Повернутись до головної сторінки фанфіку: Подзвони, і я буду тут

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Кіт важко зітхнув, нарешті закінчивши довгу розмову з закордонним партнером. Він зиркнув на годинник, зрадівши, що більша частина дня минула. Хлопцеві залишилось зробити лише одне мале завдання.

 

Він мигцем оглянув шухлядку з файлами у своєму столі, коротко зависнувши, тепер намагаючись пригадати, куди він міг покласти нещодавній контракт з клієнтом. 

 

Образ високого смаглявого хлопця із зухвалою посмішкою раптово спливає у мозку. 

 

Ха, цей пустун вкрав його минулої ночі. 

 

Ленс-базікало-Макклейн точно міг зробити щось дратівливе подібно цьому. Йому надто подобалось виводити темноволосого хлопця цими дурницями, так само як і подобалось виводити його в ліжку. 

 

Кіт уважно дивився на екран свого телефону, набираючи текст. 

 

Миттєво він отримав дещо у відповідь: додане фото. 

 

Ленс надіслав селфі, на якому тримає зниклий з Кітового столу файл в одній руці, висовуючи язик в камеру, глузуючи з нього. 

 

Кіт прогарчав собі під ніс, поки набирав відповідь, де вимагав віддати документ, намагаючись ігнорувати, як ці блакитні очі постійно притягували його, ігнорувати спогади про Ленса на ньому, коли по його золотисто-коричневій шкірі стікав піт, про його м‘яке збуджене дихання, почуття гарячого язика, що торкається до всіх його чутливих місць і просто- 

 

Чорт.

 

Він спробував поправити штані на собі, але член вже почав створювати доволі видну випуклість. Кіт прогарчав. 

 

Він почув звук телефонного сповіщення.

 

Л: Було надто легко запхати його в свою сумку, поки ти вчора вночі сидів затраханим на столі. 

 

Сексинг під час роботи? Серйозно?

 

Кіт закусив губу та закотив очі, ніби хтось може це побачити, хоча він був одним в кімнаті.

 

К: Замовкни, просто віддай назад. Я подам до суду. 

 

Л: Оо, я знаю, що ти не зробиш цього. Ти надто сумуватимеш за смаком мого члена. 

 

Кіт навіть не усвідомлював, що погладжував себе через власні штані, поки читав Ленсові брудні слова. Він завис на секунду, думаючи, що розумного відповісти. 

 

Л: Б‘юся об заклад, що ти торкаєшся себе прямо зараз. Тебе так легко читати, Коґане. 

 

К: Взагалі ні! 

 

Л: Тоді надішли фото, щоб довести, що не збуджений. ;)

 

 Кіт стримав ще один стогін, бо міг просто ігнорувати це. Йому ж не обов‘язково було надсилати дурну фотографію, Ленс просто його хоче таким чином обвести навколо свого жахливо довгого пальця, який завжди знає куди-

 

Чорт. 

 

Він надіслав фотографію. 

 

Звісно ж він був збуджений, з передеякулятом навколо кінчика. 

 

Кіт був відверто збентежений. У робочий час або під час зустрічей він міг без зусиль міг залишатися спокійним, хоча і був «запальним» по своїй природі, і мало що могло по-справжньому залізти під його шкіру настільки, щоб він відреагував на щось…

 

Але це було до того дня, поки він не зустрів нинішнього генерального директора «Алтея Індастріс». 

 

Цей хлопець точно знав на які «кнопки» Кіта тиснути, а ця зухвала посмішка, що розтягувалась на обличчі кожен раз, як він змін викликати в меншого хоч якусь реакцію, була наче яскраве золото для нього. А ігнорування Макклейна не працювало взагалі, він, звісно, намагався з усіх сил, коли натягував кам‘яну маску, але Ленс завжди швидко зламував його. 

 

Кіт турбувався про власну компанію, очевидно, але він ніколи особливо не звертав уваги на конкуренцію, принаймні так, як постійно робив це Ленс, як тільки зайняв цю посаду. І тепер Кіт брав участь у кожній дурнуватій малій парі і «грі» яку вони грали, роблячи все, що в їхніх силах, щоб втерти носа іншому. Ну, це робило роботу веселішою, бо Кіт, сидячи за офісним стрлом кожен день нудьгував, коли нічого не відбувалось. Але всупереч поширеній думці, він справді-то насолоджувався компанією іншого хлопця, навіть вважав його одним з найрозумніших людей, яких тільки знав, ще й смішним. Проте… вголос він у цьому ніколи не зізнається. 

