між собою у вузол, -  У нас же все було добре, навіщо ти починаєш?
       Семмі відчув ту образу, яка була присутня раніше в ньому. Вона розпирала його зсередини, хотілося знову закричати і врізати по фізіономії старшого. Дін говорив так холодно і неупереджено, що здавалося, що повідомлення на форумі писав далеко не він.
- Визнаю, я мудачіна, - Дін обхопив руками голову, - Ти думаєш я не докоряю себе щодня за той момент? Чорта з два, я щодня проклинаю себе. Якщо хочеш, можеш ударити мене, тобі стане легше, - Дін скочив зі стільця і, вставши посередині кімнати, розсунув руки вбік, підставляючи груди для удару.
       Сем поблажливо обвів старшого поглядом, радіючи хоча б тому, що Дін почувається мудаком. Натягнувши футболку на себе, молодший підійшов до брата. Дін уп’явся прямо в очі своєму Семмі, в думках вимовляючи: «ну ж, вдар мене». Але брат не хотів завдавати йому болю, він хотів лише розібратися в ситуації, що у них виникла. Йому хотілося знову відчути сильні руки Діна на собі, а бажано ще й у собі. Він точно знав, що старший теж хоче того ж. Сем досі з приємною знемогою згадував як старший описував своє збудження до нього на сайті.
«Я хочу відчути його гарячий рот на своєму члені»
«Хочу зробити йому по-справжньому приємно»
«Мені хочеться цілувати його і знати, що він не проти цього»
       Семмі нічого не залишалося, як, підійшовши впритул до Діна, притягнуться губами до губ. Було неймовірно приємно поцілувати свою близьку бажану людину. Але губи старшого як були зімкнуті, так і залишилися. Він грубо відштовхнув Семмі від себе. Той, похитнувшись, вдарився об куток столу. Схопившись за бік, молодший зашипів.
- Ти хворий? - заволав Дін, показуючи витираючи рукавом сорочки губи. Начебто звичайний, але такий принизливий жест для молодшого.
       Старший насправді хотів би відповісти на поцілунок, але зрозумів, що не можна. Влити стільки алкоголю в хлопця і не думати, що той почне витворювати нісенітницю? Дін розумів, що дії Семмі будуються зараз на сп’янінні, як і його будувалися тієї фатальної ночі.
- Ти, - Дін вичікувально затримав подих, - Ти випив, Семмі. Йди спати.
       Плюхнувшись на диван, старший заплющив очі, намагаючись зрозуміти, коли все пішло не так як треба. Тільки недавно вони знову почали по-братськи спілкуватися, як тут же Сем здійснив явно необдуманий вчинок.
- Я бачив форум і твої повідомлення, Містер Кіт, - крізь зуби сказав Сем і старший одразу ж дізнався про свій нікнейм на сайті.
       Він хотів був роздратуватися на Семмі через те, що той читає чужі листування, але в цьому випадку сказати таке було б дуже безглуздо.
       Дін пішов за Семмі дрібними тихими кроками. Двері в кімнату були відчинені, сам брат вирішив лягти на ліжку Діна. У цьому всьому він бачив про свого звичного впертого брата, який навіть у подібних ситуаціях робив таке. Тіло хлопця лежало в скрученій позі, ноги підібгали до живота, а руки обхопили худі коліна. У кімнаті було зовсім темно. Чомусь Діну це все нагадало ту ніч, коли він зґвалтував його, розірвавши нормальні стосунки між ними раз і назавжди.
- Ти все бачив? Читав усі повідомлення?
- Так, - глуха відповідь від Сема, вимовлена прямо в подушку.
- Твою ж, - вилаявся старший, - Ти через це поцілував мене?
- Так, - ще одна коротка відповідь.
- Чесно, я не знаю, як усе це розуміти.
       Дін увімкнув світильник біля ліжка і, підійшовши ближче, сів поруч із молодшим братом. Хотілося покласти на нього руку, щоб заспокоїти, але було страшно зробити хоч якийсь рух, адже зараз усе могло злякати їхню розмову.
