Повернутись до головної сторінки фанфіку: Пасив, який насправді актив

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

 

 

Нарешті з’явився вільний вечір, який вони можуть провести разом. Кожен день у них розписаний по хвилинах і хоча вони зустрічаються на зйомках, це зовсім інше. Там, усе, що вони можуть собі дозволити, це поговорити й коротко доторкнутися один до одного. І навіть це потрібно робити максимально обережно, адже, знаючи Армі, які помічають те, що помітити неможливо, краще взагалі не давати приводів для шиперства.

Вони розуміють, що всі справжні Армі приймуть їхні стосунки, якими б вони не були, але справа навіть не в хейті від фанатів, а в тому, що вони живуть у клятій консервативній Кореї, плюс контракт із компанією. У висновку маємо цілий букет блокаторів їхніх стосунків. Але, наскільки б важко не було, вони все одно будуть разом, все одно будуть підтримувати один одного, не дивлячись ні на що.

Тому зараз, коли у них трохи більше свободи у діях, вони можуть дозволити собі зустрічатися частіше. Звісно, якщо їхні графіки збігаються так, щоб обом було зручно. Сьогодні вони насолоджуються компанією один одного, лежачи на дивані у вітальні Юнґі. Фоном грає спокійна музика, у кімнаті напівтемрява і вони щасливі знаходитися поруч один з одним. 

На телефон Чіміна приходить сповіщення. Він піднімає слухавку і бачить повідомлення від Чонґука. Відкриваючи повідомлення, він бачить посилання на фанфік і зміст самого повідомлення: «Новий фанфік набув популярності серед Армі, й, здогадайся, який пейрінг і хто пасив». Чіміну навіть не доводиться напружувати мозок, щоб здогадатися про що каже Чонґук. Знову фанфік про них з Юнґі й знову Чімін у ньому пасив. Чорт, це вже починає бісити. По-перше, у Чонґука роботи немає чи що? Він же скоро буде виступати на церемонії відкриття Чемпіонату з футболу, от нехай і готується. По-друге, який це вже фанфік від нього? Десятий, двадцятий, сотий? По-третє, коли хоча б якась Армі напише фанфік, де активом буде Чімін? Звісно, такі фанфіки існують, але Чімін їх настільки рідко зустрічає, що хочеться самому сісти та написати фанфік, де він буде активом. Як-то кажуть, з власного досвіду.

Юнґі заглядає у телефон Чіміна і бачить повідомлення від Чонґука. Ні крапельки не здивувавшись, він переводить погляд на обличчя Чіміна і, не втримавшись, пускає смішок.

— Що смішного? — Чімін відверто не розуміє і дивиться на Юнґі очима, повними невдоволення.

— Бачив би ти своє обличчя, коли читав це повідомлення, — трохи заспокоївшись, відповідає Юнґі.

Серйозно, скільки років вони вже разом, а Чімін досі на це так гостро реагує. Кожного разу, коли знаходить фанфік, де він пасив чи бачить повідомлення від Гука з посиланням на такий фанфік, у нього вираз обличчя, ніби він уже придумав план убивства. Потім він жаліється Юнґі, що його знову зробили миленьким хлопчиком, який хоче член. А вже потім він доводить (правда невідомо кому), що він ніякий не пасив.

— Ну так, це ж не тебе роблять пасивом тільки через милу зовнішність і гнучке тіло, — пхикає Чімін і відчуває руку Юнґі у своєму волоссі, завдяки чому трохи заспокоюється.

Звісно, Чімін не вважає, що бути пасивом це погано чи щось ганебне, але його хвилює те, що його навіть уявити не можуть активом, коли насправді він ним і є. Просто бісить, що всі пишуть ніби по одній схемі: миленьке обличчя, струнке і гнучке тіло дорівнює пасив. Але, чорт, це так не працює. Від твого зовнішнього вигляду не залежить положення у сексі. 

— Але чомусь мені глибоко начхати на те, хто я у фанфіках: пасив чи актив. До того ж у мене немає манії довести щось невідомо кому, — більш серйозно каже Юнґі, цілуючи Чіміна в шию.

— І коли це я хотів щось довести? — невдоволено бурмоче Чімін, але підставляє шию під ласки Юнґі.

— Хм, минулого разу у мене вдома. Ти прочитав фанфік із собою у ролі пасива, а далі… — Юнґі не встигає договорити, як Чімін його перебиває.

— Гаразд, гаразд, можливо, але мені це просто не подобається, от і все, — Чімін запускає руку Юнґі під футболку.

— Як скажеш, daddy, — проговорює Юнґі шепотом біля самого вуха Чіміна.

— Ти зводиш мене з розуму, — Чімін не витримує і з напором цілує Юнґі, рукою обіймаючи за талію.

