Відео для допомоги в користуванні сайтом:

Розгорнути щоб дивитись
Video file

Accordion content 1.

Коментарі

YayaTyts

Доброго вам та спокійного дня… чи ночі, краще і того, і іншого!

В мене виникло запитання щодо додавання персонажів чи фанхат. Там є такий рядок як стосунки: батьківські терміни. Я звичайно бачила роз’яснення про фрукти та банани))) але дається список з іншими назвами того ж рівня. До чого я, чому коли я хотіла б приєднати персонажа «кудись», мені видає список інших персонажів, а не фанхат наприклад, що значно логічніше для позначки батьківський термін. Та ж історія з фанхатами, якщо систематизувати, то було б доцільно мати можливість вводити текст вручну, щоб не прокручувати весь список від А до Я, і приєднувати фанхату аніме до фанхати книги наприклад, а не до зовсім сторонньої фанхати зі списку подібних аніме.

Модератор Хмаринка

Добрий вечір. Це заготування на майбутнє. Ми плануємо вдосконалити нашу систему та прив’язати персонажі до фанхат. Зараз ще вдосконалюємо відображення елементів в формі додавання *є ще певні проблеми з налаштуванням), але сам процес застосування подібного функціоналу вже можна побачити при додаванні «Відомі люди» де учасники закріплені за певним гуртом. 

Модератор Хмаринка

Доброї пори. Перепрошуємо, найближчим часом розділ «Допомога» буде оновлено, адже інформація надана в цьому відео була актуальна на момент створення сайту і зараз трішки застаріла. Щоб додати фанфік перейдіть до сторінки з вибором додавання матеріалу:

Додати кнопка

Потім оберіть, який тип матеріалу додати. В нашому випадку фанфік:

Додати кнопка 2

 

Вам відкриється сторінка з формою додавання роботи. Заповніть необхідні вам поля «шапки» та сам текст фанфіку поміщаємо в дане поле:

Додати кнопка 3

 

 В даному полі ви зможете створити один або багато розділів для вашої роботи. Після цього варто перевірити «статус» вашої роботи, бажаєте зберегти як чернетку чи викласти на огляд читачам:

Додати кнопка 4

 

 

Якщо все перевірили, натискаємо кнопку «Зберегти»:

 

Додати кнопка 5

 

Будуть питання - звертайтесь, наші чати в телеграмі/твітері чи коментарі на сайті, радо допоможемо.  Мої «приватні повідомлення» також. Дякуємо, що стали частинкою спільноти ФУМ.

Надіслав: Lady_Nightmare , дата: нд, 06/26/2022 - 21:40