- Будь ласка, давай обговоримо, що відбувається, - жалібно сказав Дін і молодший нарешті перекинувся, підставляючи під свою спину подушку, - Ти бачив форум, отже ти знаєш мої думки. Але я не розумію, навіщо ти поцілував мене? Невже той вечір не став тобі пекельним?
       Сем не стримався від усмішки, тому що не уявляв, якими б витріщеними були очі у старшого, якби він дізнався, що його маленький братик засовує в себе гребінець майже щовечора в душі. Як би він здивувався, якби знав, що зґвалтування змінило ставлення до сексуальності у нього, він почав сумніватися у своєму потягу до іншої статі.
- Я ненавидів тебе за ту ніч, — почав повільно і квапливо говорити Сем, склавши руки на грудях, - О чорт, мені хотілося побити тебе якнайсильніше, але потім я відчув дивні відчуття з приводу тієї ночі. Прочитавши форум, я зрозумів, що ці почуття є і в тебе. І знаєш що? Мене це втішило.
- Ти ж розумієш, що то інцест? - серйозно спитав Дін.
- А ти це розумів, коли притискав мене до ліжка, а я просив зупинитися?
       У повітрі повисла напруга, проріджена лише легкими зітханнями братів.
- Я був надто п’яний, - марно виправдовувався Дін. -  Але ми говоримо за сьогоднішній день. Якщо ти цілував мене, то був не проти того, що бачив на форумі. Ти дійсно хочеш переступити межу? Дороги назад вже не буде.
       Дін йшов ва-банк, не намагаючись зберегти за собою хоч частку самоповаги. Було вже марно вигадувати відмовки і зупиняти зростаючі почуття між ними. Живучи в такому грішному світі, ти мимоволі стаєш грішником, і це абсолютно нормально.
- Я хотів би спробувати, - відповів молодший.
       Як тільки молодший закінчив фразу, Дін навис над ним впритул і затримав на пару секунд погляд на його обличчі, розглядаючи тремтливі губи юнака і злегка перелякані очі. Дін мовчав, що робило ситуацію нестерпною. Між тілами ставало спекотніше, Сем спробував обхопити шию старшого, ніжно погладжуючи пульсуючі вінки, що випирали. Дін повільно тягнувся до поцілунку, даючи ще один шанс молодшому відмовити. Але зустрівшись губами, він зрозумів, що відповідь Сема непохитна. Дін протиснув язик у жаркий податливий рот молодшого брата, відчувши лише задоволення. Він цілував його жадібно, пристрасно і без передиху. Сем обхопив двома руками обличчя старшого і впивався губами впритул до нього, мало не стукаючи зубами. Він підставляв шию для мокрих поцілунків, дозволяв старшому облизувати його вуха, вилиці, ключиці. У кімнаті творився справжній хаос, кохання двох рідних братів переступало через усі звичайні правила цього світу. Дін проникав пальцями під одяг, обмацуючи гарячу шкіру, яка палила його пучки пальців. Стогін виривався у Семмі із завидною періодичністю, він задихався під ніжними дотиками свого брата. А від усвідомлення близькості, в обох вже давно затверділи члени і зраджено були здавлені тісними джинсами.
- Я так давно хотів зробити це, - з хрипотою в голосі промовив Дін, - Семмі, пробач мені, - Дін цілував у шию молодшого, прискорено дихаючи.
       Однією рукою він розстібав металеву застібку на джинсах Сема, притискаючись своїм пахом прямо в стегно тому. Молодший відчув твердість у штанах старшого і, перекинувши голову назад, уявив як його брат похабно бере його в номері мотелю. Усі два тижні йому хотілося відчути в собі Діна, і нарешті він висить над ним, нетерпляче обмацуючи кожну частину його тіла. Сем розстебнув сорочку і зняв її, не поспішно оголюючи плечі, обсипані ластовинням. Він ніжно чіпав їх, намагаючись поцілувати все, що тільки відчував своїми губами.