Чімін нависає над Юнґі, рукою обводячи кожен згин його талії та ковзаючи поцілунками по шиї. Юнґі обіймає його за шию та відкидає голову назад, надаючи більше доступу для поцілунків. Юнґі особливо подобається такий Чімін: трохи сердитий, сильний, домінантний. Він готовий продати душу за таке видовище, за такого Чіміна. Тому зараз він лежить і просто насолоджується діями свого коханого.

— Пішли у спальню, — проговорює Чімін, не відриваючись від блідої шиї.

— Навіщо-о? — каже Юнґі та стогне від того, як  Чімін прикусив ділянку шиї, а потім поцілував, ніби вибачаючись.

— Тут так тут, — Чімін впивається у солодкі губи, нахабно проштовхуючи язик і вилизуючи чужий рот.

Юнґі усміхається у поцілунок і вже тягне руки до кофти Чіміна, аби зняти непотрібну річ, і мати вільний доступ до неймовірно сексуального тіла.  Чімін на це посміхається і кладе руку на сідницю Юнґі, миттєво стискаючи її. У відповідь Юн стогне прямо в губи Чіміна і впивається короткими нігтями у спину молодшого. Чімін проковзує тією ж рукою до паху старшого, відчуваючи привставший член, і легенько стискає його долонею. Бажаючи більше стимуляції, Юнґі рухає стегнами вгору. Чімін не витрачає часу даремно і злегка опускає спортивки разом із боксерами, відразу починаючи погладжувати член, з якого сочиться передеякулянт. Він залишає останній швидкий поцілунок на губах Юнґі і спускається на шию, цілуючи кожен сантиметр білявої шкіри. Спочатку Чімін прикушує ніжну шкіру, а потім зализує свій же укус. До божевілля хочеться залишити свій слід на цій прекрасній шиї, вкрити всю шию багряними слідами ночі, що будуть красиво контрастувати з блідою шкірою Юнґі. Але все, що йому дозволено робити —  це цілувати, кусати, але Чімін не дуже і жаліється. Він продовжує спускатися нижче і добирається до сосків. Він облизує одну бордову бусинку, рукою пестячи іншу, паралельно насолоджуючись солодкими стогонами, які злітають з чужих вуст. Від цих стогонів у власних штанах стає дедалі тісніше та спекотніше, член неприємно треться об тканину боксерів, але Чімін продовжує неквапливо спускатися поцілунками вниз.

Опинившись обличчям на рівні члена Юнґі, Чімін підіймає погляд і зустрічається з очима, у яких палає вогонь. Не розриваючи зоровий контакт, Чімін облизує голівку члена, ніби куштуючи на смак, а після насаджується ротом на член, який від неочікуваності смикнувся. Член Юнґі впирається у горло і Чімін, вирішивши трохи погратися, підіймає голову, випускаючи член із рота, але рухаючи рукою по стовбурі.

— Як ти гадаєш, мені довести тебе до оргазму лише одним горловим, чи не дати кінчити, поки я не ввійду в тебе? — Чімін дивиться очима, наповненими хтивістю.

— Я хочу кінчити тобі в рот, — важко дихаючи, миттєво відповідає Юнґі.

— Хочеш трахнути мій ротик? Що ж, як забажаєш, крихітко, — Чімін опускає погляд і відразу приймається за справу.

Він облизує всю довжину стовбура, починаючи від верхівки й закінчуючи біля основи. Знову повертається до голівки та грається з вуздечкою, роблячи кругові рухи язиком. Вирішивши більше не тягнути, він насаджується на член старшого і чує хрипкий стогін. Цього разу він не усувається, а намагається розслабити горло і пропустити член глибше. На очах виступають сльози, щелепа починає боліти, але це ніщо в порівнянні з тим, що він чує:

— Чорт, Чіміні, яке ж у тебе прекрасне горло, — Юнґі закидає голову назад і насолоджується вузькістю чужого горла.

Чімін, звикнувши до довжини, починає потроху рухатися вверх-вниз, змушуючи Юнґі ледь не кричати від задоволення. Рука Юнґі спускається у волосся Чіміна, трохи стискаючи його і тягнучи вгору, змушуючи подивитись на нього. І, чорт, при погляді у ці очі, сповнені збудженням, у пах Чіміна приливає ще більше тепла. 

— Чіміні, не рухайся, — Юнґі простягає ще одну руку у волосся Чіміна.

