Повернутись до головної сторінки фанфіку: Новорічна ніч

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

-Могла б і більш святково вдягтися.- промовила Кроулі, критично оглядаючи кохану з-під темних окулярів. 

 

Азирафаїл розправляє на колінах улюблену темно-синю сукню понуривши голову. Вона ж увесь день готувалася- накручувала волосся, робила макіяж… А Кроулі, здається, все одно не подобається. 

 

Вони були у Кроулі вдома, сиділи у великій, сучасній вітальні, зараз освітленій самими лише свічками. Це була ніч 31 грудня, Новий рік. 

 

Кроулі, відкрила пляшку якогось дорогого, аж занадто дорогого шампанського. 

-Та не дуйся ти. Жартую я. Виглядаєш як і завжди, чарівно, янголятку.- усміхнулася жінка, розливаючи алкоголь по келихах.

Зазвичай вони таке не святкували. Це людське свято. Але цього року Кроулі сама запросила її до себе. «А що? Це весело.»- сказала демонеса, усміхаючись. І ось вони тут, сидять за невеличким круглим столиком із келихами шампанського. Азирафаїл ледве чує, що каже кохана, бо думки її геть про інше. Яка ж вона красива. Спокуслива. Сексуальна. Довге руде волосся, повні, пухкі губи, ідеальна біла шкіра. Сьогодні на ній замість звичайного ділового костюму було довге чорне плаття з низьким вирізом.

-Вип’ємо?- чує вона голос Кроулі, коли та підштовхує до неї келих. 

-А… Так…- бурмоче Азирафаїл, ледь помітно червоніючи від своїх думок. 

 

Вона не помічає, як через деякий час, мабуть вже трохи сп’яніла тягнеться через столик до Кроулі. Ледь чутно торкається червоних губ демонеси, і забуває геть про все, відчувши, як та відповідає на поцілунок.

 

 Азирафаїл не помічає, як поцілунок переріс у щось значно більше, як вони опинилися у спальні і як руки Кроулі потягнулися до застібки на сукні. Жінка легенько штовхає її у бік ліжка і продовжує цілувати у щоку, в шию… І остання думка, яка приходить до Азирафаїл, що мабуть, Кроулі це все спланувала. А ще, що Новий рік варто святкувати частіше.

    Ставлення автора до критики: Позитивне