       Нарешті, звільнившись більшості одягу, брати відсахнулися один від одного. У Діна вискочив рум’янець на щоках, крапелька поту стікала по скроні, а очі раз у раз хаотично бігали голим торсом молодшого. Семмі у свою чергу намагався зняти джинси, наполегливо виловлюючи кожен погляд від Діна на собі. Брати не могли позбутися думки, що це неправильно. Але бажання було сильнішим, як би вони не намагалися.
       Сем потягнувся довгими пальцями до ширинки Діна, допомагаючи зняти з себе набридливі джинси. У сумбурності того, що відбувається, вони залишилися в одній білизні, оголюючи перед одне одним не тільки свої тіла, а й душі. Щоразу, заглядаючи один одному у вічі, брати шукали підтвердження правильності дій. І щоразу вони знаходили німу відповідь на своє запитання, що виражалося кивком голови, усмішкою чи тихим, майже нечутним «все добре».
       Семмі зняв чорні боксери з Діна, діставши збуджений член. Все здавалося таким дивним для обох хлопців, які раніше звикли збуджуватися від журналів із голими дівчатами.
       Молодший схилив голову над пахом Діна, акуратними рухами обхопивши долонею член брата. Дін втягнув повітря носом, інстинктивно підкинувши вгору стегна прямо до припухлих від поцілунків губ. Головка уткнулася в Сема і той, упустивши погляд спідлоба, облизнув стікаючу крапельку з члена, провівши язиком від головки до основи. Солонуватий смак проник у рот молодшого, змушуючи завестися новою хвилею збудження. Він не міг зупинитися від блукання своїми руками по тілу брата. Дін, у свою чергу, не міг припинити м’яко і спокійно, щоб не завдати шкоди, вбивати свій член в жаркий рот молодшого. Недосвідчені рухи рукою і звуки, що прицмокували, не робили процес менш цікавим, навпаки все це надавало старшому відчуття невинності. Він намагався не відводити погляду від Семмі, який наполегливо намагався зробити йому приємно. Він лише обхопив своєю великою долонею тонку шию Сем і намагався проштовхнути себе ще глибше, відчуваючи, як молодший пускає струмки слини на ліжко. Не дивлячись на можливі сльози на очах молодшого, Дін робив це дуже ніжно, відчуваючи згоду Семмі. Обмацуючи кадик свого брата, він упирався голівкою прямо в горло, випускаючи з себе голосні, неприховані тепер стогони.
Семмі вже чув тієї ночі, як Дін тихо стогне йому на вухо, але тоді це було зовсім по-іншому. Нині він не соромився ні себе, ні брата. З відкритого рота сочилися зітхання, стогін і приємні слова. Сем уже не міг стриматись і, відсунувши руку Діна убік, він розвернувся і ліг на живіт. Він виглядав так само як у ванні: голова з плечима упиралася в м’який матрац, а дупа випнулась вгору, відкриваючи Діну чудовий вид на рожеву дірочку Семмі. Тієї ночі він не міг розгледіти брата як хотів би, а зараз перед ним з’явилася чудова нагода не поспішаючи дивитися і обмацувати своїми грубими шорсткими пальцями стегна молодшого. Несподівано для Семмі, Дін припав язиком до його дірочки, вилизуючи і проникаючи всередину. Старший читав, що таке розслаблює тіло. Сем не зміг стриматися від гучного «зроби так ще раз», і він піддався задом прямо в обличчя Діна, насаджуючи себе на його довгий язик. Він відчував себе незвичайно, здавалося ніби він дівчинка, знята Діном у мотелі. Але він був його братом, хоч так і настирливо хтиво бажаючим його.
Дін оглянув кімнату на предмет якоїсь олії і зрозумів, що нічерта не підготував до цього моменту. Він взагалі не міг припустити, що їхнє зближення в подібному вигляді може взагалі статися. Семмі помітив занепокоєння старшого і дістав з кишені жирний крем для рук.
- Я користувався ним, - він простягнув його в руки Діна, - У душі, щоб не було боляче.
