кардістрі
Sonrisa_
Кросовер
16+
Слеш
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 06/23/2022 - 17:24
нд, 04/02/2023 - 21:53
163 хвилини, 45 секунд
6
2
Навіґація

Свого двадцять першого дня народження Пітер випадково дізнається, що може подорожувати в часі, чим негайно ж користується. Він переміщається в минуле, де хоче зустрітися зі своїми тоді ще живими батьками, проте замість них випадково натикається на Тоні Старка — двадцятип’ятирічного, дуже п’яного бунтівника, котрий терпіти не може власного батька та будь-які правила.

Розділи:
Теґи
  Примітки
  Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякую, що присвятили свій час — сподіваюся, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то я буду неймовірно вдячна за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  claire_wolf

  неймовірно гарна та інтригуюча історія, я в захваті від Вас настільки, що прослідкувала за Вами сюди з ао3(не певна, що вже можна навантажувати цей сайт в процесі перелаштування?)

  велике Вам дякую за Ваші старання та чарівний стиль написання, буду з нетерпінням чекати продовження!!

  кардістрі

  ой, я шось аж завстилалась))) дякую Вам дуже!!!! (тут мав би бути залитий сльозами розчулений смайлик)
  я ту історію писала колись давно простигосподи кацапською, не можу ніяк зібратися й перекласти третю главу, бо дуже тригерюсь, але скоро перекладу (мусить же колись то статися, бо фанфік тре дописати)