karkadette
Оріджинали
12+
Фем-слеш
Соля/Емма
Міні
Подорожі в часі
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
нд, 06/26/2022 - 00:36
вт, 08/08/2023 - 21:53
227 хвилин, 44 секунди
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Мрійниця та експериментаторка Соля знаходить в інтернеті інструкцію для створення машини часу, та дивом опиняється у майбутньому. Вона закохується у дівчину Емму, яка у 2070-у році прихищає її у себе вдома та погоджується допомогти. Чи відповість Емма взаємністю, та чи зможе Соля повернутися назад у минуле?

Повний текст

Дзвін у вухах. Відчуття невагомості. Перед очима миготіли тьмяні фарби. Їй здавалося, що світ завмер, аж допоки чийсь чужий голос не вирвав її у реальність.

— Чому ти без маски? Гей, ти жива? Йти можеш?

Розділи:
  Примітки
  Бажаю приємного читання!
  Ілюстрація дівчат: https://twitter.com/aniteaart/status/1530687614914908160
  Фантастика та вигадка абсолютна, нічого правдивого та наукового в тексті немає.
  Я не приймаю жорстку критику щодо своєї розповіді, будь ласка, не пишіть її.
  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  аня обходисвітка

  О МІЙ БОЖЕ ЦЕ ТАК ЧУДОВО І ПРЕКРАСНО! Знайшла вашу роботу на тамблері і вона заінтригувала мене подорожами в часі (я дуже палка прихильниця подібних сюжетів з майбутнім і мандрівками). Без зайвих слів: це було фантастично. Мене дуже вразили колоритні описи футуристичного і втомленого від смогу Києва, плавна зміна від холоду до вагань і закоханості Емми, сум від думок про розлуку Соломії…історія просто чудова, чутлива і дуже ніжна. Знайомі елементи у вигляді кухні я окремо відмічу, приємно бачити, що навіть попри шалений розвиток технологій людство не відмовляється від гастрономічних своїх здобутків. А ще Зоряна, тут навіть додати нічого, я обожнюю ШІ 

  Дуже вам дякую за таку працю, до роботи я точно повертатимусь не один раз 🤧❤️