Повернутись до головної сторінки фанфіку: Пробач мені...

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

У лазареті ані душі. Пустий коридор, яким час від часу хтось ходив, але тієї ж миті ховався за кутком. Тиша. Портова мафія настільки небезпечна та сильна організація, що сюди нечасто когось із її членів доставляли з тяжкими пораненнями. Хіґучі Ічійо сиділа біля палати й чекала лікаря, поглядаючи на годинник. Вона була серйозною, але водночас занепокоєною. Нарешті двері палати відчинилися. Звідти вийшов чоловік у білому халаті й спочатку не помітив Хіґучі, але потім блондинка трохи прокашлялася, щоб лікар звернув на неї увагу. Він зрозумів, що дівчина сидить тут давно, і кліпнув у знак того, що він вільний і до нього можна звертатися.   

— Як він? — випрямивши груди, Хіґучі різко встала з лавки й підійшла до лікаря. Той спокійно сказав:

— Досі в комі. Будемо ждати ще два дні. Крайній строк — тиждень.

Дівчина сумно опустила очі вниз. Більше запитувати сенсу не було. Усе зрозуміло. Незважаючи на таку реакцію, чоловік у халаті продовжив:

— Але завдяки тому, що він еспер, є великі шанси, оскільки його імунітет сильніший за імунітет звичайної людини.

— Добре. Чи можу я навідати його?

— Так, звісно, тільки довго не сидіть. Якщо знадобиться допомога чи він все ж таки прокинеться — покличете мене, гаразд?

Хіґучі зі згодою хитнула головою і зайшла в палату, зачинивши за собою двері. Вона обвела поглядом усе приміщення, хоча приходила сюди не вперше. Непритомний Акутаґава лежав у ліжку з дихальною маскою на лиці. Поряд стояв електрокардіограф. Ічійо тяжко зітхнула й сіла на стілець ближче до Рюноске. 

— Привіт… Я прийшла.

 Суцільне мовчання. Пару хвилин в палаті стояла тиша, яку ледь-ледь розвіював електрокардіограф своїм писком. Правда, він був повільним. Блондинка ніжно погладила чорні пасма Акутаґави та продовжила розмову:

— Я… Злегка винна перед тобою. Пробач… Якби я тоді була поряд, ти б тут не лежав. Але це не означає, що ти слабкий, зовсім ні! Я просто… 

Знову мовчання. Хіґучі неприємно всміхнулася. 

— Ти ж мене не чуєш, так? Та ти й не можеш… Чути, — увесь цей час вона грала в спокійну дівчинку, але насправді Ічійо всередині себе боролася з низкою почуттів. Зараз вона була майже на межі, щоб зірватися.

— Та що я тут перед тобою звітую? Ти сам винен, що вирішив битися з тим Тигром на самоті! — в очах дівчини виступили сльози. Тепер вона кричала. — Чому ти завжди все робиш один?! Чому… Чому я завжди осторонь?! Я ні за що не здамся цьому детективному агентству! Ні за що! — обхопивши холодну долоню Рюноске, Хіґучі притягнула її до своїх вуст і прошепотіла: — Я… Я люблю тебе, Акутаґаво, тож прошу… Молю, не вмирай! Я знаю, що ти з цим впораєшся…

Пальці хлопця легенько ворухнулися, і прилад став показувати більш чітке серцебиття. Чорні очі повільно розплющилися. Акутаґава навів погляд на свою помічницю і слабким хриплим голосом сказав:

— П-п-пробач…

Блондинка миттєво підняла вії вгору.

— Акутаґава-сан?

— Хіґуч-ч-чі… — слабо затиснувши в своїй долоні руку дівчини, брюнет кахикнув. — Пробач мені…

— За що?..

— За те, що був грубим… Ти не просто моя підлегла, ти моя напарниця… Я мусив… — знову кашель.

— Припини, тобі не можна говорити, лежи спокійно! Я зараз покличу лікаря… — Ічійо вже зібралася вискочити до дверей, але Акутаґава притримав її.

— Стій, Хіґучі…

— Що ще?…

— Я так поводився, бо хотів довести Дадзаю свою силу… Я ж не слабкіший за Тигра… Йому просто пощастило. Дадзай-сан… Якби він був тут… — хлопець зробив довгу павзу, а вираз обличчя Хіґучі став більш суворим.

— Дадзай Осаму… — вона більше нічого не сказала, окрім цього імені, та вийшла за лікарем, залишивши Рюноске на одинці. 

***

Телефон у кишені детектива задзвенів. Той підняв слухавку й насмішливо відповів:

— Алло-о-о…

У телефоні зазвучав знайомий жіночий голос.

— Дадзай.

— А, знову ти? Кажи, що тре?

— Дадзаю, подумай ще раз над тим, аби повернутися назад у Портову мафію.

— Хах, а ви всі так, я бачу, без мене нічого зробити не можете. Усе ніяк не втрачаєте надії? Молодчики!

— Годі вже, скажи мені нарешті: чому ти так обійшовся з Акутаґавою? — мовила гучніше Хіґучі Ічійо.

— До чого тут я? Я вже давно зробив свій вибір. Тепер агентство мій дім, а мафія в минулому. Най Акутаґава та начальник заспокояться. 

Дівчина злісно рикнула. Вона не могла терпіти навіть голосу колишнього члена Портової мафії. 

— Моя… Моя пропозиція ще в силі, тож ти можеш колись передумати. 

— Мені це не потрібно.

Хіґучі скинула виклик. Протяжні гудки відбивалися в телефоні Дадзая Осаму, і той відклав його в сторону. 

    Ставлення автора до критики: Обережне