хтивий пан Оскар.
Відомі люди
18+
Слеш
K-pop » BTS
Міні
Міфічні створіння
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Собі коханому, за те, що нарешті дописав цю роботу.

Немає схованих позначок
пн, 11/21/2022 - 15:34
пт, 12/09/2022 - 08:39
60 хвилин, 48 секунд
4
1
1
Навіґація

Власне… Техьон ніколи не був проти палкого та пристрасного сексу з Чонгуком. Більше того: риммінгу він віддає перевагу розтяжці. Куди більш приємне і хвилююче заняття. Про пропозицію Чона він подумає пізніше, а поки що, прохолодні пальці бойфренда ковзають під домашньою футболкою, зачіпаючи соски, що твердіють, і він не в змозі мислити: Гук знову займає собою весь простір у його голові.

 

Або, ау, у якому Чонгук відьма з дивними ідеями, а Техьон - некромант, що готовий їх втілити.

 

(Відьма та відьмак це різні речі, пред тим, як обуритися використанню «фемінітиву» по відношенню до чоловічої статі - ознайомтеся будь ласка із термінологією.)

Повний текст фанфіку

 

Маленький будиночок, старенька грубка, дерев’яна підлога, лавка і свічка. Цей рядок добре описує побут Техьона і Чонгука. Хіба що грубка не старовинна, а привезена з Китаю до місцевого магазину техніки. Їхня лавка чудес знаходиться в Бермудському трикутнику, і вся нечисть знає: найкращі трави, зілля, чаклунські книги, карти, руни та іншу чарівну атрибутику можна знайти у ТеҐу. Офіційно, лавка зареєстрована сіркою: немає тут суто білої магії, але немає і чорних книг, послуг кривавих ритуалів тощо. Офіційно. Про те, що Кім Техьон ледь не єдиний фахівець вузького профілю, знають лише обрані. Відьма майстерно створює ляльки вуду, і на продаж вони йдуть лише на замовлення. 

 

Улюбленим замовленням Кіма назавжди залишиться шалена ідея бойфренда, яка прийшла йому спонтанно. Але як то кажуть… Одна дурна голова це погано, а дві - ще гірше. Одного осіннього вечора, сидячи у Кіма на колінах і в тисячний раз дивлячись «Сутінки» по ТБ, вони ліниво п’ють вино з одного келиха на двох, іноді цілуються і жартують на рахунок дурості сюжетних ліній та вчинків Белли.

 

— Белло, я вбивця, — пародує Техьон, звертаючись до своєї «Белли», яка басисто сміється, прикриваючи очі. — Для мене ти - шматок м’яса! — він жартома вгризається в чужу шию, проте замість болючого укусу залишає м’який поцілунок.

 

— Ох дідько, невже у вас зникли ікла, містер блискуча дупа? — підтримує чужі пустощі Чон, цілуючи в ніс відьму.

 

— Всі блискітки обсипалися поки трахав тебе, — невимушено погоджується Кім, змушуючи молодшого закотити очі, засоромившись такого відвертого коментаря.

 

Вони на кілька хвилин затихають і ліниво торкаються один одного руками, спостерігаючи за подіями на екрані.

 

— Зроби мою ляльку, — після короткого мовчання просить Чон. Старший незрозуміло на нього дивиться.

 

— І… Ем, навіщо тобі це? — Чонгук загадково посміхається і притуляється до чужого обличчя ближче, дивлячись просто у вічі коханої відьми.

 

— Пам’ятаєш, ти казав, що той, хто буде під владою ляльки, відчуватиме абсолютно все, що зроблять із лялькою? — Техьон ковтає і киває: це правда. Чонгук скорочує ту незначну відстань між їхніми губами і шепоче, перш ніж поцілувати.

 

— Хочу, щоб ти вилизав цю іграшку, а я відчув усе через неї. І щоб ти змусив мене скінчити тільки від дії ляльки. Тільки уяви, ти побачиш усе з зовсім іншого ракурсу, — Чонгук забирається на стегна Кіма і вилизує чутливу шию. — Я так хочу, щоб ти це зробив, Техьон-а…

 

Власне… Техьон ніколи не був проти палкого та пристрасного сексу з Чонгуком. Більше того: риммінгу він віддає перевагу розтяжці. Куди більш приємне і хвилююче заняття. Про пропозицію Чона він подумає пізніше, а поки що, прохолодні пальці бойфренда ковзають під домашньою футболкою, зачіпаючи соски, що твердіють, і він не в змозі мислити: Гук знову займає собою весь простір у його голові.

