Повернутись до головної сторінки фанфіку: Поки дихаю - надіюсь

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Перед очима стоїть поле бою. Всюди кров та трупи. Мене мчиться рятувати мій названий брат. Мій же дід, Монкі Д Гарп стоїть і не розуміє як на мене реагувати. Ну його в цьому я не дуже злюсь, але все ж нотки обіди в мені засіли.

От прибув рудоволосий чоловік, чимось нагадуючи мого брата та маму. Але в нього я відчувала якесь небажання тут бути. Хоча якщо вірити ниткам, то цей чоловік батько мого брата. Але мене рятувати йому нема діла.

От битва людей на яких тату з кістками і черепом в якого є вуса, виділяючи його від інших знаків піратів. На очі потрапляє хлопець, з чорними як смоль, волоссям та такими ж очима. Брат мені про нього розповідав по ден-ден-мушлі. Хлопця звали Портасом Д Ейсом, моїм родичем. Чому він мене рятує я не знаю також.

А от велетенського по розміру чоловіка який вище статичної людини йшла хвиля переймань. От тільки до якої людини були його почуття я не знала, бо з ним я бачусь вперше.

Мій же брат з його копкою рудого волосся з шрамом на обличчі поспішав до мене. От від нього були відчутні хвилі паніки за мене. Поруч з ним був чоловік старше двадцяти карі очі та темне волосся. З під сорочки виглядають татуювання. Хвилювання цього чоловіка було призначене моєму братові. Хмикнувши я продовжила оглядатись.

От вдалі видно доволі свинячу пику ще одного чоловяги. Від нього так і ринуло хвилі веселощів. Своєю силою я прямо таки відчула його гнилу натуру. Раптово запахло якоюсь гнилью чи трупним запахом.

Далі мій погляд зупинився на блондині зі шрамом. 

– Драгон-сан просив передати що цю дитину він ніколи не бачив і навіть не знає, тож і рятувати не збирається…

Більше я нічого не чула. Я звісно знала що мене не врятують, але ти навіть не хочеш мене признавати, хоча я тебе звала. І не раз. І не тільки тебе. Але від мене відмахнулась сім’я. 

Чоловік з косичкою замість бороди тільки на мене і зиркав. Мій же регіт набирав силу.

– Ахахахахаах,- не витримала я і засміялась наче відчайдушним сміхом на весь Маринфорд.

Всі, як і дозорні, так і пірати дивились на мене з якимось враженням. Я ж просто не могла зупинитись. В мене вже почали стікати сльози, які я витерла рукою.На мене дивились як на скажену. 

– Що ти…

– Сенгоку, ви гадали що мого татка сможете вигнати зі своєї хатки тільки за мій рахунок? Ви і справді дурні, -відмовила я старикану.

Мій погляд оглянув всіх навколо. Вони тільки і могли дивитись на мене як на якусь примару. А ні один оно вийшов зі ступору вже мчить до мене.

Вдихнув повітря в всі легені я обмірковувала як до такого докатилась. Єдине що я хотіла це в колі сім’ї прожити до кінця своїх днів. Да навіть не зважаючи на їх безразлічіє до мене я була навіть готова жити мишею в цьому жорстокому світі, але ти тату …

– Ну що турки, я вас нічим не трогала, сиділа собі тихцем в себе на острові. А що взамін? Дозор мене використовує для досягнення своєї тупої цілі, яка з самого початку була провальна. А ви,- я кинула погляд на свої родичів,- просто проігнорували моє існування. І тепер ще батько від мене остаточно відмовився…

Я прямо таки відчувала як всі вони притихли. Люди навколо мене просто перестали дихати. На мене ж накатило якась безразличність до ситуації. Я просто впадала туди звідки може не бути вороття. 

– Якщо ви не хочете приймати мене як за свою, ну що ж хай так і буде.- продовжувала я.- Тоді і я від вас відмовляюсь, тільки не від тебе Кід. Ти назавжди будеш моїм братом.

Мої слова для мого брата стали кулаком по обличчю. 

– Прошу не треба…,- благав він, але я все вирішила.

Взявши всі нитки, крім одної я їх розірвала. На обличчі Ейса, блондина та чоловіка, який поруч з Кідом, накатила біль і вони закричали на все поле бою. Чоловік з вусами та мій дід схватились за сердце. Гнила ж натура впала без тями поруч зі своїми накамами. А рудий чоловік просто дивився кудись в далич.

Хотілось би ще побачити обличчя бабусі та батька, які прямо таки корчились від болю. Але видно не судьба. 

Вставши я почала знімати свої кайдани. Вони гадали, що це мене стримає? Хоча питки, які вони мені робили, не були такими болючими як смуток в моїй груді від самотності. Так я заявляю, що в цьому світі я сама. Ніхто про мене не буде перейматись, крім мами та брата.

