Між небом і землею (англ. Just Like Heaven) — романтична комедія, знята режисером Марком Вотерсом за мотивами роману Марка Леві — А якщо це правда? (англ. If Only It Were True). В головних ролях Різ Вітерспун і Марк Руффало.

Доктор Елізабет Мастерсон вкрай відповідально ставиться до своєї роботи в клініці - так, що адміністрація змушена прямо-таки виганяти її додому. Однак особисте життя не складається, і тоді її сестра Еббі вирішує познайомити Елізабет з молодим чоловіком. Лізі досить скептично ставиться до цього, але все ж погоджується поїхати. Однак через перевтому вона втрачає контроль над дорогою і потрапляє в аварію. У підсумку вона впадає в кому…

Молодий ландшафтний архітектор Девід, що недавно став вдівцем, намагається знайти собі відповідне житло, але більшість запропонованих варіантів його не влаштовує. Нарешті, він знаходить підходящу для себе квартиру. Однак квартира виявляється особливою - в ній він зустрічає примарну господиню будинку Елізабет. Елізабет не влаштовує дана ситуація, вона намагається вигнати Девіда, але з’ясовує, що вона - привид і не може навіть взяти який-небудь предмет. Тоді вона просто починає грати на нервах нового мешканця. Девід зі свого боку намагається вигнати її, вдавшись до допомоги священика, чаклунів і т. д. І знову ж безуспішно. Все йде шкереберть, поки Девід не вирішує з’ясувати, хто така Елізабет, і чому вона його переслідує.

Упс.. такого ще не написали.
Упс.. такого ще не написали.