LenetDDroklova
Оріджинали
16+
Слеш
Міні
Укрреал
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 09/19/2022 - 21:08
ср, 05/24/2023 - 15:20
82 хвилини, 46 секунд
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
1
Навіґація

 

Залізнична романтика — це краєвид за вікном, що швидко змінюється, монотонний стукіт коліс, поцілунки у темряві тунелю. Але реальність плацкарту — то галас, хаос запахів та попутники, з якими може й не пощастити. От Ігорю і не пощастило. Він вже проклинає всіх і вся, а їхати ще годин десять. Добре, що темінь безвиході може розігнати одна єдина посмішка провідника.

 

Частина 3

Цей клятий плацкарт точно був прокляття. Спочатку Ігор старанно чекав, роздивляючись оточення. Потім почав перевіряти повідомлення в телефоні, але так пізно майже все стихло. Тому він відкрив книжку та ледь не задрімав під розмірений стукіт коліс.

  Вподобайка
  15
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Jacklin_Otus

  Прочитала на одному диханні, дуже файна робота! Укрзалізниця відчувається в усій її красі, аж ностальгія пробрала за неповторною атмосферою плацкарту. Приємно, що бодай комусь поїздка запам’ятається не тільки бійкою, сварками і ногами в проході. Дуже сподобалося, як спалах між Олегом та Ігорем просто таки відчувається в кожному моменту їхньої взаємодії, як їх обох потягнуло одне до одного, і особливо — що вони таки продовжили спілкування надалі і це не скінчилося лише однією поїздкою, хєх. ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠
  Дякую Вам за чудову роботу!