Vit 0.2
18+
hank_big (kas_delafere)
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Драбл
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
нд, 10/09/2022 - 16:10
пн, 10/10/2022 - 15:32
24 хвилини, 37 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Генк пам’ятав такі вечори як цей; на дивані, з пивом в руці, перед телевізором під час матчу. Роки тому, коли його дружина ще була жива, вони мали перевірену часом систему, котра працювала для них обох, і котра допасувала також до життя Генка з Коннором. Полягала вона в тому, що Генк дивився свій матч, а вільною рукою задовольняв своїх партнерів: тоді дружину, тепер Коннора.

Генк пам’ятав такі вечори як цей; на дивані, з пивом в руці, перед телевізором під час матчу. Роки тому, коли його дружина ще була жива, вони мали перевірену часом систему, котра працювала для них обох, і котра допасувала також до життя Генка з Коннором. Полягала вона в тому, що Генк дивився свій матч, а вільною рукою задовольняв своїх партнерів: тоді дружину, тепер Коннора.
Знав досконало, як робити фінгерінг, взагалі на те не скупився, але з Коннором було трохи інакше. Андроїд не мав нічого між ногами; був Кеном з гладким виступом на місці геніталій. Але коли Генк виразив своє занепокоєння і небажання використовувати Коннора для свого задоволення без взаємності, Коннор здивував його інформацією, що для нього є спосіб кінчити. І той спосіб полягав в тому, щоб засунути пальці у відкриту панель андроїда.
Генк вмів дуже добре користуватися своїми пальцями.
Улюбленою панеллю Коннора була та на шиї. Коли Генк дивився матч, Коннор лягав на диван з головою на його колінах, лицем до промежини Генка, але не торкаючись до нього. Генк вже знав, чого Коннор бажає, тож клав долоню на шию андроїда i чекав коли той розкриє спочатку синтетичну шкіру, a потім панель, до котрої Генк міг засунути свої пальці.
Коннор не міг лежати нерухомо, коли Генк доторкався до його трубок, тер плитки i стискав кабелі. Терся щокою oб ноги лейтенанта, дихав ротом, щоб випустити зайве тепло, котре зібралось в його тілі. В залежності від того, на якому кабелю Генк зосереджувався, часами якась кінцівка Коннора сіпалась без його свідомого наміру.
На початку Генк мав складнощі з переглядом матчу і тим, щоб одночасно удовольняти Коннора, бо не був впевнений, чи точно йому не зашкодить. Не було то приємним для жодного з них, бо Генк пропускав матч, а Коннор нічого з того не мав. Але андроїд, тим не менш, був упертий i впевнив Генка, що не такий делікатний як лейтенанту здається. Тому тепер Генк без проблем міг впхнути пальці йому до шиї, гладити, тягнути, стискати, терти, а попиваючи пиво і дивлячись у телевізор.
Часами Генк підіймав долоню i пересував її по боку Коннора, затримуючись в обраному місці i стукаючи по шкірі. Відчував як за кожним разом андроїд тремтів i відкривав найближчу панель; Генк вже знав, що якби то було занадто небезпечно, то Коннор не запропонував би йому жодного розкривання. В кожному новому місці Генк знаходив більш менш те саме, той самий набір кабелів i елементів, хоча часами траплявся також більший біокомпонент.
В перерві між першою і другою четвертю, Генк також робив і собі перерву. Витягував пальці з тіла Коннора, але тільки для того, щоб притиснути їх йому до губ.
— Ретельно злижи той тіриум, щоб нічого не пропало даремно, — говорив, a Коннор вилизував всю його долоню протягом двох хвилин, які мав в своєму розпорядженні. А після перерви знов поверталися до попередньої забави.
Тривало те вже декілька місяців; завжди, коли Коннор мав бажання, а Генк якраз дивився гру. Коли, однак, андроїд довідався, що Генк робив те саме для своєї жінки, то щось в його голові казало йому підняти планку. Їй вистачало самих пальців Генка – Коннору також – поки не вирішив, що хоче більше.
Тому, як тільки закінчилася друга четверть, Генк вже знав, що ось-ось відбудеться. І так, Коннор підняв голову, аби подивитись на нього своїми великими, карими, щенячими очима, котрим лейтенант ніколи не міг відмовити. Зітхнув і розсунув ноги, а Коннор одразу дістався до його промежини.
Часами той вставав на коліна перед Генком, але сьогодні навіть не підвівся з канапи. Почав вилизувати член Генка, одночасно рухаючи по ньому рукою. Робив все, аби лейтенант якнайшвидше збудився, бо мав тільки п’ятнадцять хвилин перерви, щоб зробити що-небудь для Генка, та знав, що як не впорається, лейтенант його покарає і йому теж не дасть кінчити.