 

Вечір проходить більш ніж приємно: вони кінчають кілька разів, багато цілуються і залишають засоси по всьому тілу. Останній келих з колекції розбивається у пориві пристрасті, якою вони піддалися лежачи на дивані у вітальні. Техьон зітхає, пригадуючи, що цей бокал йому дуже подобався, Чонгук обіцяє компенсувати. Чи не ідеально?

 

***

 

Ляльку Чонгука він робить з особливою кропіткістю і обережністю. Зазвичай він використовував тканинний матеріал, адже його простіше протикнути голками або розпороти ножем. Такі ляльки замовляли з метою вбити когось або змусити щось зробити проти волі. Чонгукову ляльку він робить із м’якого силікону. Та має бути еластичною та податливою. Зілля контролю вариться на автоматі. Вони з Чонгуком частенько балувалися ним. У казанок летять подрібнені м’ята, сон-трава, корінь золотопуста та драконячі ягоди. Додає чуже волосся в кипляче зілля. Те миттєво розчиняються в рожевій вируючій рідині і перефарбовуює її у білий колір. Техьон обережно змішує гарячий силікон із готовим зіллям і виливає все у заздалегідь підготовану форму. Зазвичай він готує досить мініатюрні ляльки, але цю зробив трохи менше семидесяти сантиметрів у висоту. Повний місяць настає через пару днів. У цей час Чонгук, в силу своєї відьомської природи стає найбільш тактильним і потребує чужих дотиків і ласки.

 

— Зовсім скоро буде перша повня місяця, що росте, — муркоче на вухо Кіму Чон вночі, коли вони лежать під ковдрою притискаючись одне до одного, щоб зігрітися.

 

— Я пам’ятаю, любий, — Техьон лагідно розчісує чуже волосся пальцями. Дуже великий жест зі сторони Гука: відьми не дозволяють чіпати своє волосся пересічним людям. Чон ховає холодні долоні під чужою піжамою. Ця його звичка… вона комфортна. Вона показує, що Чон йому довіряє. — Ходи до мене, зоре моя.

 

Він пригортає хлопця так, як той любить: спиною до себе, у позу маленької ложечки. Чонгук колись зізнався, що це його комфортна поза. З тих пір вони сплять лише так. 

 

— Спи солодко, любий, — він лишає лагідний поцілунок на чужій маківці, вслуховуючись у тихе сопіння під боком і сам засинає разом з хлопцем.

 

***

День у лавці починається рано. Точніше, для Техьона він починається рано. О шостій ранку хлопець обережно встає з ліжка, накриваючи Чона ковдрою, досипати до сніданку. Він приймає ванну, чистить зуби, вкладає волосся і тихо шаркає у капцях на кухню. Готує легкий сніданок з яєчні з беконом і невеликої кількості млинців. Заварює міцний трав’яний чай для Чона і ставить варитися каву, коли з кімнати майже тихо виповзає сонний Гук. Чорноволосий обіймає старшого ззаду, утикаючись носом в широку спину і вдихаючи рідний аромат чужої шкіри. 

 

— Ти залишив мене там одного, — буркоче хлопець, і Те знає, що зараз він по-дитячому дує пухлі губи, відчуває це навіть не дивлячись на свою маленьку зірочку.

 

— Я мусив приготувати нам сніданок, щастя моє, — він ніжно посміхається, повертаючись лицем до лиця з брюнетом і лагідно цілує у ніс. — Доброго ранку.

 

— Ранок добрий, коли я прокидаюся у твоїх обіймах, — Чонгук вкладає голову на чуже плече і веде холодним носом по чужій шиї, кутаючись у халат. — Ти змусив цей ранок бути поганим, тобі не соромно?

 

— Сідай їсти, вереднятко, — Кім тихо сміється на чужі ранкові витрибеньки, і вони сідають за стіл. 

 

Після сніданку Чонгук переодягається і спускається у лавку на перший поверх. Він протирає полички від пилу, підмітає підлогу і обережно миє прозорі шари для ворожіння. Одного разу він розбив такий, і ще тиждень вимітав різноманітні прокляття та духів з дому. Техьон дуже жалівся на запах горілих трав, але інакше вигнати їх не вдавалося.

 

Чон обережно ставить останню кулю в підставку і прибирає ганчірку, коли у крамниці з’являється перший покупець. Чужа аура досить темна, щоб зеленій відьмі стало некомфортно. Проте він натягує посмішку на губи, і підходить до прилавку. 

 

— Вітаю у ТеҐу, чим можу вам допомогти?