 

А далі вони почали влаштовувати ці сеанси «зняття стресу», ну, секс, знаєте. Це було круто, бо Кіта ще ніколи не трахали настільки добряче, поки не з‘явився цей хлопець накшталт друга, все ще суперника, але під час дещо ніжних моментів нічних зустрічей, тоді, коли їхні погляди зустрічались в кімнаті до того, як вони щось починали робити, або навпаки, коли зустрічались після того, як отримали сексуальний кайф, Кіт відчував, як його серце тріпотить. Останнім часом це відбувалось все частіше і частіше, а зараз це, чесно кажучи, починало лякати його. Він і гадки не мав, що це могло означати, а замість того, щоб намагатись зрозуміти, взагалі ігнорував це. Зрештою, найсильніша сторона Кіта — втікати від того, що він відчуває. 

 

Його телефон знову видав звук повідомлення, Ленс надіслав ще одне фото. 

 

Кіт уставився на це зі здивуванням і трепетом, його щоки запалали, як тільки він роздивився надіслану Ленсом фотографію великого члена, що був висунутий зі штанів, гордо стоячи. Купа тепла одразу зібралась в животі меншого хлопця, на що він позвивався на стільці, знаючи, що це він спричинив таку реакцію. 

 

Л: Чому б тобі не забрати файл в моєму офісі прямо зараз?

 

Кіт зковтнув, міцно стиснувши тканину свого костюму, намагаючись разом зі слиною проковтнути всі заплутані почуття, які відчував до кубинця, вже репетуючи в голові те, чим збирався пояснити серкретарці такий ранній від‘їзд. 

 

 

***

 

— Хороший хлопчик, — хвалить Ленс, як тільки Кіт стає на коліна поміж його стегон. Менший хлопець прощупує губами опуклість, сховану під тканиною, не відводячи погляду від Макклейна. Він споглядав, як кубинець закусує нижню губу у спробі стримати стогін, тому швидко розтьобує його штани, дозволивши їм впасти до щиколоток. 

 

Кіт нетерпляче обхопив губами голівку, задовольнившись знайомим смаком члена у роті, коли Ленс легко занурився у вологе тепло, змусивши його взяти трохи глибше.

 

— Чорт, — Ленс вилаявся собі під ніс, коли хлопець опустився до самого низу, недбало проводячи язиком навколо, перш ніж почати рухатися вперед-назад у приємному темпі. 

 

Ленс майже задихнувся, споглядаючи на це – неважливо, наскільки він був «благословенний» цим видовищем раніше, він забував це кожен раз, коли був настільки вражений тим, як Кіт жадібно заковтує повністю. Тож вищий хлопець просто мовчки дякував всесвіту, що це відбувається з ним і це його життя.

 

Кіт був таким до біса милим. Він завжди був милим і іноді Ленс гадав, чи скаже Кіт коли-небудь «так», якщо він запросить його на належне побачення, фактично пригостить його вечерею. Ленс спіймав себе на думці, що гадає, чи міг би Кіт залишитися з ним на ніч, випустивши пар, якщо б він попросив, але… йому було страшно.

 

Нічого страшнішого дня нього, ніж відмова не було, можете назвати Ленса драматичним, але він думає, що буквально помре, якщо запросить кудись Кіта, а той скаже «ні». До того ж… хлопець би почувався ніяково поруч з ним, якщо б дізнався про Ленсові таємні почуття, і, скоріше за все, йому було б некомфортно спілкуватись далі. 

 

Гірше того, він би знайшов когось іншого. 

 

Ленс швидко винирнув зі своїх думок, коли відчув, що менший хлопець почав давитися навколо його члену. Макклейн знав, що Кіту це подобалось; він був більшою повією, ніж будь-хто міг собі уявити. Ленса пишався, знаючи, що був одним з небагатьох щасливчиків, які це знали. Він хотів. щоб у нього був шанс дізнатися про Коґане ще більше…

 

Ленс підстрибнув, коли його офісний телефон раптом почав дзвонити, змушуючи Кіта застигти на місці з губами навкого члена. 

 

— Гей… — тихо проговорив Ленс. Кіт змахнув милими темними віями, виглядаючи злегка розчаровним, що хлопцю треба прийняти дзвінок. 

 

Дідько, він дійсно настільки повія? 

  

Ленс хотів би не вважати це настільки до біса гарячим.

 

— Ти виглядаєш так добре, крихітко. Чому б тобі просто не залишити все так? Тримай мій член збудженим для мене, поки я приймаю цей дзвінок, і якщо ти впораєшся, то я трахну тебе прямо тут, біля столу, га? — запропонував він, проходячись пальцями по морю темного волосся, почувши, як Кіт зітхнув, линучи до його дотику. 

 

— Зможеш зробити це для мене, крихітко? 

 

Кіт зробив все можливе, щоб кивнути з забитим ротом. 

