Повернутись до головної сторінки фанфіку: маршрутка скрябіна

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

На вулиці слякоть, важкі черевики Мікаси гупають по калюжах, та абсолютно не переймається такою дрібницею як купа багна. Вона впевнено прямує до зупинки і чекає маршрутки, вона вже знає що на неї втикатимуть літні люди і тикатимуть пальцем в «тупу малолітню готку», як добре що вона підготована до цього. Забита маршрутка під’їжджає до зупинки і у діви лише в голові проноситься «мрія».

Мікаса проходить всередину оплативши проїзд і знаходить місце де можна хоча б за щось вхопитися, на сидінні біля вікна сидить дівчина, біля неї бабулька і тій вже вичитують лекцію про те яка вона мразота і не поступається місцем жінці. «Все по канону» - думає собі Мікаса і одразу чує «хвойда» від вже знайомої бабуськи.

В що ти вирядилась?! Та тебе таку ніхто заміж не візьме, намурзалась, вся в чорному! – так звана готка лише всміхається на це, ось і настав час її таємної зброї, вона дістає навушники і підключає їх до смартфону, гортає плейлист і вмикає гурт mother mother – body, як різко маршрутка тормозить і та ледве не летить на бабульку і на дівчину яку та ж бабулька вже прокляла. У дівчини світле волосся і як мікаса може помітити хитра посмішка. Вона якось не помітила як її телефон опинився в руках тої, та в свою чергу щось там набирає, потім мікаса чує невдоволене «їбані айфони» від тієї ж дівчини, але від шоку вимовити нічого не може.

Проте та досить швидко повертає телефон законній власниці, з розгорнутою телефонною книгою де вбитий контакт «Енні» і прапор невідомої мікасі країни, внизу написано «подзвони мені :)». 

Та просто ховає телефон в кишені, а невідома Енні встає і виходить з маршрутки на зупинці, щелепа Мікаси так і відвисла б, якби не турботлива бабця яка штовхнула ну на поручень обличчям щоб швидко зайняти вільне місце. Решту поїздки Мікаса тупо не запам’ятовує в її голові образ тої дівчини зі світлим волоссям і наглими руками. 

Та чалапає додому, холодне повітря трохи бадьорить, та дівчина все ж задумується. Може подзвонити зараз? Вона вирішує спочатку загуглити прапор, гугл видає що це прапор Лівану, ну і що за хуйня? От вона зараз подзвонить і дізнається!

Вона набирає невідомий номер і з кожним гудком дедалі більше сумнівається у правильності своїх рішень. «А що як мене зараз хапнуть і продадуть на органи? Або ну в сексуальне рабство? Може це взагалі помилка… А може я схожа на покоївку і мене хочуть найняти? Ну для покоївки у мене на взутті забагато багна напевно…» її думки обриває жіночий голос з якимось неймовірним шумом на фоні

Так сподобалась що одразу зателефонувала?- самовпевнено лунає голос Енні

Що…? – лише розгублено відповідає Мікаса

Мені трохи незручно ляси точити, напиши мені пліз на будь який месанджер або я тобі напишу, темна феє

Еее… видає мікаса – ок, Тільки почекай, а нахуя ти прапор Лівану вписала?

Якого нахуй Лівану ти що не знаєш як лгбт прапор виглядає?- перекрикує фоновий шум Енні

Боже ти йобнута чи криворука блять звісно зна- слова обриваються гудками. Ну охуїти.

    Ставлення автора до критики: Обережне