кардістрі
TARDIS
Кросовер
18+
Слеш
Міні
AU, Гумор, Стьоб
Нецензурна лексика
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 06/15/2022 - 20:21
нд, 04/02/2023 - 01:11
100 хвилин, 50 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Що буде, як в одному блендері змішати гангрену, незрілу аличу і купу бабосів? Веном, Гомер і Тоні теж не знають. Та й узагалі краще нікому не знати, що сталося в затхлому барі у Спрінгфілді, штат Іллінойс. Але якщо хтось із вас готовий отримати психічне порушення — ласкаво просимо.

Примітки: Жорстка наркоманія! Писалось, напевне, у припадку. Ми не знаємо, що це. Тому не бийте! Просто насолоджуйтесь читанням. Тут є ціла купа локальних українських мемів. Надіємось, хоч комусь, окрім нас самих, буде смішно.

Розділ 1. Здохни або вмри

Тоні Старк гидливо переступив тіло, що валялося на підлозі й пускало слину на дерев’яні дошки — аби добратись до барної стійки, треба, як виявилось, добряче попітніти. Як стало зрозуміло трохи згодом, те тіло — це був Гомер Сімпсон.

Розділ 2. Шо вікна то не двері

З тими самими вікнами у Старка була окрема розмова. Розмова довга й нудна, як поклони в церкві. Нє, ну а чого вони на його Пітера нападають? Про те, що Пітер сам був винен, Тоні якось навіть не задумався — а Пітер давно вже не пацан, аби шило в дупі тримати.

Розділ 3. Сука блять йобаний цейво

— Ти ба, чого верещиш? — запитав Гомер із презирством й подивився на Тоні так, ніби той раптом перетворився на перелякану курку.

— Та ти ледь не вбив мене, довбню ти недороблений! 

  Примітки
  Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякуємо, що присвятили свій час — сподіваємося, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то ми будемо неймовірно вдячні за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критик-ор

  Я рідко зустрічала дійсно хороші роботи в цьому жанрі, але ваша - точно крута. Дуже легко зі стьобу, гумору скотитися в повну нісенітницю, яка буде просто приправлена дичиною та нецензурною лексикою. Ви ж зуміли зберегти чудовий баланс та залучити персонажів, слідкуючи за певною сюжетною лінією. 

  Ви круто обіграли характери та притаманні риси героїв, тонко висміяли особливості всесвітів, підкреслили їхні парадокси. Це дійсно було влучно та смішно. За цим є певна структура, а не лише набір різномасних жанрів.

  Дякую! Я від душі поржала над кожним словом)))