 

— Гаразд, тільки не смокчи, котику. Просто тримай його в роті, як зараз, — прошепотів Ленс, штовхнувшись трохи глибше, полюбляючи відчуття, як Кіт тихенько стогне навколо члена. 

 

Телефон все ще дзвонив, але після ще одного погляду на свого вороноволосого хлопчика, Ленс взяв слухавку. 

 

— Так? Говорить містер Макклейн з «Алтея Індастріс». Дякую, що звернулись до мене. Так, я питав про…

 

Кіт заглушив ділову розмову, що відбувалась прямо над ним, пропускаючи все крізь вуха, зосереджуючись на тому, щоб Ленсовий член залишався збудженим, як той і наказав, не маючи можливості продовжувати смоктати, навіть якщо дійсно хотів цього. Ви не можете звинувачувати його, гаразд?!

 

Ленс, здавалося, спілкувався зі своїм клієнтом довше, ніж він думав, очевидно, про щось важливе, як гадав Кіт, але раптом ця думка вдарилась в його голову. 

 

Він же забув початкову причину, чомк він взагалі сюди прийшов, цей виродок вкрав його файл! 

 

Кіт хотів нахмуритись; брови насуплені, але рот все ще заповнений товстим членом Ленса. Менший генеральний директор насправді не хотів зупинятись, але чим більше він думав про файл, тим більше засмучувався, поки Ленс безглуздо продовжував відповідати на дзвінок людині по той бік. 

 

Кіт швидко придумав ідеальний план помсти, при якому все одно отримає те, що хоче.

 

Кіт на пробу тріпнув язиком по товстому члену, оцінюючи, чи зреагує на це Ленс. Судячи з хлопця, що все ще легко зосереджувався на розмові з клієнтом, Кіт вирішив, що треба підіймати ставки, робити більше. 

 

На цей раз він навмисно опустився нижче по члену Ленса, рухаючи язиком по гарячій шкірі, а потім дражливо піднявся назад у повільному темпі, обережно смоктаючи. 

 

Макклейн, очевидно, помітив це цього разу, – зрозумів Кіт, відчувши різке віттягування назад, коли пальці Ленса стиснули його волосся у якості попередження. 

 

Кіт, задоволений собою, повторив цю дію, зиркнувши вгору, щоб тепер побачити вираз обличчя хлопця, дивлячись на нього млявим поглядом, не в змозі сховати задоволення, яке відчував. 

 

Коґане пришвидшив темп, не зважаючи на сильне смикання його волосся, яке наче намагалось вирвати його, але було очевидно, що Ленс не використовує усю свою силу, суперечливий вираз його обличчя надто легко прочитати. 

 

Ленс сердито промовив його ім‘я одними губами, як ще одне попередження, водночас все ще намагаючись вислухати свого клієнта, але Кіт продовжував це робити, використовуючи всі трюки, щоб вивести Ленса з себе з цікавості, як він впорається з цією ситуацією.

 

Після одного особливо добрячого засмоктування, Кіт відчув, як рука Ленса на його потилиці раптово опустила його голову вниз по товстому члену до кінця, змусивши його давитися. Ленс швидко виправдався, удавши, що прочистив горло, а потім вибачився перед клієнтом, споглядаючи на вороноволосого хлопця з самовдоволеною посмішкою, поки його рука не послаблювалась, вже тримаючи Кіта внизу за горло. 

 

Коґане наважився тихо простогнати, викликавши ще більше відчуттів його члену, та він клянеться, що майже почув, як Ленс заскиглив.

 

Ха, Боже, тепер це його веселить. 

 

Він постогнував навколо члена в своєму горлі, спостерігаючи, як Ленс почав звиватися і ковтати повітря знову і знову. 

 

— Га? Перепрошую? Так, так, це чудово, — відповів Ленс, намагаючись звучати так звично, як тільки можливо, ніби його член зараз не ковтає його власний бісовий суперник. 

 

— Добре, подбайте про це. Не можу дочекатись, як почую вас знову. Дякую, — сказав Макклейн злегка поспішно, як здалось Кіту. Менший хлопець відірвався від члена з характерним чмоком, даруючи йому гидку посмішку. 

 

— Розказуй, що це було, перш ніж я змушу тебе, бляха, плакати? — прогарчав він, але Кіт залишався незворушним. 

 

— Поверни мені мій файл, Ленсе, — недбало сказав Коґане. 

 

Інший хлопець ледве не насміхався, нахилившись і піднявши його підборіддя. 

 

— Гаразд, проте я не трахатиму тебе.

 

Він блиснув власною гидкою усмішкою, коли очі Кіта миттєво розширились від цієї заяви. 

