чт, 03/30/2023 - 09:34
нд, 05/28/2023 - 23:17
200 хвилин, 1 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Леві скептик.
Він не вірить у привидів та іншу нісенітницю. Зрештою, він дипломований психіатр, а не наївний хлопчина. Навіть коли йому пропонують роботу в найстарішій психіатричній лікарні країни, в якій, за чутками, відбуваються дивні речі, він відмовляється в це вірити. Поки сам не стикається з чимось незрозумілим і по-справжньому моторошним…

Частина I. Колчестер

Бабине літо вступило у свої права на початку жовтня. Дерева рясніли під сонячними променями червоними, помаранчевими та жовтими фарбами. У повітрі стояв запах паленого листя і сухої трави. Птахи надривали свої голоси в останніх піснях цієї осені. Так, воістину благодатна пора.

Частина II. Стенд-Айленд

Наступного ранку, привівши себе в порядок і швидко покінчивши зі сніданком, Леві запланував поїздку до лікарні, щоб подивитись на нове робоче місце. Думки про нову посаду трохи хвилювали його.

Частина ІІІ. Інтерн

Леві всю ніч не міг заснути, прокручуючи в голові, як знайомитиметься з новими колегами. І якщо спочатку уявні особи та діалоги його бавили, то опівночі чоловік готовий був вити від безсоння. Він навіть подумував зателефонувати Ханджі і попросити розповісти про її улюблені досліди.

Частина IV. У парку

Тьмяне брудне світло тремтіло, на секунди занурюючи нескінченний коридор у непроглядну темряву, а потім знову висвітлювало його. Тут було неспокійно та холодно. Леві втягнув повітря, наповнене ароматом медикаментів, і скривився. На ньому був білий халат, а в руках анамнез якогось пацієнта.

    Вподобайка
    7
    Ставлення автора до критики