 

— Мені потрібен власник крамниці, я робив у нього замовлення минулого тижня, — яскраво-жовті очі некроманта ковзають чужою зовнішністю, і цього достатньо, щоб Чонгук відчував себе у небезпеці.

 

— Зачекайте будь ласка, я покличу пана Кіма, — Гук радіє, що йому особисто не потрібно обслуговувати моторошного некромага, і вже збирається піти покликати Техьона, коли покупець додає:

 

— І декілька трав, якщо ваша ласка, — Чонгук киває головою, скриваючись за дверима у робочій майстерні свого хлопця. 

 

— Любий, до тебе прийшли. Каже, що робив замовлення минулого тижня, — він кличе свого хлопця, який знову кропотить над новою лялькою. — Він якийсь моторошний, знаєш…

 

— Некромант з жовтими очима? — Техьон відривається від роботи і знімає окуляри.

 

— Так, він. Знаєш, така неприємна особа, — відьма неохоче обіймає себе руками, намагаючись зігнати неприємний холод з тіла. Зелені відьми справді чутливі до чужих енергетик. І енергетика людини, що працює з мерцями не найулюбленіша з чонгукових. 

 

— Я віддам йому замовлення, посидь тут будь ласка, — Кім відчиняє шафу з готовими ляльками у спеціальних коробках і обирає потрібну.

 

Чонгук лишається у майстерні і роздивляється її. Він справді не часто там буває. Передусім, йому не дуже комфортно уживатися з цією аурою, з якою працює Техьон. Чорна аура його бойфренда давить на ніжну природну силу Чонгука. Але коли вони разом… Чонгук чудодійно сприяє цій аурі і вона вгамовується аж доки Те знову не сідає за роботу. 

 

— Зоре моя, — Техьон з’являється позаду і м’яко обіймає за талію, зігріваючи. — Вибач, я забув, що тобі тут буває некомфортно.

 

— Нічого страшного, врешті решт, я живу з носителем цієї аури, — Гук посміхається, лагідно прибираючи чуже волосся з очей і заправляє пряди за вухо.

 

— До речі, твоя лялька готова, — хитро усміхається відьма і підморгує. — Протестуємо її ввечері?

 

— Із задоволенням, — хлопець накриває чужі губи своїми, м’яко зминаючи їх і гладить м’які бока.

 

Далі робочий день проходить без пригод. Чонгук віддає прості замовлення на трави або амулети, поповнює запаси необхідних зілль і записує у блокнот декілька поміток, щоб потім зібрати нові трави та засушити декілька ропух.

 

Техьон закінчує роботу над однією з ляльок і важко зітхає. Що ж, це замовлення справді витратило багато його енергії.

Після спільної вечері з хитрими переглядуваннями хлопці підіймаються у спальню. 

 

Техьон мимоволі згадує той вечір, коли Чонгук попросив його створити ляльку. 

У пам’яті згадуються пухлі губи на своїй шиї, як прохолодні долоні обхоплювали статевий орган і давили на уздечку пальцями, як дряпали нігтями спину від задоволення. І все зараз робиться на автоматі.

 

Кім повертається зі своїх фантазій у той момент, коли вже абсолютно голий ставить коліно між ніг Чона і валить того на ліжко. Він розводить чонгукові стегна і з неприхованим задоволенням проїжджається теплою долонею по чужому члену. Чон здавлено видихає Кіму в губи і розплющує очі. Техьон нахиляється до тумбочки і дістає звідти лубрикант. 

 

Хлопець уже не може чинити опір. Чонгук певен, він буде найслухнянішим хлопчиком для Техьона.

 

— Молодець, Чонгук-а, — Кім злегка плескає його по щоці, а потім одягає на твердий член щільне кільце з гуми.

 

Вдягає всередину і яйця, наостанок цілуючи голівку чужого члена. Чон трохи сіпається від цього і голосно видихає. Кім підводиться з колін і відходить до шафи, де лежить під замком чужа лялька. Магічний замок з тихим клацанням розкривається і старший бере у руки велику ляльку. На пробу проводить по іграшковій шиї губами, спостерігаючи за чужими відчуттями та емоціями. Чужа тепла шкіра під його губами плавиться, розбігаються легкі мурашки, і Чон із задоволенням підставляє свою шию під чужі поцілунки, що припиняються, щойно Кім розуміє — працює. 

 

— Скажи мені, якщо це буде занадто, добре, цукерко? 

 

Техьон знову кусає чужі губи, вривається в жарку ротову порожнину язиком і задоволено усміхається, коли чує тихий стогін Чона. Музика для вух. Хлопці усуваються один від одного лише на пару секунд, щоб ковтнути трохи повітря і знову зійтись у пристрасному поцілунку.

