Pihvasardini
12+
Слеш
Драбл
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 09/24/2022 - 20:51
вт, 01/03/2023 - 13:12
23 хвилини, 58 секунд
4
1
Навіґація

Скільки я закоханий у нього? Три? Ні, напевно, чотири роки. І за всі ці роки ця дурна закоханість тільки і робила те, що змушувала мене думати лише про одну людину. Для більшості їхній кращий друг- це той, з ким можеш бути повністю відвертим і довірити йому кожну думку. Але що робити, як ці думки про цього друга? Найстрашніше в освідченні не те, що любов не взаємна. Я вже давно змирився з таким сценарієм, але що, якщо він не прийме мене?

Цей фанфік на іншому сайті: https://fanfic.com.ua/fanfic/1-276/

 

  Примітки
  Починала писати цей фанфік ще до початку війни, переклала три місяці тому. Якщо ви бачите, що не вистачає якихось міток/жанрів/позначків - пишіть у коментарях :)
  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кохані

  не знайомі з цією фанхатою, проте не завадило взагалі. дуже сумно, ви пробили мене на емоції:) мені сподобався ваш опис всього тут, поглинає в атмосферу фанфіку. дякую за вашу роботу, дійсно гарно написано.<3 

  Satellite.

  Я дуже щаслива, що у фандомі Південного парку є витвір мистецтва українською. Мені дуже сподобалася ваша робота. Кінець, звичайно, для мене сумний, але добре написаний. Бажаю вам успіхів та дякую вам за таку гарну роботу.