Ґotemo Ślimak Dmytro
Оріджинали
18+
Гет
№1: Фаруні, Бабуся; №2: Хлопець, Постаті.
Міді
Тільки покликання
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
ср, 01/25/2023 - 20:03
нд, 06/04/2023 - 09:59
195 хвилин, 48 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

Що це за збірка?     Це збірка фанфіків дівчини на ім’я Софія, що проживає в окупованому місті Луганськ. На даний момент вона не має змоги створити власний акаунт на ФУМ з причин збереження власної безпеки, але має бажання висвітлювати свої твори лише на українську авдиторію. Вона є автором усіх фанфіків, що викладатимуться у даній збірці. Я ж, Дмитро, — її редактор. Не забувайте тицяти вподобайлика і залишати коментарі - це дає авторці надію і підтримку.

Про що «Робота №1»:      Про дівчину на ім’я Фаруна, що в усьому бачить небезпеку. Її найрідніша людина має велику таємницю, що загрожує життю всім людям і дивні, страшні істоти вмовляють маленьку Фаруні зупинити погані вчинки зловмишлеників. Чи зможе вона зупинити злочини? Або ж жахи переслідуватимуть її до останніх днів життя.

Про що «Робота №2»:      Про людину, що, проживаючи в великому місті, не має навіть права на голос. Ця персона робить все для того, щоб соціалізуватись серед місцевої еліти, але її беруть в полон.

Робота №1. (1.1)— Гра дияволів.

     Тихий шум океану, не затихаючи ні на секунду, пробивався до вух через хвилі які омивали берег острова з великими горами. Один, не більше метра завбільшки, округлий камінь, що проріс свагном гостролистим і зеленою рослинністю лежав не далеко від води.

Робота №1. (1.2)— Примари.

     Розчесавши старим, дерев’янним гребнем сплутане після поганого сну волосся, я попрямувала до дверей. Весь будинок ніби вкутаний смолою, мрякою через не достатню кількість вікон. Роблячи не великі обережні кроки, я підійшла до сусідньої кімнати де спала бабуся.

Робота №1. (1.3)— Телевізор.

     — «Н-ні, бабусю, все добре.» — Вибір був зроблений. Бабусі не треба знати про це. Серце не витримає від тривоги. Краще промовчати задля її ж здоров’я.  Верхній одяг висів на тремпелі і нагадував все, що тільки що сталося.

Робота №1. (1.4)— Знахарка.

    — «Люди кажуть, що велике селище біля гори Нур містить у собі колосальну кількість таємниць через вбивства, зникнення людей і тварин. Але, як нам стало відомо, все не так просто.

Робота №1. (1.5)— Полум'яний предвісник.

     Взявши себе в руки та стримуючи крик страху, я зайшла до кімнати і зачинила хідник на запірку, після чого зашторила вікно і впала у ліжко, дивлячись у стелю та слухаючи як божевільно билось моє сердце. Не знаю чому, але блимнувши пару разів, я провалилась в сон.
 

Робота №2. (1.2)— Безвихідь.

     Той не почув жодного слова, бо швидким кроком безхатько пішов від цієї людини, озирнувшись наостанок назад і побачивши, що на місці офіційно-вбраного тепер здіймалася над бруківкою пилюка.
 

Робота №2. (1.3)— Операція.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ця частина має жорсткі тортури і знущання, тому людям зі слабкими нервами, дітям та вагітним не рекомендується до прочитання. Якщо ви не сприймаєте жорсткі сцени насилля, знущання над людьми, краще очікуйте наступної частини.

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Ґotemo Ślimak Dmytro

  Доки я редагую її фанфік, я ніби проводжу паралелі з її сьогочасним життям. Перший епізод першої частини — ніби її минуле, яке було вкутане пропаґандою, початок ж це 7 квітня 14 року — нове народження цієї персони, яку вона називає істотою. В другому епізоді я проводжу паралелі з її містом. Коли вона виходить на вулицю — все відчувається рідним, приємним, спокійним. Але якщо піти далі свого двору це буде пекло, яке може схопити і з’їсти живцем. росіяни можуть забрати у неї все, якщо вона лишній раз вийде на рідну вулицю и до магазину. Це дуже страшно, тому Фаруні і повертається додому… Мені дуже цікаво читати її твори, обдумуючи це.