Повернутись до головної сторінки фанфіку: #червопис_2023

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Коли Колоссі прийшов лист від Доріана - їй здалось, що отримувачем мала бути не вона. Бо він ж - дуже поряд, в казармах поряд з фортецею, він часто на відстані простягнутої руки - зібраний, коли справа торкається обов’язку. Коли він торкається її - він таким зібраним не був. Навпаки, перетворювався у розплавлений метал свого обладунку, здригався і червонів від кожного доторку і слова. Їй подобалось згадувати їхні вечори і вираз його його обличчя - розчервонілого, що так пашіло жаром і гарячим соромом, якого він стидався також. Колоссі подобалось, що він відчував той сором, але все одно торкався її, навіть через ніяковіле дрижання пальців. Але він - був близько.

Тож торкатись складеного пергаменту, обводити пальцем своє ім’я - було дивно. Вона визирнула з відкритих вітражних вікон і дійсно побачила там його - ніс службу біля Внутрішніх воріт. День був лінивим та спокійним, і йому в прохолоді тіні було зручно стояти, спираючись на списа. Доріан поглядом обводив замок, ніби змальовуючи кожну його башту, кожну віконницю і бійницю. Коли його погляд натрапив на неї - він наче за командою підібрався струнко. Колоссі смішно - посмішка розтягує вуста і на секунду усі документи на столі, що свідчили про проблеми - перкстають так багато важити. Багато важив тільки легенький шматочок пергаменту у її руках.

Вона під поглядом його темних очей розгортає його, і читає.

«Я не знаю, чи побачу сьогодні тебе зблизька настільки, щоб сказати хоч слово, тому хотів їх принаймні написати. Хотів би аби ти їх почула…»

Вона відриває очі від літер і дивиться на нього - не може досконально роздивитись ті темні очі, і іскри бурштину в них. Але бачить його усе одно - наскрізь, через його обладунки і одяг, і списи з мечами - бачить цого таким, яким він стискає сатинові простирадла у долонях, яким він засинає на них. 

«Я згадую твої очі кожного дня. Кожної миті, на посту чи тренуванні - я згадую твої очі. Люблю як вони блищать на сонці. Мені хотілось сказати тільки це.

Ваша Високосте, я бажаю Вам гарного дня»

 

Вона згортає пергамент і дивиться на нього з м’якою посмішкою - здається звідси може побачити червоні щоки і бігаючі очі. Колосса підіймає руку так, що Доріану на мить здається, що вона не у вікні зовсім, а на п’єдесталі, виголошує свою Королівську волю. 

 

Вона м’яко стискає долоню, підзиваючи його до себе, у замок, і тіло Доріана за секунду вирівнюється в копію списа, що стояв поряд. Він повертається до вартових, що стояли поряд і вказує на вікно з Колоссою - начальство викликало. Ті віддали честь Королеві, стаючи струнко і завмираючи у миті, мов статуї, поки Доріан зміняв варту. Вони все ще стояли струнко поки він підходив до замку ближче. 

Колосса певнена не була, але їй здавалось, що він ледве стримував посмішку.

    Ставлення автора до критики: Обережне