Повернутись до головної сторінки фанфіку: Привид нас

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Нотатки автора:

 цей маленький драббл був написаний для конкурсу на Гелловін для однієї зі спільнот сортувальників на Greatestjournal. Я не пам’ятаю точно, які були умови конкурсу, лише те, що написав(-ла). Зараз я шкодую, що не взяв(-ла) участь у конкурсі.

 

Привид нас

автор Utena

 

Зраджена…
Вона бігла, бігла так швидко, як тільки могли нести її ноги просторими коридорами. Цього не повинно було статися… навіть закінчитися таким чином, але дівчина знала, що все закінчиться смертю одного з них.
Молода жінка відчувала, як її серце стискається від болю, коли мчала коридором і забігала в інший. Чарівниця зупинилася лише на короткий час, щоб перевести подих, притулившись до стіни.

Лише кілька годин тому вона танцювала і сміялася з друзями, святкуючи з ними День всіх святих. Гаррі й Рон були в чудовому настрої, насолоджуючись танцем за танцем з кожною юною дамою…
Ця думка зникла, коли Герміона почула звук кроків, що швидко наближалися до неї.
Він наближався; з жахом усвідомивши це, відштовхнулася, щоб знову побігти коридором.

«Можеш тікати, але від мене тобі не втекти!» - гукнув голос їй услід.
Це правда, Герміона знала. Драко мав твердий намір схопити її та затягнути назад до хаосу, що панував у священних стінах школи. Вона не здасться без бою. Вона обрала цей шлях - не тому, що була боягузкою, а тому, що була впевнена, що ніхто не стане на її шляху.
«Моя дорога добрих намірів веде туди, куди завжди ведуть подібні шляхи…» - раптово обірвалася думка, коли дівчина опинилася перед глухим кутом холу. Повернувши голову ліворуч, а потім праворуч, вона не знайшла жодного іншого виходу.

«Нема куди бігти», - глузливо пролунало за її спиною.
Герміона розвернулася на підборах і втупилася в обличчя чоловіка, якого кохала вже кілька місяців. Чарівниця майже чула, його шепіт: «Можна мені залишити тебе собі?». Думка про те, що вона повірила в його брехню, змусила її відчути себе дурепою.
«Бачу, ти причепурилася», - знову заговорив він, дивлячись на костюм грецької богині Персефони, що облягав її маленьку фігурку. «Шкода, я забув взяти з собою колісницю чорних скакунів, щоб відвезти тебе до пекла разом зі мною».

Герміона витріщилася на блондина. «Ти не Аїд, Мелфою!»

«О, люба Коро, - відповів він, - але я Аїд. І прийшов з найглибших надр пекла, щоб повернути тебе і я це зроблю».

Це сталося зненацька, щоб встигнути зреагувати. Однієї миті вони розмовляли, а наступної – його паличка піднялася, вказуючи прямо на неї. Дівчина намагалася звільнити свій розум від жаху після почутих слів хлопця, але було надто пізно. Її тіло поглинуло яскраве зелене світло.

Коли тіло Герміони впало на підлогу, Драко Мелфой направив свою чарівну паличку на себе і і вимовив: «Авада Кедавра».

 

    Ставлення автора до критики: Позитивне