Чімін слухається, закриває очі та передає контроль Юнґі, який миттєво починає штовхатися у гарячий рот, засаджуючи до самої основи. Наскільки б Юнґі не любив домінантного Чіміна, але ось так штовхатися у піддатливий рот — це святе. Стінки горла стискають член і хвиля задоволення не змушує себе довго чекати, тому Юнґі встигає лише пробурмотати щось на кшталт «я кінчаю» і, штовхнувшись у горло останній раз, кінчає, стріляючи білою рідиною у саме горло. Чімін усе ковтає і обережно облизує член старшого, який досі перебуває у післяоргазменному стані.

Чімін підіймається і наближається до обличчя Юнґі, шепочучи на вухо:

— Ти так сексуально кінчаєш, солодкий мій, що я сам ледь не кінчив, — Чімін прикушує мочку вуха.

Юнґі кладе руку на шию Чіміна, натискаючи на неї й змушуючи його припасти до власних губ. Вони зливаються у поцілунку, облизуючи та кусаючи губи один одного. Рука Чіміна покоїться на талії Юнґі, ніжно стискаючи її. Тим часом Юнґі запускає обидві руки у волосся Чіміна, легенько тягнучи за нього, чим викликає тихі стогони з вуст Чіміна. І ці стогони настільки сексуально звучать, що збудження накочує знову, навіть не думаючи відступати так швидко. Чімін, запримітивши чуже збудження, спускається до шиї та повторює махінації, до яких зовсім нещодавно вдавався. Шия — одна з найерогенніших зон Юнґі, чим Чімін успішно користується. Він ковзає язиком по ніжній шкірі, іноді затримуючись на одній ділянці й солодко цілуючи її. Від цих дій кімнату заповнюють звуки рота Чіміна і стогони, що злітають з губ Юнґі.

— Маленький знову збудився? — хитро усміхається Чімін, піднявшись над обличчям Юнґі.

— Ти можеш мене просто трахнути? — нетерпляче відповідає на питання питанням Юнґі.

Чімін на це хмикає, але слухняно знімає чужі штани з боксерами, які невдовзі летять кудись на підлогу. Він спускається вниз, цього разу не мучачи ні себе, ні Юнґі. Відразу бере змазку зі столика поблизу і видавлює прозору рідину собі на пальці. Чімін підносить пальці до входу Юнґі, легко масажуючи, але не проштовхуючи палець всередину. Юнґі, який уже тремтить від збудження, намагається насадитися сам, але, ясна річ, у нього не виходить і він лише зітхає. Вирішивши більше не тягнути волинку, Чімін проштовхує палець на одну фалангу і чує чужий стогін, тому штовхає палець до кінця і дає час  звикнути. Юнґі рухає стегнами, показуючи, що Чімін може продовжувати. Він проштовхує ще один палець і починає неквапливо рухатися всередині хьона. Ніжні стіночки стискають його пальці, а його уява вже малює відчуття, як ці стіночки будуть стискати його член, і від цих фантазій хочеться вити, адже його член досі у капкані під назвою одяг. Він продовжує розтягувати Юнґі, поступово додаючи третій, а потім і четвертий палець. 

Коли всі чотири пальці рухаються вільно, Чімін знімає з себе штани, залишаючись повністю голим і видавлює змазку на член, розподіляючи її по всій довжині. Він підставляє голівку до входу і натискає, повільно входячи на половину. У Юнґі кривиться обличчя від дискомфорту, але він звикає і киває Чіміну в знак того, що той може продовжувати. Чімін штовхається до основи, стримуючи себе аби не рухатись, адже від цієї вузькості можна збожеволіти. Юнґі, звикнувши до наповненості, рухає стегнами й цього Чіміну вистачає, щоб почати вбиватися у піддатливе тіло. Трохи змінивши кут проникнення, Чімін попадає по простаті й Юнґі вигинається дугою, протяжно стогнучи від задоволення. Чімін кладе руки на талію та стискає її, насолоджуючись прекрасним тілом хьона. 

— Чорт, як же я тебе кохаю, крихітко, — Чімін буквально простогнав цю фразу, спостерігаючи за Юнґі, у якого розкуйовджене волосся, трохи відкритий рот, а очі закочуються від задоволення. 

— Якщо це дійсно так, то доведи це діями, — Юнґі хитро усміхнувся.

Чімін, зрозумівши все по його погляду, в якому танцювали чортики, починає трахати з усієї сили свою крихітку. Усе, що встигав Юнґі, це стогнати й метатися по дивану від задоволення, що пробивало все тіло током. 

Юнґі простягає руку до чужої шиї та тягне на себе, натякаючи нахилитися. Як тільки губи Чіміна опиняються в небезпечній близькості від його власних, він впивається в них, ніби голодний звір. Посмоктує спочатку нижню, а потім верхню, ковзає язиком по чужому язику, поки Чімін продовжує його трахати. А потім наближається до чужого вуха, прикусивши його, і шепоче своїм хрипким голосом:

— Чіміні, я хочу осідлати тебе, — до Чіміна сенс фрази доходить через кілька секунд і він негайно змінює їх місцями так, що Юнґі тепер сидить на його стегнах. Це улюблена поза не тільки Юнґі, а й Чіміна. Дивлячись знизу на хьона, що насолоджується своїм положенням, не бажаючи зупинятися ні на секунду в пориві отримати задоволення — можна кінчити тільки від одного виду.