 

— Чекай, Ленсе, не-

 

— Ленсе? — перебив його вищий хлопець, — Боже, ти ніколи не навчишся, вірно, повія? Ти почув мене; Я не трахатиму тебе, — повторив він, споглядаючи, як обличчя Кіта гарно наповнювалось жалем. 

 

— Будь ласка, пане… — кволо прошепотів він після декількох секунд тиші, намагаючись знову взяти до рота член хлопця, але зустрічаючи лише різке віддягування назад за власне волосся. 

 

— Думаєш, що можеш отримати що завгодно після такої поганої поведінки? — насміхався Ленс, — Жалюгідно. 

 

Кіт заскиглив, одним лише поглядом благаючи дати йому ще один шанс.

 

Начхати на файл, ніщо інше не мало значення окрім Ленса, якщо чесно. 

 

— Б-будь ласка, пане… будь ласка, мені шкода, я все виправлю! Я зроблю що завгодно, благаю, просто- Ах! — Кіт закричав, коли його раптово штовхнули вперед, наповнивши рот членом, як він і просив. 

 

— Що завгодно, га? Здається, я придумав ідеальний спосіб для тебе виправити все, — заявив він, переповненим небезпекою тоном. 

 

Він відірвав Кіта від свого члена, швидко поваливши того на стіл. Очі меншого хлопця спалахнули в очікуванні, сподіваючись, що Ленс все ж таки передумав. 

 

— Ти закінчиш з собою, а я буду сидіти і дивитись. 

 

Очі Кіта знову залились повним відчаєм. 

 

— Але, пане-

 

— Поспішай, повіє. Не відповідай мені, — легко наказав Ленс.

 

Кітові щоки запалали сум‘яттям, коли він широко розвів ноги, а його член вже гордо стояв, сочившись передеякулятом.

 

— Боже, тільки подивись на себе. Ти збудився тільки від смоктання члену, крихітко?

 

Кіт кивнув. Він заплющив очі й почав швидко гладити себе, поки Ленс спостерігав, відкинувшись на спинку крісла.

 

— Дивись на мене, повіє. 

 

Кіт одразу ж підкорився, зустрівшись поглядом з іншим хлопцем, в той час як продовжував доводити себе рукою, кусаючи нижню губу, щоб заглушити стогін. 

 

— Чому б тобі не трахнути себе пальцями натомість? Гадаю, це буде ще краще, крихітко. Я знаю, що ти все ще готовий і розтягнутий після минулої ночі, — закликав Ленс і Кіт хутко засунув два пальці в свою похітливу дірку. Член вищого хлопця сіпнувся від збудження. 

 

Кіт насаджувався на пальці вперед-назад, з усіх сил намагаючись тримати очі відкритими, але погляд Ленса не відривався від його дірочки. 

 

— Продовжуй, крихітко. Чорт, ти виглядаєш надто добре в такому положенні. 

 

Кіт тихо простогнав від брудних слів; Ленс знав як сильно це діє на нього. 

 

— Б‘юся об заклад, ти мрієш, щоб це буди мої пальці, га? 

 

Кіт хутко кивнув головою.

 

— Б‘юся об заклад, ти мрієш, щоб це був мій член, так навіть краще, правда? — голос Ленса затремтів. 

 

Він почав втрачати самоконтроль, знаючи, що сказав Кіту, що не буде сьогодні трахати того в якості покарання, щоб навчити уроку, але він вже був так близько до того щоб зламатись, коли бачив як ці бліді пальці зникають в тісному знайомому жарі, думаючи, як добре відчувалось, коли Коґане стискав таким чином його член.

 

— Пане, будь ласка… — Кіт задихнувся. 

 

— Що тобі потрібно, крихітко?

 

— Благаю… Мені потрібен ти. Мені дуже-дуже- Ах! 

 

Ленсові наміри зламались. 

 

Він розвів ноги Кіта ще далі, зануривши товстий член у те тепло, випускаючи відчайдушний стогін, коли відчув, що Кіт стискається навколо нього. 

 

Він гойдав стегнами в цьому жарі, стискаючи талію Кіта, щоб стримувати того на місці, розпачливо шукаючи задоволення, загублений у гарних стонах коханця. 

 

Коли його поштовхи стали змазаними, він нахилився нижче, майже лягаючи до Кіта, тепер вже стогнучи його ім‘я знову і знову в його вухо, ніби це будо єдине слово, яке він тільки знав. 

 

На кінець, повністю переповнившись за край задоволенням разом, все ще тримаючи один одного в міцних обіймах, Ленс зливається прямо всередину цього солодкого проходу, ніби це не він поклявся, що не робитиме цього сьогодні. 

 

Коли Макклейн відсторонився, його зустріла знайома диявольська посмішка на чужому обличчі.

 

— Не трахатимеш мене, га? 

 

— Замовкни. 

    Ставлення автора до критики: Обережне