 

— 69? — видихає Кім у чужі губи. Чонгук киває головою, нахиляючись до чужого члена, кілька разів проводить рукою по ерекції, а потім охоплює вологими від поцілунків губами. Штанга в проколотому язику обводить голівку, створюючи трохи дивні відчуття, вибиваючи тихий стогін з вуст Кіма. — Молодець, крихітко. Так добре, так, — він несильно тисне на темну маківку пальцями, натякаючи взяти глибше. Чон пускає слину по члену і вбирає у рот всю довжину, стискаючи губами біля основи. Кім стогне, міцніше хапаючи чуже волосся на потилиці, і рухає стегнами в спокійному темпі.

 

— Подивися на мене, зіронько, — просить голосом, що надламується. Він так збуджений, знаходиться на периферії свідомості від райської насолоди, що дарує чужий рот, і коли чонові очі чорними вирами заглядають у власні, він на секунду губиться. В очах його концентрована хіть.

В абсенті може бути до вісімдесяти відсотків спирту. І від нього п’янить так сильно, що не можеш зупинитися. Чонгук зараз дуже схожий з абсентом. У його очах сп’яніння, захоплення та бажання. На дні темних зіниць виразно видно те саме бажання з чарівними бісиками у середині. І Техьон хоче дістати його всього собі. Він грубіше штовхається в чужий рот, закочуючи очі, і струною вигинається, коли Чон стогне, пускаючи вібрації по тілу. Кім виходить із гарячої порожнини і проводить пальцем по розпухлих губах.Злизує з чужого підборіддя слину і ніжно цілує червоні уста. Такий дикий контраст змушує Чона тихо видихнути в чужі губи і податися вперед.

 

Кім усміхається, знову відстороняючись і облизує свої губи.

 

Він бере ляльку, яка до цього лежала на ліжку поряд із ними і обережно ставить у колінно-ліктьову, так само стає і Чон. 

 

— Все добре?

 

— Трохи страшно, але все добре, — його бойфренд посміхається, намагаючись підбадьорити їх обох. 

 

— Добре, зіронько. Ти знаєш, що ми завжди можемо зупинитися, — він лишає поцілунок на спині ляльки і усміхається. 

 

Кім ковзає пухлими губами по гладких силіконових стегнах і обережно штовхається язиком у середину м’якого матеріалу. Гук видихає, кусаючи губи і стискає у долонях простирадло, комкаючи його. Кім прилаштовується між чужих ніг і голодно облизується. Техьон м’яко штовхається всередину і прикриває очі від жару та вузкості у середині чужого тіла. Він робить перші поштовхи язиком — обережно, щоб не завдати болю, Гук стогне надривно. Гучно, дзвінко та красиво. Техьон гладить його скрізь, куди дістають долоні на тілі ляльки шия, плечі, ключиці та соски. Останнім він приділяє трохи більше уваги, тому що вони у Чонгука як два оголені нерви.

 

— Ти робиш мені так добре, — хрипко вимовляє молодший, посилюючи градус збудження у крові. Кім гарчить і слухняно вбивається в тіло глибше. Його зоря каже, що йому добре. Необхідно зробити так, щоб було чудово. Він стискає силіконові ноги хлопця міцніше. Це дещо інше. Дещо нове, але неймовірно збуджуюче. До синців на стегнах і шиї, до сплутаного волосся в пориві пристрасті, до голосу, що осип, і червоних бутонів невідомих квітів на грудях і вище.

 

Техьон кусається, сам того не усвідомлюючи. Залишає палаючі вогнем мітки приналежності на чужому тілі, він тягне Чонгука за шию до себе, стикаючись власними губами із чужими, і із задоволенням втягує в легені терпкий запах шипшини. Техьон обережно вставляє у Чона вказівний палець, який, через непропорційність ляльки здається значно більшим, ніж є насправді. Ця стимуляція зводить з розуму, і Кім бачить це, рухаючи пальцями швидше в податливому силіконовому тілі. Чону хочеться кидатиться по ліжку, на якомусь підсвідомому рівні розуміючи, що руки та ноги занадто ватні для цього зараз. Він хапається за руку Техьона і кінчає з дзвінким криком і тихим лепотінням після нього:

 

— Те, те, те, — він прикриває очі, глибоко вдихаючи, від чого його грудна клітина просто ходить ходуном. Кім обережно відкладає ляльку в бік і сідає біля Чона, який трохи замиленим та розфокусовании поглядом дивиться йому у вічі. Бліда шкіра Чонгука контрастує з засмаглою Техьоновою і Кім м’яко цілує чужу долоню, яка розчісує трохи злиплене на потилиці волосся. — Я хочу тебе у собі. По справжньому. Будь ласка, — коли Чонгук майже благає, чи має Техьон взагалі відмовлятися зараз? Коли власний член неприємно ниє від напруги і бажання? Абсолютно бляха ні. 