Юнґі нагородив його хтивою посмішкою і через секунду вже скакав на його члені, при цьому не стримуючи стогони, а короткі нігті впивалися у чужий живіт. Чімін же насолоджується цим видовищем, поклавши свої руки на сідниці Юнґі. Але нагороджує Юнґі почуттям влади зовсім ненадовго, тому знерухомлює його стегна і починає різко трахати. З Юнґі внаслідок таких дій вилітають нові стогони, ще гучніші, ніж були до цього. 

Уже перебуваючи на межі отримання оргазму і бажаючи швидше кінчити, Юнґі кладе руку на свій член і починає надрочувати у такт поштовхів Чіміна. Вистачає кілька секунд, щоб Юнґі затрусило від оргазму і він вилився на живіт Чіміна. Його дірочка пульсувала від оргазму, що накрив його з головою. Від того як стискався анус Юнґі, Чіміну вистачило декілька поштовхів, щоб рясно кінчити всередину нього. Чімін тягнеться до чужих губ, цілуючи настільки ніжно, що й не скажеш, що вони тільки що грубо трахалися.

Вони приводять себе до ладу, по черзі йдуть у душ (оскільки знають, якщо підуть разом — не помиються, а підуть ще на один круг). Чімін лежить у спальні на ліжку та гортає стрічку новин в  інсті, чекаючи Юнґі з ванни. Не проходить і дві години, як Юнґі виходить і завалюється до нього на ліжко так, ніби пробіг 20 кілометрів.

— Дорама? — спокійно запитує Чімін, уже наперед знаючи відповідь.

— Дорама, — не підіймаючи голови, відповідає Юнґі.

Чімін бере ноутбук та вмикає дораму, яку вони не можуть вже як місяць додивитися. Юнґі лягає йому на плече, обіймаючи все його тіло кінцівками. Прекрасне закінчення вечора. 

Вони лежать, іноді коментуючи події, що відбуваються в дорамі, регочуть зі смішних моментів, а коли в дорамі пара цілується, вони беруть приклад і з’єднують губи у ніжному поцілунку. Чімін обіймає Юнґі за талію, а той своєю чергою лагідно гладить щоку Чіміна долонею.

— Знаєш, цього разу я скинув Чонґуку той фанфік і попросив переслати тобі. Ти ж знаєш, він тільки радий пограти на твоїх нервах, — Юнґі хихикає, бачачи здивоване обличчя навпроти.

— У мене слів немає, у мене просто немає слів, хьон, — Чімін відходить від легкого шоку, відразу дуючи свої пухкі губи. — І навіщо ти це зробив?

Юнґі наближається губами до вуха Чіміна, ніби їх хтось може почути, і тихо вимовляє:

— Ти такий сексуальний, коли обурюєшся через фанфіки з тобою у ролі пасива. Не знаю, як це працює, але коли показую я, ти спокійно реагуєш, а от тільки тобі надсилає хтось інший… Ти так гаряче починаєш злитися, що мої ноги автоматично розводяться перед тобою, — Юнґі закінчує монолог і повертається до перегляду дорами, ніби це не він тільки що шепотів своїм низьким голосом про те, як його збуджує чужа реакція на деякі фанфіки.

— Мін Юнґі, май совість, — Чімін цокнув,  — ми тільки потрахалися, а ти говориш мені такі речі.

— Ти про що? — Юнґі повертає голову до Чіміна і дивиться абсолютно невинними оченятами, як дитина, що з’їла цукерки, які їй не можна було їсти.

Чімін закочує очі, хоча давно звик до такої поведінки хьона, ба більше, це невіддільна частина Юнґі, яку він так само сильно кохає. Він цілує його у маківку, вдихаючи аромат мандаринів, саме такий запах має його шампунь, і насолоджується моментом. А через 5 хвилин чує сопіння і хмикає, навіть не дивуючись з якою швидкістю заснув Юнґі. Саме через його любов до сну вони й не можуть додивитися цю дораму, але Чіміну глибоко начхати на цю дораму, якщо старший хоче спати — хай спить, адже комфорт Юнґі стоїть на першому місці. Тим більш, будити старшого — це те саме, що виносити собі смертний вирок. Тому, вимкнувши ноутбук, він приєднується до Юнґі та засинає, занурюючись у сонне царство.

    Ставлення автора до критики: Обережне