Чорнобривці
Книги
12+
5a5b5p5
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Міді
AU, Флаф
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 02/10/2023 - 04:14
вт, 04/18/2023 - 20:24
190 хвилин, 28 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
2
1
Навіґація

З іншого боку слухавки чути слабке дихання - тиша, після якої лунає недовірливе «Ти просиш мене зіграти в зустріч з тобою?»

«Так», - підтверджує Ніл. Він робить голос тихішим, ніби дражнить своїм тоном. - «Ендрю, якби ти був тут зі мною, що б ти зробив?»

 

Ніл просто глузує, але він збрехав би, якби сказав, що легка затримка дихання Ендрю не змусила його пишатися собою. У такі миті йому кортіло б знати, як виглядає Ендрю, хоча б побачити, чи червоніє він так сильно, як це малює уява Ніла, слухаючи його вдихи.

 

«Замовкни», - промовляє Ендрю, він звучить трохи задихано. - «Ти серйозно?»

 

Або 

 

Ніл та Ендрю - онлайн-друзі, що ніколи не дозволяли собі більше, ніж голосові виклики. Незважаючи на те, що їх розділяє океан, Ніл не хоче нічого, окрім, як повернення додому до Ендрю.

 

Розділи:

Повний текст

Коментар від перекладачки: 

Привіт) 

Обожнюю цю історію, тому хочу поділитися з вами їх коханням. Фанфік має продовження “To you”, яке я теж планую перекласти, тож ви зможете знайти його у моєму профілі трохи згодом.

  Вподобайка
  10
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Джеффик

  Чудова робота!! Кінець фанфіка настав так несподівано, цікаво, що буде, коли вони зустрінуться (а я сподіваюсь, що вони таки зустрінуться, і ніякої несподіванки у вигляді чиєїсь смерті не буде🤞. трагічний фінал я не переживу, ви шо). Чекаю перекладу наступної частини від вас✨