 

Але безпека передусім. Техьон цілує чужі уста і обережно відстороняється, щоб закрити ляльку знову в спеціальній скрині, де вона точно не зможе нашкодити Чону. Повертається назад на ліжко, закидаючи стегна Чона на свої плечі. Довгі ноги відьми обвивають його шию і тягнуть ще ближче, ніби намагаючись злитися в одне ціле. Чон стогне, коли кім приймається знову цілувати чужу шию і губи охоплює голівку чужого члена рукою, стискаючи її в долоні. Кім натяк розуміє більш ніж прозоро: підставляє член до анусу і одним злитим рухом входить у розтягнуті м’язи. Техьон розгонистими поштовхами і з гучним хлюпанням лубриканту вбиває молодшого в м’який матрац. Вони рухаються разом, з руками на тілі і гарячими доторками до ерогенних зон, з збитим диханням і ковзкою долонею Кіма на члені Чогука. Вільну долоню він сплітає з чоновою і дивиться у чужі бурштинові очі.

 

— Я скоро, — варто тільки Техену прошепотіти у чужі губи і накрити їх своїми у пристрастносу поцілунку, як у молодшого перед очима все пливе. Це все надто. Дуже гаряче. Чужий член відчувається на простаті, додаючи бензину у вогонь його бажання. Ще трохи. Йому теж потрібно зовсім небагато. Чон хоче закінчити і вже відчуває оргазм — він накриває його з головою вдруге, змушуючи упертися чолом у плече Кіма і тихо застогнати, але все одно залишає по собі легку незадоволеність. І тут він розуміє, що не так. Яйця боляче стискає ерекційне кільце, не дозволяючи і краплі сперми вилитися з них.

— Те, — осиплим голосом гукає хлопець, жалібно дивлячись на розніженого оргазмом Кіма. Той ліниво розплющує очі і звертає увагу на молодшого. Чона трусить від післяоргазмової стимуляції, адже Кім все ще у ньому, хоча і не рухається. - Я хочу зняти його.

 

— Я допоможу, сиди рівно, — він обережно знімає з нього кільце і тут же розмашисто лиже язиком голівку, швидко надрочує по довжині і цього цілком вистачає, щоб відьма зі стоном вилився і отримав свій оргазм втретє. Він заплямовує спермою свій живіт і чужу долоню, але Кім не звертає на таке уваги.

 

Вони втомлено лягають на ліжку і позіхають: секс вимотує їх майже завжди. 

 

— Тобі сподобалося? — першим оговтується Чонгук, роздивляючись Техьона.

 

— Неймовірно, — він щиро посміхається, водячи пальцями по чужому тілу. — А тобі?

 

— Це було цікаво, — хлопець тихо сміється, додаючи: — але більше я такого, напевно, не хочу.

 

— Все пройшло добре?

 

— Так, твоєї провини тут нема, любий, — Гук посміхається, ніжно цілуючи чужий кутик губ. — Я просто уявляв це дещо по іншому. Я спробував. Інтересу більше нема. Все добре. 

 

Кім не буде випитувати далі: він знає, що його зоря йому не збреше. Це просто не матиме сенсу. Вони занадто закохані, щоб вчинити таке паскудство по відношенню одне до одного.

 

— Добре, зоре моя. Помиємося вже завтра?

 

— Солодких снів, — Гук посміхається, вмощуючись у чужих обіймах і йому справді всеодно на те, у якому вигляді вони зараз. Зкуйовджені, брудні, вимащені у сперму та лубрикант, але тут і зараз вони щасливі. Вони живуть цими моментами. Простими, людськими моментами. І Чонгук сподівається, йому ніколи не доведеться розпрощатися із такими моментами у своєму житті. 

 

Теґи
  Вподобайка
  24
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Terri_vrr

  ВАУ ВАУ ВАУ

  У цього фф просто неймовірний вайб! Неймовірно написаний фанфік зі здоровими(наскільки нам було показано) стосунками. Чудово, неперевершенно! Цей фф точно займе особливе місце в моєму серці. Дякую автору за цю неймовірну роботу!!