Повернутись до головної сторінки фанфіку: Це був не манекен

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Я прокинувся не під спокійну мелодію на будильнику, а під рипіння моєї сестри встати та вимкнути свій телефон. Я нехотячи встав, подивився на неї з нерозумінням та узяв телефон…

 

 

3 пропущених від Паймон…Щось сталось? Та ніби все ок, позавчора вона полетіла на Балі зі своєю кицею та й ніби не скучала. Можливо найшла собі папіка і залишиться там назавжди? Чи може ще одну звірюху, яку захоче притягнути додому, але на кордоні ту звільнять з міцних обіймів Паймон? І що там пише?

 

 

«Я дещо дізналась про твого crash…»

 

 

Три крапки…а що дізналась, то так і не розказала, що з нею не так…Ахх..доречі про краша. Не думаю, що вам буде цікаво це слухати але розкажу… по-перше попереджаю я гей і моя сестра це знає. По-друге мій краш мабуть також гей і моя сестра це знає. Тож розповідаю:

 

 

Було це недавно, тижні зо два назад…я йшов в торговому центрі з моєю бесті прямо у «Zara», щоб купити собі модні шмотки, а саме топи і вільні спортивні штани. І ось доходжу я значить до тих самих топів…матір рідна я не знав, що це не манекен… Біля топів стояв він, як вкопаний манекен, і я як зарядив підзатильник недоманекену, а він так застогнав, що я вже вибачте подумав, що трахнув його. Вибач, що трахнув, краш.. .А я думав, що це красивий манекен стояв і я мягко кажучи остовпів коли почув, що він ще й говорить і рухається…

 

 

— Паймон, то була жива людина?

— Так…

 

 

І я трошки зрозумів, що усі дивляться на нас, і я ще зрозумів, що я дурний…А все через те, що перед тим як ляснути по недоманекенській гарній попі, я ще й додав коментар щодо самого манекена, а саме: «Добіса сексуальний манекен». От тоді я включив 5 передачу і рванув чим подалі від торгового центру. Звісно Паймон також, але вона встигла вибачитись і запитати його ім’я.

 

 

Сяо.

 

 

Курва мать, це ж син відомого Джонлі, який доречі також гей і «одружений» з мільярдером Тарталья. Скотина, не дай Бог він на мене в суд подасть. Було б цікаво син відомого гея подав у суд за те, що його перепутали з манекеном та шльопнули по дупі. Смішно? Еге ж ні, мені це розгрібать. Тому я так впевнений, що він також гей…чому б і ні?

 

 

Доречі топи ми пізніше купили, один більше схоже на коротке червоне худі, другий кроп футболка просто білого кольору без деталей… мінімалізм…

 

 

А ще я знову-таки дурний, бо забув представитись. Отож, я Етер і мені 16, маю сестру-близнючку Люмін, а мами немає, і зараз ми знімаємо квартиру на її відкладені кошти..ну і наші напрацьовані, роздаємо флаєрки. Маю довше волосся, ніж у моєї сестри…так так я маю довге волосся, а вона навпаки коротке. Як стереотипський гей маю проколоте ліве вухо…і кульчик в ньому

 

 

Ви також чули недавно про мою подругу, що полетіла на Балі. Так ось вона з розряду «у причуд свої багаті» і недавно їй виповнилось 18. А ще вона має здоровеньську гламурну кицьку від якої тхне солодощами і ім’я якій вона ще досі не придумала! Ми з Люмін пропонували тисячі ідеальних варіантів, які вона успішно відхилила. І зве зараз її Кицька…А киця породиста навіть незнаю її породи, бо то щось по-багатому. Але гладитись дається, і на тому дякую.

 

 

Так ось я зараз поступаю в коледж декоративного-ужиткового, сценічного та музичного мистецтва ім. Моракса, або коротко поступаю в Моракс… звісно поступити було важко, великий конкурс та все ж таки я пройшов…на скульптуру. І на бюджет навіть зі стипендією 100 тис. мори.  Багато але майже половину прийдеться платити орендодавцю та за комунальні послуги…Ви подумали, як не повнолітня особа може сплачувати комуналки, а ось так от. В Лі Юе свої закони вже з 16 ти стаєш повносправним і можеш іти працювати в шахту.

 

 

Я радий, що поступив на свою омріяну спеціальність та жаль, що моя сестра обрала хореографію…тепер не будемо разом. Але і добре, вона така надокучлива і дуже сильна аби позбавити когось продовжувати рід…тому я дуже обережний з нею.

 

 

Ще два дні і я вже сидітиму за мольбертом та штрихуватиму мертвий натюрморт і слухатиму нудні лекції з історії мистецтв.

 

 

Щодо коледжу, він дуже цікавий…в плані будівель. Я вже був там на дні відкритих дверей і на екзаменах і бачив які там прекрасні умови існування, не те що в Мондштадті… Нові мольберти, свіжі авдиторії та гуртожиток, як чотиризірковий готель. Навіть їдальня виглядає, як ресторан, а не забита душнотою забігайлівка. Пари ідтимуть по 2 академічних години з перервою в 30 хвилин. Фіз-ра цікаво у всіх спільна, і проводиться на величезному стадіоні.

 

Тут є безліч спеціальностей: 023 образотворче мистецтво, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво, 026 Сценічне мистецтво.

 

 

Хоча будівлі для кожної спеціальності є окремі, зустрітись з іншими можна в центральному парку, що з’єднює усі спеціальності фонтаном по центрі.

 

 

Тут викладають відомі викладачі такі як Райден Еї -  живопис, а Нахіда Кусаналі викладає анатомію, Венті Барбатос, що викладає музичне мистецтво,і Камісато Аято театральні науки. Доречі сестра Камісато Аято, Аяка викладає композицію рисунку. Ще є безліч учителів, які викладають в цьому коледжі, але вони не настільки відомі, щоб згадувати тут. Принаймі я їх незнаю…

 

Ось так і виходить, що навчатимусь я серед еліти. Можливо і сам стану елітою? Було би прикольно…стоп…а якщо той манекен також поступив в Моракс і буде вчитись зі мною? Скотина, я не витримаю та точно leave цей світ.

 

Що мене ще чекає? Не вистарчало щоб і Джонлі прийшов сюди і почав викладати рисунок…

 

 

Накаркав…dumbass

Примітки до даного розділу

Всім привітики, це не перший фанфік який я починаю з пейрингом сяо/етер…але надіюсь тут я його напишу багато.

Попрошу сильно не критикувати, лише за граматичні помилки можна бити, але не сильно прошу. Постараюсь чим по швидше почати писати 1 розділ аби ви встигли захопитись цим. А то скоро навчання в коледжі, а мені ще читати рекомендовану літературу

ШУКАЮ РЕДАКТОРА І СПІВАВТОРА ДЕТАЛІ РОЗПОВІМ В ПП

тг @tartagliotebroken heart

    Ставлення автора до критики: Обережне
    Надіслав: Унесик , дата: сб, 07/29/2023 - 12:27