gwenliansnake
aisen357
Оріджинали
12+
Змішані
Денис Блават, Олесь Гайовий, Михайло Песиголовець, Богдана Віхола
Міді
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Учні та студенти
сб, 08/20/2022 - 21:11
чт, 05/18/2023 - 15:54
848 хвилин, 18 секунд
2
1
Навіґація

Львівська брама — не лише зачинена станція київського метрополітену, а ще й таємничий портал. А сам метрополітен побудований на місці давнього помешкання самого Змія. А ще… Ще у підземного Києва є свій господар чи, як він сам себе називає, Похазник. І якщо зустрітися з ним, можна дізнатися багацько нового не лише про своє місто, а й про себе самого.

Клов

Потяг покинув станцію, і замість привітного світла станції, в вікна постукали млосні вогники ламп тунелю. Олесь похитав головою. Тільки-но він почув повну несінітниць історію, хай і цікавезну, але ж… Тому й хекнув, недовірливо поглянувши на друга.

Театральна

 Кілька днів Олесь почувався так, ніби напився каламутної води, наче вона була Біолою зі смаком «Чамбо». В дитинстві він полюбляв цей недорогий екзотичний напій. Зараз його, щоправда, більше тягнуло до світлого пива чи сидру, але ж… Хімії у Клові, мабуть, не менше ніж у тому «Чамбо».

Університет

Олесь провів кілька плідних днів за навчанням. Він закривав дні відсутності, друкуючи реферати та виконуючи додаткові завдання. Денис не з’являвся або ж з’являвся, та Олесь його не зустрічав. Мишко також згадав, що треба вчитися, та й іноді проводив час за конспектами разом з другом.

Шепіт

— То що, лобзюк, — усміхнувся Денис, — настав час відвертих розмов?

— Хто такий лобзюк? — спантеличено запитав Олесь. — Чому, в дідька лисого, ти так дивно балакаєш?!

— Лірники.

— Що лірники?

Перунове дерево

Колись давно тато розповідав Денису казку про страшного Змія Горинича, який викрадав молодих дівчат та хлопців. Змій пожирав їх, смакуючи свіжим ніжним м’ясом. Іноді змушував прибирати у своїх нірках та чухати свою лускату спину. Ніхто-ніхто не міг вбити страшне чудовисько.

Лігво

Літавиця тримала в руках склянку з соком й сьорбала звідти потроху. Вечірка набридла їй ще з годину тому. А після того, як той покидьок посмів штовхнути дівчину, ще більше. Літавиця тріснула б його по пиці, якби не втік.

Сльози героя

Змій жив століттями, від чого здавався вже безсмертним. Спав під містом, а сам Київ і не підозрював про приховану небезпеку. І ніхто, ніхто й не думав, не гадав, що ось тут він, кровожерливий монстр, прямо під ногами, під бруківкою спочиває.

    Вподобайка
    9
    Ставлення автора до критики