       Дін видавив якнайбільше крему собі на член і на задній отвір Семмі. Така велика кількість була викликана страхом за пошкодження проходу молодшого, який той так дбайливо лікував два тижні.
- Якщо тобі буде боляче, говори відразу ж, - сказав Дін з видихом, приставивши член до молодшого.
       Він розсунув ягідниці Семмі і кількома короткими рухами проникнув у його, все ще вузький, але за відчуттями більш розроблений прохід. Семмі ще сильніше прогнувся в спині, в кулак зімкнувши вовняну ковдру. Дін провів пальцями по вигину спини молодшого, насолоджуючись шаленою близькістю. Зараз він міг упиватися процесом, розмірено вторгаючись глибше, поки нутрощі Семмі могли приймати його. Він обвів долонею стегно, проникаючи під живіт Семмі та охоплюючи його вологий член. Паралельно тому, як він рухався всередині брата, його рука робила різкі, досить грубі рухи по органу Семмі. Діну було приємно дивитися як молодший, закидаючи голову назад, роняє стогін у приміщення, просочене їх потом та одеколоном. Йому було приємно розуміння того, що цей стогін вибиває він своїми рухами та дотиками. Дін рухався все швидше. Темне вологе волосся молодшого обліпило плечі, Дін намагався прорідити однією рукою їх, насолоджуючись такою розкутістю юного тіла під ним.
        Дін переклав обидві руки на оголену ніжну шкіру дупи Семмі, і почав грубо насаджувати молодшого на себе. Семмі, задихаючись від почуття заповненості всередині, пестив свій збуджений член, розуміючи, що його накриває. Ще пару рухів рукою і він, як і тоді у ванні, скінчив під себе, притулившись животом до мокрої плями. Все тіло пульсувало, це відчував і Дін, відчуваючи, як затремтів його маленький брат. Дін притиснувся до Семмі, поклавши того на живіт і обхопив руками його торс. Все нагадувало ту ніч, він ловив постійні спогади про той день, коли брат звивався та хникав, благав його припинити. Тільки в даний момент це був акт кохання, і Діну хотілося б ось так ось ще всю ніч любити його. Але зрадницьке пульсування буквально змусило Діна швидко рухати стегнами назустріч м’якому, розслабленому Сему. Прискорене дихання переросло в рик, що проносився над вухом молодшого. Дін кінчив у Семмі, боляче стиснувши синець, що ще не зійшов. Він цілував братові вуха, відчуваючи солоний піт у себе на губах. У кімнаті було дуже душно. Під вагою старшого Сем мало не задихався. Ледве роз’єднавшись, вони вляглися поруч один з одним, уставивши погляд на темну стелю. Дін поклав голову Семмі на свої спітнілі груди і погладив його по плечу, з якого впав бинт, а рана почала знову кровоточити.
- У ванні, - почав говорити Дін, майже перевівши дихання, - У домі у ванні ти використав крем для чого? - насправді він уже точно знав, що Семмі робив із кремом.
- Не для рук точно, - усміхнувшись, сказав молодший.
       Дін не змушував вимовляти те, чого той не хоче. Просто він тепер зрозумів, чому молодший сидів у ванні по годині, ніколи не вимикаючи воду.
- Ти ж розумієш, що все, що тут відбувалося, ніхто не повинен дізнатися? - підвівшись, Дін глянув на брата, -Тільки між нами.
       Безмовно Сем дав зрозуміти старшому, що всі моменти між ними залишаться секретом. Та й розповідати комусь про таке було б дивно.
       Не дивлячись на задуху і брудні тіла, Вінчестери заснули під тьмяним світлом нічника, вперше за два тижні відчувши розслаблення. Більше нічого не турбувало голову, крім можливих наслідків за свої заборонені бажання. Спокійний Сем вмостився на плечі Діна, нарешті провалившись у сон.

  Ставлення автора до критики: Обережне
  Надіслав: levast , дата: пт, 11/17/2023 - 22:38