AlienaLiubna
12+
Джен
Ребекка, Діаманте
Драбл
Психологічні травми
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 08/20/2022 - 18:43
сб, 08/20/2022 - 18:58
5 хвилин, 49 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Занадто гучний і строкатий чоловік заливається сміхом і Ребекка відчуває, як з кожною миттю в ній стає все менше сміливості, яку вона збирала по крихті.

 

 

Повний текст фанфіку

 

Занадто гучний і строкатий чоловік заливається сміхом і Ребекка відчуває, як з кожною миттю в ній стає все менше сміливості, яку вона збирала по крихті.

Ще трішки – й ноги її підігнуться, а руки випустять  меча, що раптово став набагато тяжчий. 

Ще трішки – і єдине, що вона зможе – нервово розридатися у намаганні схлипуваннями заглушити сильний голос, що дзвенить у вухах, забирається до черепної коробки і від якого нестерпно зудить мозок.

На щастя, серце колотить не в такт цьому дурному сміхові, рятуючи хазяйку від повного резонансу з велетенським чоловіком, із грудної клітини якого несеться лавина оглушливо-тріумфуючих звуків, котрі розносяться по всипаному жовтими квітами полю, як хвиля припливу.

 

Серце поки тримається і Ребекка щосили намагається випростатися, додати собі бодай сантиметр зросту, щоб протистояти високому гучному чоловікові стало хоча б трішечки простіше. 

Начебто виходить, але проти нього вона – все одно, що дитина, яка лишень зіп’ялася на ніжки. 

Він – герой Колізею Кориди, жорстокий, досвідчений і безжальний. Здатний без вагань, просто тут і зараз прикінчити її, як колись маму. На його боці сила, неймовірна майстерність і непорушна вірність наказам Донкіхота Дофламінго. А ще сміх, від якого душа навиворіт. 

Відступати не можна. Зараз усі борються заради свободи Дресс Рози, і як би страшно не було, її обов’язок – перемогти. Будь-якою ціною.

Будь-якою.

 

Ребекка прикушує губу і намагається грізно наступити брови, підіймаючи у собі приглушений гнів.

Ну ж бо, давай! 

Цей занадто строкатий і гучний чоловік вбив твою маму. Саме тому ти маєш із ним покінчити, нехай його жахливий сміх і шматує без меча. 

 

Тільки от… чому ж так страшно?

 

 

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики