Ніяк не можу розібратися. Як додати ще один розділ до фанфика? бо в мене виходить кілька окремих фанфиків, хоч наше роблю підшивку до книги((( заплутано

Lady_Nightmare

Можна спершу в обраному фанфіку натиснути «Додати дочірню сторінку»

Знімок 1і перевірити в підшивці чи обрались вам потрібні варіанти

Знімок 2

 

Або одразу вибрати потрібне в підшивці. Воно не вибиватиме вам «глава 1» чи «глава 999», але всі глави вам гарненько підв’яжуться та  в змісті «книги» все відобразиться. Загалом ви можете створити 9 величезних глав кожна з яких по 9 підглав + титульна глава, але ці обмеження не критичні тож ви можете експериментувати)

 

Жодного обмеження в символах на главу - немає.

 

Lady_Nightmare

Тепер розділи можна додавати декількома способами:

 

1. найпростіший: виділити назву розділу у повному тексті матеріалу ось так (всі розділи будуть відображені в навігації):

Заголовок Розділу

2. після форми повний текст матеріалу є форма «додати розділ» - цей спосіб підходить якщо не потрібно окремі шапки для кожного розділу

 

3. через можливість «Створити книгу» як вище вже описано - цей спосіб підходить якщо потрібно створити великі глави з окремими шапками або збірки антологій.

Згодом буде відеопомічник з деталями)

 

YayaTyts

Як можна змінити Повний текст фанфіку на конкретну назву? Я спробувала виділити назву з допомогою першого способу Шрифт Розділ… і нічого. Перший розділ залишився з назвою Повний текст, а другий з назвою, яку я вказала.

До чого я веду, якщо в мене у роботі 5 розділів, то що, перший буде з назвою Повний текст, а решта з #2, #3…і т.п?

Lady_Nightmare

Добрий день. Якщо першим способом то виляємо заголовок розміром 2 або 3.  Щоб не використовувати перший спосіб - можна поле «повний текст фанфіку» залишити порожнім і одразу додавати частини в поле «Розділи», а можна поєднувати.

 

Зображення видалено.

Надіслав: RainMay , дата: чт, 06/09/2022 - 16:10