Повернутись до головної сторінки фанфіку: Rhythm of butterflies

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Анотація

на фон дуже рекомендую ставити пісню юнгі та айю - 사람 pt2, бо робота писалася саме під неї.

дуже сумна пісня про його емоційний та моральний стан, кохання, минуле та страх майбутнього.

Повний текст

– І все ж таки, - хлопець зітхнув, міцно притискаючи долоні до клавіш. – Це не має сенсу. 

 

Звуки різко перетворилися на дисонанси. Юнак зігнувся навпіл, припадаючи головою до своїх рук. На нотах вгорі чітко виведено «Чотирнадцята соната, Людвіг ван Бетховен», третя частина. 

 

«Ніби мої пальці і голова працюють окремо один від одного, нічого не виходить. Знову

 

Мінхо закинув ноти у портфель і вискочив з класу. Рука автоматично тягнеться до телефону, але подзвонити так і не вдається, бо прямо перед ним зупинилася жіночка похилого віку.

 

– Здрастуй, Мінхо, - вона привітливо киває  учню. – Виглядаєш не дуже. Щось трапилось, синочку?

 

– Добрий день, пані Кім, - юнак ввічливо  схилив голову перед нею, нервово торкаючись до паска на своїх грудях.  – Напевно, через те, що не встиг поїсти ще за сьогодні. 

 

– Ох, Мінхо, - жінка заперечливо похитала головою. – Мій хлопчику, ти ж знаєш, що можеш звертатися до мене за всім, з приводу чи без? Памʼятай про це. Буду чекати на тебе завтра.

 

– Так, пані Кім. 

 

Як він може перед нею так зганьбитися? Навіть уявити тяжко: « – Добрий день, пані Кім. Я учень третього курсу, готуюся до конкурсу, на який хотів попасти все життя, але у мене емоційне вигорання; на мою думку, я граю кожен день все гірше, мені здається, що всі речення пливуть і це не походить на повноцінний твір. 

 

Йому соромно навіть перед своєю ж вчителькою. 

 

– Привіт, Феліксе, - він роздратовано стискає кінець своєї футболки. – Маєш час? 

– Так, звичайно.

Як же Мінхо був вдячний Феліксу за те, що він в нього є. Здавалось би, що той бачив його в усі моменти життя. Завдяки Феліксу і його підтримці, хлопець все ще тут вчиться. Все ще сподівається, що на щось здатен.

 

– Знаєш, я дуже втомився, - хлопець йде все далі від території коледжу. – Чому я завжди порівнюю себе з іншими? Іноді я задумуюсь, що я взагалі тут роблю, якщо є стільки талановитих особистостей? Феліксе, чому я повинен доводити все до ідеала, намагатися розвивати техніку, думати про те, який з мене виконавець, коли комусь це так легко дається ще з народження? Я дуже сильно, блять, втомився. 

 

Парубок йде куди очі бачать. Йому все одно, куди він прийде. Все що необхідно йому зараз – відчути себе живим. 

 

І можливо трішки покричати. Так, трішки покричати йому б зараз не завадило.

 

Лі продовжує розповідати другу про те, що його тривожить. Іноді – це займає багато часу, прямо як зараз, а іноді – їм вистачає і пʼятьох хвилин, щоб дізнатися про справи один одного.

 

– Мінхо, я вільний на цих вихідних, - по ту сторону телефона чутно, як хлопець відриває чек. – Давай сходимо кудись, прогуляємось? Я впевненний тобі б це не завадило. Відмови не приймаються.

 

Парубок працює баристою в кавʼярні в центрі Сеула. Мінхо чує, що той зайнятий, але в цьому і був весь Фелікс. У нього завжди є час для Мінхо. Ось чому дружба з ним безцінна

 

– Добре, Лікс, - хлопець втомлено посміхається. – Будемо на звʼязку. Бережи себе, Йонбок.

 

Мінхо завжди каже йому це. Хоч Феліксу і не подобається своє корейське імʼя, але Йонбок звучить дуже тепло і сонячно. Сам Йонбок дуже теплий і сонячний в очах Мінхо. 

 

Хлопець не знає, де саме він зараз знаходиться, але попереду бачить затишну галявину. Йому треба відпочити і вгамувати свій раптовий порив емоцій.

 

Жовтень дуже гарно розмалював всі дерева в золоті та червоні фарби. Але ще гарніше на фоні цього виглядав незнайомець, який сидів на траві, спершись о повалене дерево. Багато метеликів кружляли біля нього і кожен хотів торкнутися його світлого, як кульбабка волосся. 

 

І мабуть, це все перевтома і голодування так діють, бо інакше хлопець не може пояснити, чому прямо зараз він бачить як з пальців юнака в один момент ллється блакитне світло. Але дивно не тільки це, бо й пасма біля його лівого вуха стала синьою, а кожен метелик змінив свій колір з білого на фіолетовий. 

 

А ось це вже не смішно, якщо чесно.

 

Мінхо підходить до незнайомця ближче, а його обличчя виглядає все більш зацікавленим. Хлопець навпроти не очікує когось зустріти так раптово, тому перелякано дивиться на Мінхо і швидко взмахує рукою. Все знову стає на свої місця. 

 

Що… відбувається? Чому метелики змінили свій колір? - Мінхо підійшов впритул до незнайомця, заглядаючи тому прямо в очі. – І чому частина твого волосся посиніла? 

 

– О ні, ні, ні… - тремтів хлопець. –  Мінхо… Звідки ти тут узявся? Ох, як же мені тепер влетить від відділу по справах людей.

 

– Звідки ти знаєш моє імʼя?

 

    Ставлення автора до критики: Обережне
    Надіслав: kooki , дата: вт, 09/19/2023 - 20:46