Оглянувшись знов все поле боя сверху вниз я рушила до моря. Тільки воно дасть мені те що я прагну.

Доля мінлива, чи подужаєш ти її? 

Зі ступору вийшли дозорці. Вони мчались в мою сторону.

– Та це не важливо, бо це пусті балачки.

На мене замахуються мечом.

– Почате закінчу, загляну у майбуття.

Біля мене лежать обломки мечей а поруч перелякані очі рядових.

П’ять тіл спустошених лежать, за що довелось їм життя віддать? Хочеш дізнатись ,хто я чи не казать?

От уже повернув обладнання Сенгоку.

– Спіймати її!

Перемоги сенсу не несуть. Фортуна мені вкаже точну путь.

–Не треба. НЕ ВБИВАЙ МЕНЕ!!!- кричить один із рядових солдатів.

Твоє життя мені не потрібне на моїх і так окровавленних руках.

Мені прикро за усе скоєне зло. Можеш судити чи відпустити гріхи. Чи врятувати, вказавши істинний шлях.

-Ви що не можете впіймати одне дівча?- чується від доволі громозкового чоловіка.

Я ні про що не думала. Лише на моїх слідах залишалась кров. Моя кров.

Хочу побачити світ, яким він є в рідних очах.

Я відчуваю як мій брат мчиться до мене. Але не цього разу, оні-чан. Я лише хочу знайти…

– Ейс, ти як?- питає чоловік з стрижкою ананас в мого брата.

– Тобі честно чи по факту?

– І те і інше.

– Фізично все добре,- він трішки промовчав,- а насправді всередині така пекуча біль та просто НІЧОГО

Завтра настане, насолоджуйся тим що є. Забудь про майбутнє може , не доживеш. Може все марно, світ розвалиться в одну мить.

– Да що тут матінку вашу діється?- питає Боа Хенкок.

– Іш-іш-іш, от би ми знали жінко.- відповів імператриці піратів Гекко Морія.

– Фу-фу-фу, а це стало цікаво. Заради цієї дівки навіть Ло приплив.- промовив сам собі представник шичибукаїв Донкіхот Дохламінго.

– А вам не потрібно до своїх друзів на порятунок, чи хоча б спитати що з ними?- спитав шічібукай Крокодайл в Дракуля Міхуока, Джимбея та Бартоломія Куми.

– …,- промовчав сильніший мечник та пішов до свого друга рудого Шанкса.

– Ти гадаєш, наша присутність їм оце потрібна?- відізвався колишній революціонер Кума.

Джимбей просто промовчав. Йому було вкрай важливо не втрачати наразі місце шичибукая. Тож і до дядька Біловуса йому наразі дорога закрита.

– Віце-адмірале Гарп, що з вами?- з перейманням до свого колишнього наставника спитав адмірал Аокідзі.

– Гарпе, що це за дурня?- а от Сенгоку не зважав на стан свого друга по службі. Йому були потрібні відповіді.

– От  би я знав…

Але сердце б’ється, а отже життя кипить.

З даними словами я вже підійшла до моря , яке мене не стримулало.

– Бо.

З під морських глибин винирнув морський король. Його чешуя виблискувала на сонці кольором райдуги. Сам же морський король був схожим на дракона з давніх легенд. Він протягнув в щелепі мій солом’яний капелюх.

– Дякую, Бо.

морський король пискнув, в знак вдячності та опустив свою голову. я почала її гладити.

– Ти молодчина Бо.

Я залізна на морського короля. Я вже котрий раз оглянула своїми обсидиановими очима поле битви. На мене дивились всі. Як огидно.

– Я не хотіла нічого робити, але видно в пані Фортуни на мене інші плани. Тож… Я кидаю виклик вам, Морська Варта, яка готова навіть беззахисних використать для своїх цілей, та вам мої родичі. Вам добре жилось без мене. Що ж Тепер я буду жити добре без вас.

Я посміхнулась. Отримайте всі. Ви не випливете сухими з води.

– О, і Шанкс та дядько з вусами,- повернулась я до них,- прийміть мої співчуття, моєї мами, Маргарет, більше немає в живих.

Вони дивились на мене з відчаєм. Натомість біля мене в примарній оболонці появилась мама та всі інші. Вони так і говорили своїм поглядом “Крепись!”. 

– Я помстюсь вам всім за нас. Бувай, Кіде.

Я і Бо вже ниряли коли до мене донеслись слова мого брата:

– Луффі!!!

 

Примітки до даного розділу

Пісня, яку співає Луффі - це кавер від Amonogawa до аніме «Пекельний Рай».

Ось силка на пісню - https://www.youtube.com/watch?v=8dfAl9pbNjA&list=LL&index=1

    Ставлення автора до критики: Позитивне
    Надіслав: Janelyna , дата: сб, 06/17/2023 - 15:14