Доброго дня всім. А десь є інструкції чи відео по правильному користуванню? Щось я в особистому кабінеті заплуталась зовсім. Що таке робочий стіл і як ним користуватися, де переглянути свої викладені фанфіки та і по оформленню нового фанфіку не все зрозуміло. Може є якась *навчалка ?

Lady_Nightmare

Інструкцій ще немає, адже сайт ще доводиться до досконалості) Робочий стіл ще в процесі розробки.

Переглянути свої роботи можна двома шляхами:

1. Мій обліковий запис -> Активність

2. Верхнє меню -> Наводимо курсор на «Головна»  ->   в випадаючому меню обираємо «Останні матеріали» переходимо на сторінку та обираємо «Мої останні матеріали»

3. Щоб переглянути свої чернетки - просто обираємо «Чернетки»

 

Навчалка скоро з’явиться з відеодемонстрацією. Дякую, що приєднались до нас.

StCollektor

Те що новачки замість того щоб писати задають такі питання дуже погано. Сайт необхідно створювати таким щоб все було зрозуміло на інтуєтивному рівні. Спочатку я був задоволений що я банально можу додати фанфік і даже не переживати про те що така назва вже зайнята. Але коли мені пришлось задуматись як вбіса добавляти нові глави… Якось мудрити підвязувати? Чесно розбиратись не маю ніякого бажання. Сайт хоч і подає надії але в данний момент він настільки сирий що я даже не розумію як на ньому можна працювати. Що ж буду чекати коли адміністрація допилить його.

YayaTyts

Виникло ще одне запитання, або ж прохання до творців сайту:

Як пояснювалось вище, щоб знайти фанфіки певного автора, та й свої — існує вкладка Активність, однак… Коли її відкрити, то там купа всього різного, і якщо я читач та коментатор активніший ніж автор, то власне «твори автора» губляться!!!!

Головна<Останні матеріали є , а от Мої останні матеріали я не бачу чомусь.

 

Loftr

YayaTyts, у пункті «Мої роботи» наразі знаходиться все, що було створено вами. Але розробниця працює вже над тим, щоб ці аспекти були розділені і виносилися окремими списками.

Loftr

1. «Є вкладка прочитані роботи».
Для того, щоб додати роботу в цю вкладку, необхідно навестися на шапку твору, щоб в правому кутку з’явився олівчик. Після цього вибрати зі списку те, що вам необхідно.

2. «Не бачу в профілі автора його робіт».
Наразі розробниця приховала це поле, адже змінює коректність відображення та дизайн «Мої роботи».
Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Надіслав: justUArt , дата: ср, 06/15/2022 - 13:05