Asura Wi
Кросовер
18+
Гет
ОЖП, ОЧП
Міді
Випадкова стимуляція, Вуаєризм, Гіперсексуальність, Ерогенні зони, Еротичні сни, Знерухомлення, Кінк на запах, Кінк на укуси, Мастурбація, Ніжний секс, Незахищений секс, Одночасний оргазм, Оральний секс, Пристрасть, Антихрист, Боги, Відьми та чаклуни, Вовкулаки, Демони, Привиди, Чорти, Інквізиція, Королівства, Природа, Відлюдники, Магія, Вальпургієва ніч, Дотики, Приворотні зілля, Від незнайомців до коханців, Мисливці за головами
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Прсвячується улюбленним героям франшизи Хижак

чт, 03/09/2023 - 23:54
чт, 01/18/2024 - 00:10
2311 хвилин, 30 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Я давно знала що ми,  не одні у цьому Всесвіті

1 Знахідка

Був спекотний літній день, і я трохи вже змучившись від збирання суниці на лісовій галявині , пішла та присіла у тінь розлогого старого дуба. Поставила коло себе кошик з назбираними запашними дарами від  Матінки  Природи.

2 Всупереч Смерті

«Силу, сміливість і впевненість набувають тоді, коли дивляться страху прямо в очі. Треба робити те, чого, здавалося б, ви зробити не зможете.»  Елеонора Рузвельт 

*****      *****     *****     *****  *****   *****   *****   *****   *****   *****   *****   ***** 

3 Павутина з минулого

Минуле буває занадто важким для того, щоб всюди носити його з собою. Іноді про нього варто забути заради майбутнього.  Джоан Роулінг

+++++++++++++ +++++++++++ ++++++++++++++++ +++++++++ +++++++++++

7 La Luna del Cacciatore Місяць Мисливців

Вийшовши з дому, я по звичці провірила, чи все взяла з собою що треба. Так, все було при мені.  Невеличка лопата, для викопування з землі коренів потрібних рослий, й торбинка для викопаних коренів.

8 Зірка Водолія

Ядовито- жовті очі вовкулаки небезпечно засвітилися в темноті, спалахнувши, на мить, коли на місяць наповзли темні  хмари гнані вітром по нічному небу. Вуха щільно притиснуті  до голови трохи припіднялися  та знову опустилися прилігши до голови.

9 Пристрасті розпалюються

Якщо пристрасті свої постійно стримувати і боротися проти них – це не допоможе. Одного разу вони вирвуться на волю, і не втримати їх більше ніякими силами.

                                                      ++++++++++++

 

10 Ревність

Певно, піти до міста це був найкращий спосіб втікнути  від лізучих наче мурашки до голови образів та думок. По шляху як виходила з хати то ще й встигла закинути відрубані голови вовкулаків до кагату. Там темно, холодно і пусто.. Можуть й полежати собі там та смердіти до схочу.

11 Еліксир довголіття

Взагалі це дуже класно коли тебе кохають такою божевільною любовю яка зносить на своєму шляху всі перешкоди , та ще отак запально  ревнують. Й називають своєю Королевою.  -А знаєш мій  хороший,  тебе я також ревнувала до самки.. Й хотілося їй морду натовкти та прибити за тебе ..

12 Ми суть одна, зрощена із двох

Любов моя, я лиш тобою п’яний, 
Весь світ розплився, сховався у тумані, 

Я сам пропав, лиш тільки ти одна 
Моїм очам, що дивляться всередину, видна. 

13 Колекціонер

Поповнити нашу колекцію?  Хм. Подумала я, ще з тими не справився, а вже нові черепки подавай.  Але мило стало від того почутого, бо ж «нашу колекцію».  Хоча я звісно що не рубатиму нікому голови..

    Вподобайка
    10
    Ставлення автора до критики