Ніяк не можу розібратися. Як додати ще один розділ до фанфика? бо в мене виходить кілька окремих фанфиків, хоч наше роблю підшивку до книги((( заплутано

Lady_Nightmare чт, 06/09/2022 - 20:00

Можна спершу в обраному фанфіку натиснути "Додати дочірню сторінку"

Знімок 1і перевірити в підшивці чи обрались вам потрібні варіанти

Знімок 2

 

Або одразу вибрати потрібне в підшивці. Воно не вибиватиме вам "глава 1" чи "глава 999", але всі глави вам гарненько підв’яжуться та  в змісті "книги" все відобразиться. Загалом ви можете створити 9 величезних глав кожна з яких по 9 підглав + титульна глава, але ці обмеження не критичні тож ви можете експериментувати)

 

Жодного обмеження в символах на главу - немає.

 

Lady_Nightmare ср, 06/22/2022 - 23:20

Тепер розділи можна додавати декількома способами:

 

1. найпростіший: виділити назву розділу у повному тексті матеріалу ось так (всі розділи будуть відображені в навігації):

Заголовок Розділу

2. після форми повний текст матеріалу є форма "додати розділ" - цей спосіб підходить якщо не потрібно окремі шапки для кожного розділу

 

3. через можливість "Створити книгу" як вище вже описано - цей спосіб підходить якщо потрібно створити великі глави з окремими шапками або збірки антологій.

Згодом буде відеопомічник з деталями)

 

YayaTyts чт, 09/01/2022 - 18:00

Як можна змінити Повний текст фанфіку на конкретну назву? Я спробувала виділити назву з допомогою першого способу Шрифт Розділ... і нічого. Перший розділ залишився з назвою Повний текст, а другий з назвою, яку я вказала.

До чого я веду, якщо в мене у роботі 5 розділів, то що, перший буде з назвою Повний текст, а решта з #2, #3...і т.п?

Lady_Nightmare чт, 09/01/2022 - 19:49

Добрий день. Якщо першим способом то виляємо заголовок розміром 2 або 3.  Щоб не використовувати перший спосіб - можна поле "повний текст фанфіку" залишити порожнім і одразу додавати частини в поле "Розділи", а можна поєднувати.

 

Зображення видалено.

Read time: 1 min