На щастя для самого себе, Коннор навчився кожному трюку, що дуже швидко робили Генка твердим i від яких він швидко кінчав. Брав до рота половину, облизував голівку i швидко рухав головою, щоб повторити. За кожним разом Генк відчував, що його ерекція входила щораз глибше, аж поки не торкався горла Коннора i тамтешніх дротів. Коннор тихо мурчав, бо його охолоджувачі весь час працювали над тим, щоб позбутись зайвого тепла; рот андроїда був мокрим і гарячим, його язик дуже рухливим і гладким. Вони були інструментом аналізу, тож їх чутливість була на високому рівня, тому так полюбляв робити Генкові мінет.
Генк, з іншого боку, так сильно любив в той спосіб проводити перерву в матчі, тому що ставав під час неї більш активним учасником акту. Ставив пиво на підлогу, хапав голову Коннора руками i трахав його в обраному темпі. Коли відчував, що оргазм наближається, мав на вибір: кінчити в горло Коннора або на його лице. Або, насправді, куди тільки хотів, бо Коннор ні в чому йому не відмовляв, коли був в такому стані, але ті два місця були його улюбленими. Цього разу Генк вирішив, що бажає кінчити в горло Коннора, бо мав що до того плани.
Йому вдалося кінчити на декілька хвилин раніше кінця перерви, тож мав хвилину, аби видихнути. Підтягнув також Коннора до себе, в гору, аби його поцілувати, на що Коннор охоче погодився. Відповів на поцілунок, привів Генка в порядок, заховав його член в штани.
Коли почалася третя четверть, голова Коннора знову спочивала на колінах Генка. Андроїд крутився, нетерпеливий, чекаючи, поки лейтенант покладе на нього руку, але Генк спочатку мусив зручно влаштуватись. Коли накрив долонею шию Коннора, виявилося, що панель там вже була відкрита. Підняв куточки губ, a андроїд застогнав, адже то була єдина ознака того, що лейтенант розуміє, що робить – крім перерв, він завжди реагував тільки на матч, не на Коннора.
Тепер Генк засунув свої пальці глибоко,глибоко в Коннора, бо мав ціль. Чув, що тіриум аж хлюпоче в шиї андроїда, але напирав далі. Коннор повернувся так, що половину обличчя втиснув в стегна Генка і стогнав в його штани, іноді навіть кусаючи їх.
А Генк дістався туди, куди хотів; висунув руку і подивився на свої пальці. Окрім блакитного тіриуму знаходилися на них білі сліди його власної сперми.
— Коннор, — промуркотів.
Від несподіванки андроїд мало не підскочив. Генк ніколи не звертав на нього так багато уваги під час матчу. Коли побачив, що у лейтенанта на пальцях, він застогнав. Підвівся, ніби хотів те злизати, але Генк його випередив. Лизнув свою долоню, ловлячи язиком тіриум, що стікав на зап’ястя, наближаючись до своєї власної сперми.
Однак Коннор не дав йому засунути пальці до рота. Різко підскочив і поцілував Генка, втягнув його пальці до свого рота, всмоктуючи рештку тіриуму і сперму. Щоб відігратись, лейтенант використав другу руку i подряпав плитку під відкритою панеллю Коннора.
Андроїд кінчив, широко відкривши рота, але навіть не писнув. Генк притискав його до себе, а коли відчув, як Коннор розслабляється, знов поклав його собі на коліна.
— Даси мені тепер подивитись матч? — запитав пустотливо.
— Генк, — прохрипів Коннор, притуляючись до його живота.
Лейтенант засміявся i почав гладити його по волоссю. Знав, що Коннор залишиться в тому положенні до кінця матчу, може і довше; не мусив дихати, та любив притискатись лицем до його фартуха. Лейтенант не мав уявлення чому, але не збирався йому те забороняти. Потягнувся до відставленого раніше пива i повернувся до перегляду матчу, задоволений, що Коннор з ним.

  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кохані

  вау! ця фанхата ще жива!crying дякую за переклад. знаєте, є такі переклади, в яких ВИДНО дуже що то переклад, бо робиться дослівно як там чи немає досвіду. в вас такого нема, я на якийсь час повірили, що то оригінальний твір:)) це дуууже добре, дякую за вашу працю, сподіваюсь ви і самі щось напишете по ним, (чи вже написали, я не перевіряла хаха) бо, як думаю, в вас гарно вийде. я хоч і не фанат цієї фх, але в вас вийшло мене зацікавити) 

  (П.С. в абзаці «— Ретельно злижи той тіриум, щоб нічого не пропало даремно, — говорив, a Коннор вилизував всю його долоню на протязі двох хвилин, які мав в своєму розпорядженні.» ПРОТЯГОМ*, а не на протязі. а все інше прекрасно) 

  Vit 0.2

  Ого вау відгук. Та ще й який. Дякую велике, це був мій перший досвід перекладання, та ще й перерва дуже велика з використання обох мов була. Думала, що добре з чогось почати і краще переклад з декількома помилками та буквальністю, ніж нічого. Але дуже радію, що вам сподобалось і вийшло гарно!